Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe Wiedźmina znane!

695 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2007 o 14:33, Pablo09 napisał:

Ja będę miał taki komputer jak w wymaganiach optymalnych tylko że kartę Radeon X2900XT z 512
MB Pixel Shader 4.0 i DirectX 10!!! Ale dopiero pod koniec października :(


No to w sam raz!:) skąd ta smutna buźka;) wiesiu wychodzi pod koniec października:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie przeciez procesor to tu najmniejszy pryszcz! Pentium 4 2,8GHz! to tak naprawde nic! Core2Duo E4300 1,8GHz napewno udzwignie te gre... w grach nie zawsze chodzi o szybkosc procka tylko o wydajnosc... zalozmoy ze gramy w gre w ktorej wiele operacji robi sie naraz-moc jednordzeniowgo procka spada mocno po kilku godzinach grania w taki sposob intensywny bo ma tylko jeden rdzen ktory juz nie wyrabia... na dwurdzeniach jest tak ze gdy ma moc spadac to poprostu czesc operacji jest przezucanych na drugi rdzen tak aby odciazyc podprzedni przy czym szybkosc proseroa wogle nie spada... jesli sie martwice prockiem to kupcie sobie naprawde dobrego Core2Duo E4300 1,8GHz nawet na BOXowym chlodzeniu mozna z niego wycisnac 3GHz (ale najlepiej na boxie zatrzymac sie przy 2,4 badz 2,6 wtedy sie nawet nie nagrzewa mocno) a kosztuje naprawde grosze w porownaniu do niektorych procesorow... zastanowcie sie a nie jesczycie ze proc jest zaslaby bo moze w waszych prockach drzemie jeszcze moc o ktorej nie mieliscie pojecia... tylko zacznijcie sie interesowac sprzetem i ich odpowiednikami... znajomosc O/C tez mile widziana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to sobie pograłem...
Bo jeśli chodzi o wymagania minimalne to mój komp można powiedzieć że spełnia tylko warunek dotyczący wolnego miejsca na hdd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeee......no to moge sobie poczekać ,aż sprawie se nowy komp :P.Mój komp spełnia tylko wymagania karty graficznej :/ (no i wolnego miejsca na hdd xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 18:24, Atukam72 napisał:

No fajne wymagania ale zaraz... ILE?! 2 GB RAM?! Jasna cho***a!


Mam wrażenie, że co niektórzy w ogóle nie dostrzegali konfiguracji minimalnej, tylko od razu zalecaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 18:31, Atukam72 napisał:

Spokojnie ja się tylko zdziwiłem ile ta gra ma chłeptać ram. A co do minimalnych to mi jakoś
starczy.


Jestem spokojny ;], ale jak to było wcześniej wyjaśniane przez jednego z "niebieskich" te wymagania są podane lekko na wyrost, żeby nikt ich po sądach później nie prowadzał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pentium 4 2,4 GHz mam, NAWET podkręconego do 2,61, 1 GB RAM też się znajdzie, a o kartę graficzną to się nie muszę martwić - pójdzie mi gdzieś tak jak NWN 2 - średnio-słabe detale. I mnie to pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, po co te nerwy! Na pewnym forum na temat wymagań sprzętowych wypowiedział się jeden z Twórców gry o nicku Garnek. ;)

Garnek: Rzeczywiście, żeby sobie pograć na zupełnie maksymalnych detalach trzeba mieć raczej sprzęt z tych lepszych, ale z tego co widziałem, chodzi całkiem przyzwoicie na procku 1,7 GHz i 512 RAMu

Sony napisał:
1.7 i 512 RAM to chyba na minimalnych detalach

Garnek: No muszę cię pocieszyć - nie na minimalnych. Spokojnie na średnich detalach chodzi i to nawet na dość obciążonych lokacjach.

Na dwurdzeniowych mi płynnie chodziła nawet wersja przed optymalizacją wraz z całym środowiskiem deweloperskim, nieskompresowanymi teksturami i masą debugowych śmieci....

Jeżeli to nie żaden fake to w czym problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 19:03, Keldorn The Great napisał:

Ludzie, po co te nerwy! Na pewnym forum na temat wymagań sprzętowych wypowiedział się jeden
z Twórców gry o nicku Garnek. ;)


Chyba cos jest nie tak, skoro niby tworcy gry wypowiadaja sie na "pewnym forum" a tutaj watek dobil 25 strony. Czy tak ciezko ruszyc tylek i napisac, ze chociazby instrukcje SSE2 nie sa wymagane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.... ja bym się nie wypowiadał sceptycznie przed premierą gry w końcu te wymagania są sztucznie "podkręcane"
Ja załapałem się na EK i nie mam zamiaru się wycofać mimo że według tych wymagań będzie mi chodził na minimalnych (no może średnich)
P.S. Czy wiadomo coś o ostatecznej liście numerów EK ? (znaczy kiedy można się spodziewać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować