Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe Wiedźmina znane!

695 postów w tym temacie

Jeżeli gra jest dobrze zoptymalizowana, to na moim kompie pogram na medium, trochę mniej. Mam Athlona 1800 MHz, Radeon 9800 Pro, 1 GB Ramu, W gothica grałem na troche mniejszych ustawieniach od Medium, w Obliviona na Medium, więc mimo, że spełniam tylko minimalne wymagania, jednak myślę, że dobrze się będzie grało i podziwiało niektore z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich, którzy umieszczają tutaj swoje konkfiguracje

My NAPRAWDĘ nie mamy pojęcia, czy sobie w ogóle pogracie i w jakich detalach. Nie pisaliśmy tej gry, co więcej - nawet w nią (w większości ;) ) nie graliśmy. Skąd mamy, do cholery, wiedzieć, czy akurat u Ciebie ruszy, czy też nie?! Chwalenie się "ale ja mam boskiego kompa" też jest bez sensu. Też to NIKOGO, absolutnie NIKOGO nie obchodzi. Chcesz się chwalić - wejdź sobie na jakieś forum sprzętowe. Tam chłopcy z kompleksami pokazują wszystkim, jakie mają duże i szybkie zabawki.

A ja chciałbym się dowiedzieć od devów, kogoś z gram, CDP, czy kogokolwiek, kto może mieć jakieś pojęcie:

Czy te wymagania to tylko ściema na pudełko, czy one naprawdę takie są? A jeśli są - to dlaczego wcześniejsze wymagania pozwalające grać na średnich detalach, pozwalają teraz grać W OGÓLE?

Moim zdaniem to ściema - na minimalnych pograsz w średnich ustawieniach. Ot, cała prawda.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 00:47, zygzaak napisał:

Do wszystkich, którzy umieszczają tutaj swoje konkfiguracje

Już raz wyszedłem z taki apelem jak widać bezskutecznie ;)

Dnia 01.10.2007 o 00:47, zygzaak napisał:

A ja chciałbym się dowiedzieć od devów, kogoś z gram, CDP, czy kogokolwiek, kto może mieć jakieś
pojęcie:

Czy te wymagania to tylko ściema na pudełko, czy one naprawdę takie są? A jeśli są - to dlaczego
wcześniejsze wymagania pozwalające grać na średnich detalach, pozwalają teraz grać W OGÓLE?

http://forum.gram.pl/forum_post_szukaj.asp?tid=28179&a=2 kilka wyjaśnień pracownika CDP co do wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

!?!?!?! Toż to drugi G3 8-0 Mój komp tego nie uciągnie jak widze jak mi G3 działa to sie załamuje. Musze se dokupić ramu jeszcze raz tyle czyli 512 :) Dwa wydatki dla jednej przyjemności :P eh i jeszcze moja karta (załamka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy , mam nadzieje że CDP zooptymalizuje kod gry super i będziemy się cieszyc z płynnej gry nawet na troszke słabszym komputerze niż jest to podane w minimalnych wymaganiach. (My bad polish , sorry :D)

Tyle ode mnie , pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie, po co się chwalić tym, jaki ma się sprzęt? "o, Wiedźmin pójdzie mi może na optymalnych, bo mam <taki i taki sprzęt>".. - -''

ja proponuję, żeby wymagania były takie:

KUPCIE NOWEGO KOMPA.

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Celeron 3,06 ??
NO to raczej nie pograsz sobie za bardzo na tym procku bo to procesor typowo biurowy i nie przystosowany do takich wymagań :/... poza tym jego ilość cash jest megamała...

Ja startuje z konfiguracją:

Intel Core 2 Duo E6420 2,13 4MB cache
płytka: MS P35 Platinum
2GB Patriot dual 800mhz
MS GeForce 8600 GTS OC

ramu chyba Ci starczy, karta da rade spokojnie tylko ten procek to tragedia bo co z tego że takie taktowanie skoro to procesor biurowy :/... proponuję dwurdzeniówkę :)
aaa i żeby nikt nie mówił że gry nie obsługują dwóch rdzeni bo Supreme Commander akurat obsługuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem spore te wymagania. Nie spodziewałem się, że silnik Neverwinter Nights można aż tak przydusić. Ale pójdzie mi w max. detalach bez niczego.
PS W wymaganiach pisze: Karta graficzna - NVIDIA GeForce 7900 GTX / ATI Radeon X1950 PRO. Przecież te 2 karty są nieporównywalne. Z X1950PRO konkuruje 7900GS, a nie GTX...ale co tam, to mały bug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na grę w średnich detalach. Niestety z czasem (oczekiwania) na Witcher-a mój komp zestarzał się tak bardzo, że nie wiem czy w ogóle "komfortowo" pociągnie ta grę. Po prostu szczena opada... mam nadzieje że wymagania są (jak pisze na forum) zawyżone dla granicy bezpieczeństwa... i I hope iż dość sporo. Oby gra miała te 25 fps (średnio) w tedy będę miło zaskoczony, bo jeśli nie... to zapewne pożałuje kupna gry która ledwo chodzi i na kąpie z grafą 9600pro i 768 ramu na pokładzie... Taka jest cena pieca, trza dokładać by dobrze grzał... ffs /sigh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Lerten

spokojnie :D ... wiadomo, że NIC nie jest pewne < no może poza śmiercią :P > ... ale właśnie chodziło mi o ocenkę taką hm...na oko :P ...
ryzykowac? :D ... na pewno to zrobię :P ... i to dlatego, że to pierwsza poważna gra Polaków :D ...
btw. Wielkie dzięki za odpowiedź ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować