Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe Wiedźmina znane!

695 postów w tym temacie

> Szkoda że tak niewielu twurców gier to dostrzega :( Wszyscy lecą na wyścigi żeby gra miała
> superhiper bajery graficzne zamiast skupić sie na tym co powoduje że gry stają sie PONADCZASOWE
> (przykł.StarCraft/Diablo/Diablo2/Gothic i jeszcze pare innych ;))...

Zgd\adzam sie calkowicie w diablo 2 gram kilka lat inie ma wspanialej grafiki a gothic I i II .. o wiele chetniej w nie gramniz w 3 a ma przeciez super grafike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dosyć że partaczą tą grę od kilku lat to jeszcze nie zdołali sensownie zoptymalizować silnika by działał na komputerach normalnych ludzi. To będzie kolejny Gothic 3, który nigdzie nie będzie chodził płynnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 16:35, GLight napisał:

Niestety gdzieś już czytałem że dema nie będzie :/ (no a jeśli nawet to sporo po premierze)

W czacie z ekipą Red padło pytanie o demo, a w odpowiedzi (a sam widziałem, na własne oczy :)) padło stwierdzenie, że owszem będzie niedługo po premierze. Nie ma powodu nie wierzyć.

A jeśli nie dotrzymają słowa to cóż... Powodzenia na przyszłość życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle podkręcili tą aurorke, tylko nie wiem jakim cudem gra może chcieć takiego procesora, wszystkie NPC w grze musiały by być aktywne jednocześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania rzeczywiście trochę przesadzone, jednak płacz i zgrzytanie zębami zanim gra się i nie ukaże to lekka przesada. A pozatym, narzekanie na wymagania przy równoczesnym podawaniu bardzo dobrej konfiguracji kompa to absurd, przecież gra(zwłaszcza rpg) to nie tylko grafika lecz także(przedewszystkim)fabuła i klimat. Mam wrażenie, że dla części osób gramie na detalach niższych niż max jest uwłaczające. Troche to dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czy tylko mnie załamują komentarze w stylu "mam procesor XXGHz, XXX RAMu karte jako taką i czy Wiedźmin mi pójdzie" ?? Skąd ktokolwiek ma to wiedzieć. Zacznijmy od tego, że to nie są ostateczne wymagania. Drugą sprawą jest, że to często jest sprawa indywidualna każdego komputera, bo jak ktoś kupił "super zestaw z supermarketu" z dwurdzeniowym procesorem w najsłabszej wersji i kartą graficzną z literkami GS, to pewno gra nie pójdzie. Mi na przykład na sprzęcie słabym na dzisiejsze czasy (Celeron 1,7 1,25 GB RAM i Radek 9550)chodzi Oblivion, Gothic 3, F.E.A.R. i sporo innych gier i większość na średnich/średnio-mniejszych ustawieniach.
Więc proszę dajcie sobie spokój z tego typu komentarzami, bo człowiek przez to sensownej wypowiedz na forum nie może znaleźć :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh powinno chodzić. Może nawet na średnich. Gothic 3 działa na średnich właściwie bez przycinek. Poczekam na demo. Jak będzie dobrze śmigać to kupię pełną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować