Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe Wiedźmina znane!

695 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2007 o 12:55, wpwaldek napisał:

Ok. Ale czy ktoś może powiedzieć o co chodzi z tymi wymaganymi koniecznie aktualizacjami do
windy???


Pewnie o to, że musisz mieć zainstalowany Service Pack 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 12:55, wpwaldek napisał:

Ok. Ale czy ktoś może powiedzieć o co chodzi z tymi wymaganymi koniecznie aktualizacjami do
windy???

a w czym problem widzisz? system musi byc zaktualizowany najnowszymi poprawkami dostepnymi w microsoft update, system sam pobiera i aktualizuje poprawki no chyba ze ma sie piracki windows to nie wiem jak to wtedy jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smieszą mnie posty typu: "Skad ja mam kase wziaść?!!", " Zaden polak tego nie kupi bo kasy niema" itp itd

Sorka ale od czego były wakacje? Sadzicie ze tylko starzy Wam kase dadzą? Czas abyście i Wy ruszyli się i zaczeli zarabiać bo nikt nie będzie na Was robił. Takie to polskie myślenie. "Nie mam kasy bo w polsce zyje..." I u nas da sie zarobić. Ja jakoś pracuje, ucze się i w dodatku mam czas na bycie ze znajomymi...

Ja sobie uzbierałem kase na upgrade kompa i z przyjemnościa zagram sobie w wiedźmina. Ot tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 13:00, RayNor napisał:

Smieszą mnie posty typu: "Skad ja mam kase wziaść?!!", " Zaden polak tego nie kupi bo kasy
niema" itp itd

Sorka ale od czego były wakacje? Sadzicie ze tylko starzy Wam kase dadzą? Czas abyście i Wy
ruszyli się i zaczeli zarabiać bo nikt nie będzie na Was robił. Takie to polskie myślenie.
"Nie mam kasy bo w polsce zyje..." I u nas da sie zarobić. Ja jakoś pracuje, ucze się i w dodatku
mam czas na bycie ze znajomymi...

Ja sobie uzbierałem kase na upgrade kompa i z przyjemnościa zagram sobie w wiedźmina. Ot tyle
ode mnie.


ztgadzam się w 100% ja tez pracuje i zbierma na kompa :).Praca jest ale ludziom się niechce robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi ta linijka:

"Microsoft Windows XP Service Pack 2 lub Vista (system operacyjny musi mieć zainstalowane dostępne aktualizacje)"

jak dobrze rozumiem winda na wyłączonych aktualizacjach nie odpali tego cuda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój sprzęcik na ktorym napewno uruchomi się ta zajefajna gierka :D
*Procesor:Intel Core 2 Duo E6750 (2,66 GHz)

*RAM:2GB

*Karta Wideo:7600 GT (256mb)

*Miejsce na HDD: do 200GB

*System Operacyjny: Microsoft Windows XP Home Edition

*Karta Dźwiękowa: Kompatybilna z DirectX 9.0c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 13:05, Galan91 napisał:

mój sprzęcik na ktorym napewno uruchomi się ta zajefajna gierka :D
*Procesor:Intel Core 2 Duo E6750 (2,66 GHz)

*RAM:2GB

*Karta Wideo:7600 GT (256mb)

*Miejsce na HDD: do 200GB

*System Operacyjny: Microsoft Windows XP Home Edition

*Karta Dźwiękowa: Kompatybilna z DirectX 9.0c


A ja pogram na super hiper detalach na moim Core Quad 4ghz, 8GB Ram i czterech 8800 ultra. Chryste czasem ręce opadają ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2007 o 11:50, military napisał:

No jeśli potrafisz wyłożyć stówę żeby sprawdzić czy gra ci pójdzie, to nie dziwię się twojemu
podejściu. :) Ale nie każdy jest krezusem, który kupuje drogą nowość bez pewności czy będzie
mógł w nią grać.


Ale mi nie chodzi o to, żeby płacić nie wiedząc czy zadziała, tylko o ten cały szum spowodowany wymaganiami:) Wymagania są podane więc każdy już wie czy mu pójdzie czy nie. A nie wiem dlaczego takie oburzenie, że wymagania wysokie(?) no cóż gra będzie ładna i rozbudowana więc też na byle czym nie pójdzie:) Kto nie ma kasy na grę a nie ma pewności czy mu pójdzie to powinien poczekać na premierę i wypowiedzi innych, bo się zgodzę z tobą, że nie ma co marnować kasy na to, że może pójdzie może nie. A o tym co zacytowałeś to było odnośnie max detali:) Więc nie czy pójdzie czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2007 o 10:31, Globo napisał:

Sam zarabiam na swoje i swojej rodziny utrzymanie i nie może mi się podobać fakt, że dla jednej
gierki mam sobie sprawić nowego kompa. Mój obecny żadnym monstrum nie jest (Barton 3200+, GF7600GT),
ale do tej pory mogłem sobie odpalić każdą gierę i prawdę mówiąc wolę nie zagrać przez najbliższy
rok, czy 2 lata w Wiedźmina niż bez sensu wydać kupę kasy


Narzekasz bez powodu - przeciez Ci Wieśmin poleci na tym sprzęcie. Człowieku czemu marudzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 10:39, szang napisał:

Hmm 3,2 pentium 1,5 g ramu i asus GF 7800GTX 256 okazuje sie zbyt slaby by sobie pograc szkoda
bede zmuszony anulowac zamowienie:(



To sarkazm prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2007 o 10:39, castlerock napisał:

Chłopcze, wszelkie powyzsze posty są własnie efektem myślenia. kalkulowania. rozsadku.
bo bezmyslnie to sobie mozna kupić butelke coli. I słusznym jest zastanowienie się czy wydanie
setki na gre i kilku setek na upgrada tudzież kilkunastu na nowy komp jest uzasadnione czy
nie. Niektórzy nie lubią bez sensu szastać pieniędzmi, pomimo ze stać ich na to ;)
P.s. stare baby okresu już nie mają.


Ale mają menopauze i sa pod tym względem jeszcze gorsze.

I nie "chłopczuj" mi tu OK? Bo prawdopodobnie jestem starszy od Ciebie.

Mówisz "myslenia, kalkulowania" - niby w którym miejscu? Jak osoby mające Pentka 3,2 GFa 7600GT lub 7800GTX marudza, że nie pograją?? Pokaż mi w którym miejscu oni myślą, w którym miejscu zastanowili się chociaz przez chwilę? Ja mam sempa 2200+, 1280ram i radka 9700 i zamierzam grać - a narzekał będe jak faktycznie nie będzie się dało grać a nie wieszczę z fusów, że CDP jest bee i że wiedxmin to klapa.

Ruszcie głowami do cholery!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a w czym problem widzisz? system musi byc zaktualizowany najnowszymi poprawkami dostepnymi w microsoft update, system sam pobiera i aktualizuje poprawki no chyba ze ma sie piracki windows to nie wiem jak to wtedy jest .


Problem żaden, tylko aktualizacje staram się mieć wyłączone bo jedna łatka i aktualizacja napędza nasępną łatkę i aktualizację. Krótko-> komp lepiej mi smiga bez ściąganych aktualizacji. A pytanko było głównie z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2007 o 11:50, military napisał:


No jeśli potrafisz wyłożyć stówę żeby sprawdzić czy gra ci pójdzie, to nie dziwię się twojemu
podejściu. :) Ale nie każdy jest krezusem, który kupuje drogą nowość bez pewności czy będzie
mógł w nią grać.


Krezusem? A co? Jak gra Ci nie pójdzie to ja wyrzucasz? Mozna odstawic na półeczkę i poczekać jakis czas na lepszego kompa - ja tak wielokrotnie w przeszłości robiłem. Kupionej gry nikt Ci nie wywali, nie zabierze więc pisanie, że wywalanie kasy w błoto jest sporym nadużyciem.

To jak szkoda Ci kasy na gre może sobie zassasz z sieci (niepolecane)? Albo poczekasz na demko? Sa wyjścia. Ja tam zamówiłem, zapłacę i będe się cieszył grą. Nawet jeżeli teraz na low to kiedys będe miał kompa nowego (ten całe życie nie będzie słuzył) i wtedy pogram na fullwypas.

Marudzieice i Wam sie to podoba. Proste.

No płacz - "nie mam kasy, mieszkam w Polsce" - a jedx do anglii i zarób sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 13:21, castlerock napisał:

wrzuć na luz chłopcze :)
userzy myslą, a ty sie ciskasz
pozdr.


Mysla, tylko szkoda, że w złym kierunku - powiedz mi czy konfig pentek 3 GH 1gb ramu i GF7600GT Twoim zdaniem jest za słaby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w te wakacje pracowałem po 12 godzin by ulepszyć swoje kompa. Dzięki temu mam teraz 1gb ramu i GFa 7600GT. Niestety procesor już nie łapie się pod minimalne wymagania. Gra pewnie mi pójdzie ale ciekawe jak będzie wyglądała i jaka będzie przyjemność z tej gry. Wymagania są wysokie jeżeli weźmie się pod uwagę zapowiedzi twórców, że gra jest skierowana głównie na rynek Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 13:23, de99ial napisał:

> wrzuć na luz chłopcze :)
> userzy myslą, a ty sie ciskasz
> pozdr.

Mysla, tylko szkoda, że w złym kierunku - powiedz mi czy konfig pentek 3 GH 1gb ramu i GF7600GT
Twoim zdaniem jest za słaby?


a skad mogę wiedzieć? na pewno nie jest to konfiguracja zalecana, ja mam taką tyle ze gf 6600 gt. już od jakiegos czasu noszę się z amiarem kupna albo nowego kompa albo upgradu, tyle, że jakoś się nie moge zabrać do tego..po co zatem wiedźmin JUŻ? a za pół roku czy za rok nie mozna pograć i do tego komfortowo? po co zatem trzymać go na ólce albo grać chudziutkich opcjach? Bo wszyscy grają? Bzdura - 70% tut. fanów gry nie ma sprzętu który go pociągnie, sam zresztą wiesz jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować