Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe Wiedźmina znane!

695 postów w tym temacie

P4 3 GHz
1,5 GB RAM
GF 6600 GT

Czyli minimalne są ;)

Jak dobrze, ze na gwiazdkę zaplanowałem upgrade grafiki. :)

A potem w 2008 nowa płyta i proc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem sobie tą grę ponieważ uwielbiam gry RPG.Nie wiedziałem jakie są wymagania tej gry.Ale jak je dzisiaj zobaczyłem to sie ucieszyłem że pujdzie mi na najwyższych wymaganiach :)))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 11:12, Valkanis napisał:

Ponawiam pytanie zadane już tu kilka razy wcześniej: czy Athlony XP są obsługiwane??



zapytaj raczej na forum gry, tutaj devi praktycznie nie zagladają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no juz się nie moge doczekać tej gry zamówiłem ek i ciesze sie bardzo że gra pójdzie mi na najwyzszych detalach .Gothic3 rządzi ma dużo błedów ale jest fajny gram na njawyższych detalach ale czekam na wiedzmina bo gothic mi się troche znudził wiedzmin może byc nawet fajniejszy od gothica3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh to ja liczylem na to ze gra mi bedzie dzialac na srednich albo troche ponad ale cos mi sei to nie widzi przy

AMD Athlon 64 3000
GF Palit 6800gs 256/256
1.5 ddr ram patriot cl 3.2

jak sadzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 12:22, Mroku21 napisał:


Czemu tak sądzisz? Spokojnie mieścisz się w minimalnych to i może na średnie starczy.


a ja wiem, w gothic 3 tez mi tak wychodzilo a kazdy wie jak gra chodzila... nawet na swietnych kompach to juz bedzie zalezec od kod zrodlowego gry wszystko w rekach autorow zobaczymy ale w kompa nie bende juz inwestoawc kasy bo zamierzam kupic PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 13:10, tableta1 napisał:

>
> Czemu tak sądzisz? Spokojnie mieścisz się w minimalnych to i może na średnie starczy.


a ja wiem, w gothic 3 tez mi tak wychodzilo a kazdy wie jak gra chodzila... nawet na swietnych
kompach to juz bedzie zalezec od kod zrodlowego gry wszystko w rekach autorow zobaczymy ale
w kompa nie bende juz inwestoawc kasy bo zamierzam kupic PS3


Mi gothick chodzil na radeonie 9200 celeronie d 2.600 i 1200 mb ramu ddr :P Ale na wiedzmina raczej nie lcize:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tableta1
Podręć swój procesor, zapewne masz venice 1,8GHz.
Ja mam taki, kręci się do 2,42GHz na powietrznym chłodzeniu (pentagram) dzięki czemu uzyskuje się odpowiednik athlona 64 4200+
Tego plalita pewnie też da się wykręcić na coś lepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tableta1
Podręć swój procesor, zapewne masz venice 1,8GHz.
Ja mam taki, kręci się do 2,42GHz na powietrznym chłodzeniu (pentagram) dzięki czemu uzyskuje się odpowiednik athlona 64 4200+
Tego plalita pewnie też da się wykręcić na coś lepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 20:08, Nekromantik napisał:

Gdyby tak jeszcze zrobiono patch DX10 dla Wiedźmina... :P


Ta. Jasne. Albo się robi grę pod DX10 od podstaw (ewentualnie równocześnie z wersją DX9), albo się lepiej za to nie brać wcale (patrz: patch do COH, którego pod dx10 w wyższych rozdzielczościach ciągnie tylko gtx i ultra...)

Grafika jest i bez tego świetna, a przynajmniej - tak się prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok...standardowe pytanie : czy gra mi pójdzie? < na minimalnych oczywiście >

AMD Athlon XP 2500 + 1,83 GHz
1,00 GB RAM
karta graficzna Radeon 9550 <256>

eh...i tak kupię :D ... tylko chciałabym se popykać od razu a nie czekać pół roku na nowego kompa :P

z góry dzięki za odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 21:22, lisek93 napisał:

ok...standardowe pytanie : czy gra mi pójdzie? < na minimalnych oczywiście >

AMD Athlon XP 2500 + 1,83 GHz
1,00 GB RAM
karta graficzna Radeon 9550 <256>

eh...i tak kupię :D ... tylko chciałabym se popykać od razu a nie czekać pół roku na nowego
kompa :P

z góry dzięki za odpowiedź ;)


Skąd niby mamy wiedzieć, czy będzie działało w miarę znośnie? Według specyfikacji, jeżeli wszystko będzie jako tako zoptymalizowane (i będzie obsługiwało athlony xp), to - po podkręceniu procka i karty, powinno działać, i to nawet nie na najniższych (ale na niskich), ale nie ja odpowiadam za optymalizację gry, więc... cóż. Tyle. Ale, ludzie, na przyszłosć - nie pytajcie się, ''czy mi pójdzie'', bo szary użytkownik ma pod ręką tylko specyfikację, nie wie, jak to jest zoptymalizowane, czy wymaga SSE2, czy nie. Poczekajcie na testy, ew. ryzykujcie ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cholera musze powiedziec ! gForce 8800 GTS 2 x 320 mb, 4 gb ramu, uwaaga.....procesor Intel Core 2 QUAD 4 x 2.40 Ghz czyli hmm....9.6 ghz :P i dysk twardy 200 gb (plyta glowna Asus P5N7 chlodzona cieklym azotem). To by bylo na tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować