Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe Wiedźmina znane!

695 postów w tym temacie

A co do wymagań no cóż -
1. mamy 2007 rok więc to nie jest coś wygórowanego i na tle różnych Gothiców, Oblivionów, Bioshocków to nie jest jakaś specjalna nowość ;)
2. tak jak ktoś pisał że podali tak żeby nikt nie miał później pretensji "a bo na pudełku pisze że tylko 512 MB a u mnie muli :(" - wymagania są lekko na wyrost tak żeby była 100% pewność że na takich wszystko będzie szło "jak po maśle"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 20:33, Kerado napisał:

Celeron 3,06 ??
NO to raczej nie pograsz sobie za bardzo na tym procku bo to procesor typowo biurowy i nie
przystosowany do takich wymagań :/... poza tym jego ilość cash jest megamała...


pogra sobie w Wiedzmina spokojnie - nie wprowadzaj w błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czym wy sie przejmujecie gdy wchodzil oblivion byla mowa tez o zmianie kompa i sranie ze mi nie ruszy, wten czas mi oblivion chodzi na 1024*768 AAx2, radeon 9600 pro i 512mb Geil, procek athlon XP 2500 podkrecony na 3200, i chodzil mi prawie medium-high, co prawda jak sie szlo szukac grzybow do lasu lapalo klatki niemilosiernie ;|, albo jak podchodzilem do wrot oblivionu wina shaderow w werji 1.3 ;]. A teraz nie ma sie czym przejmowac mysle ze ta sama sytuacja bedzie z Witcherem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 21:16, kowalfilth napisał:

Ludzie czym wy sie przejmujecie gdy wchodzil oblivion byla mowa tez o zmianie kompa i sranie
ze mi nie ruszy, wten czas mi oblivion chodzi na 1024*768 AAx2, radeon 9600 pro i 512mb Geil,
procek athlon XP 2500 podkrecony na 3200, i chodzil mi prawie medium-high, co prawda jak sie
szlo szukac grzybow do lasu lapalo klatki niemilosiernie ;|, albo jak podchodzilem do wrot
oblivionu wina shaderow w werji 1.3 ;]. A teraz nie ma sie czym przejmowac mysle ze ta sama
sytuacja bedzie z Witcherem.


Ściślej - klatkowało ci nie z powodu shaderów (bo oblivion korzysta z 2.0, a jak używałeś oldbliviona, to po cholerę włączać AA i ustawienia med/high), tylko dlatego, że AA gryzie się z bramami do piekła ;]. To tak na boku.

A co do wymagań - bez paniki, za kilka dni będziecie się mogli o wszystkim sami przekonać... Myślę, że nie będzie tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 19:37, lord siwy napisał:

coś czuje, że sporo osób nagle zainteresuje się overclockingiem....


Tak, i napady na banki i jubilerów wzrosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 19:50, KannX napisał:

> coś czuje, że sporo osób nagle zainteresuje się overclockingiem....

Tak, i napady na banki i jubilerów wzrosną.

No może w skrajności nie popadajmy;) powiedzmy na osiedlowe sklepy spożywcze:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 19:53, lord siwy napisał:

> > coś czuje, że sporo osób nagle zainteresuje się overclockingiem....
>
> Tak, i napady na banki i jubilerów wzrosną.
No może w skrajności nie popadajmy;) powiedzmy na osiedlowe sklepy spożywcze:]


a widzicie - mówiłem że gry robią z ludzi gangsterów ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 19:44, lothar-mb napisał:

> > > coś czuje, że sporo osób nagle zainteresuje się overclockingiem....
> >
> > Tak, i napady na banki i jubilerów wzrosną.
> No może w skrajności nie popadajmy;) powiedzmy na osiedlowe sklepy spożywcze:]

a widzicie - mówiłem że gry robią z ludzi gangsterów ;-))

tak...hehe aż strach pomyśleć co będzie za 10 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... Podajcie mi te wymaganie, z góry dzienks. A tak wogóle to mi pójdzie, mam tylko o 1GB za mało ramu ale se dokupuje :P Ale upewnić się nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy karta graficzna: GeForce7600 GS ma takie wymagania jak ta gra: Karta graficzna - 128 MB Video RAM, z obsługą DirectX 9 i Vertex Shader / Pixel Shader 2.0 (NVIDIA GeForce 6600 / ATI Radeon 9800) Nie znam się zabardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 12:11, Deivid179 napisał:

Czy karta graficzna: GeForce7600 GS ma takie wymagania jak ta gra: Karta graficzna - 128 MB
Video RAM, z obsługą DirectX 9 i Vertex Shader / Pixel Shader 2.0 (NVIDIA GeForce 6600 / ATI
Radeon 9800) Nie znam się zabardzo

Tak.

Na przyszłość dla wszystkich tu jest link - http://www.gph.benchmark.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Wymagania były mniej więcej takie jak podejrzewałem ale jedno mnie gryzie.. Co do wymagań nie mam zastrzeżeń prócz jednego: Karta graficzna... Jest napisane, że co najemniej GeForce 6600 128 MB, a ja mam 6200 128 MB. Czy myślicie, że pójdzie? Skoro karta ma tyle samo MB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie.
Czy mam szanse na max. detale (nie ultra, jeśli będą i nie koniecznie max. widok aż po horyzont, jeśli będzie opcja jego ustawienia i nie koniecznie max. cienie) na kompie:

- GeForce 8600 GT
- 2x 1 GB GeiL 800 mhz
- AMD Athlon 64x 3800 ghz. ( dwurdzeniowy, a podobno wiedźmin takie lubi ?;) )
- XP z łatkami i SP2

Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 19:20, Shell7 napisał:

Moje pytanie.
Czy mam szanse na max. detale (nie ultra, jeśli będą i nie koniecznie max. widok aż po horyzont,
jeśli będzie opcja jego ustawienia i nie koniecznie max. cienie) na kompie:

- GeForce 8600 GT
- 2x 1 GB GeiL 800 mhz
- AMD Athlon 64x 3800 ghz. ( dwurdzeniowy, a podobno wiedźmin takie lubi ?;) )
- XP z łatkami i SP2

Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Twój komp jest bardzo mocny (może troszkę procesor słabszy ale jest ok) i wierze że na full będzie ci wiedźminek śmigał na monitorku aż miło.

Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować