Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe Wiedźmina znane!

695 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2007 o 20:26, pawiano napisał:

wie ktos czy na takim procku pojdzie ten wiedzminek: Athlon 2,6+? niewielka roznica ale kiedys
mi GTA VC nie chcial wejsc bo mialem o 100 mhz mniej

A wiesz co oznacza to 2,6? Chyba nie, bo byś nie pytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to przy wymaganiach bywa jestem w rozterce. Mam Celerona 3,06 GHz, 1GB RAM, Radeona 1300 MB PRO i na moje oko pogram sobie spokojnie, ale i tak wolę zapytać o to kogoś kto ma większe doświadczenie w tym. Nie chcem przecież wydać 100 zł na grą, która nie będzie mi działać. A więc niech ktoś mądry powie, czy pogram (licze bardziej na płynność, a nei na super grafikę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie martwie bo pójdzie mi napewno na max detalach.

Jeszcze tylko 28 dni i będzie premiera! A pogram sobie 2 dni wcześniej bo zamówiłem EK na Gram.pl :D

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 20:34, kamils17 napisał:

Żadna gra nie niszczy systemu tak jak Gothic 3 więc niczego się nie obawiam :D
Pentium DualCore 2,66 GHz, 2048 MB RAM, Radeon X1600 Pro 512 MB


I tu masz racje... Mam G3 i mimo tego, że mam super kompa to strasznie obciąża system.
Po prostu nie wyszło Niemcom i tyle :)
Ale Wiedźmin i tak będzie NAJlepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@tolman19
Sega Rally nowa nie wymaga SSE2 na procu (działa u mnie na Athlonie XP, a w taskmanager widać nawet "SEGA_RALLY_SSE1"), ale bez tego chodzi tragicznie ;/ (jak jadę, to automatycznie mam 3 fps, pewnie przez te koleiny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znając życie w Wiedźmina będzie się kiepsko grało na Minimalnych. Jako, że jestem posiadaczem Gothic''a 3 i Neverwinter Nights 2 zaopatrzyłem sie już w optymalny sprzęt. Teraz kiedy Wiedźmina jest tak blisko myslę co by tu jeszcze wymyślić :p.... Wymagania jak dla kogo... ale dla mnie są wielkie, niestety sie tym nie martwie i nie zamierzam grać w Wiedźmina na minimalnych, jedynie co to : na średnich/ max.. zobaczymy jak znośny będzie kod gry i czy nie będzie tak jak w przypadku Gothic''a 3 - chociaż w to wątpie;). Moja konfiguracja, która oczekuja na Wiedźmina to : P4 3 Ghz, 2x 1GB ram DDR, grafika: Radeon x1600 512 MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no a ja mam
intel core 2 duo 2x2 ghz
ram 1gb
grafa GF 8500 gt

i powiem wam ze gram w gothica 3 na najwyzszych na rozdziałce 1024x768 moge grac na 2 wyzszych rozdziałkach ale jestem strasznie uczulony na małe zaciecia a na tej i kilku wyzszych gram bez zazutu

PS. Gothic 3 jest fajny ale ma duzo wad( mogli byc jakies łatki dac)

pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karta graficzna - 128 MB Video RAM, z obsługą Pixel Shader 2.0 - no to np. na takim Radku 9600 juz powinno pójść na minimalnych.
Więc nie jest tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Procesor Intel Core 2 Duo 2,13 GHz lub AMD X2 5600+"
Po kij procki dwurdzeniowe jak do tej pory prawie żadna z gier nie wykorzystuje dwóch rdzeni?!
Czyzby Wiedźmin będzie prekursorem i wykorzysta w pełni dwa rdzenia procesora...wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam na swoim kompie nie pogram
ostatnio skladalem kumplowi fajnego kompa mianowicie
mobo Abit IP35
procek core 2 duo e550 (2,33 ghz *2 |4mb cache| FSB 1333)
ram 2*2 gb Patriot
grafa GF 8800GTS
HDD Samsung 500gb
I to wszystko sobie zasilal Be Quiet dark power pro 600W
tylko mu zazdroscic takiego cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AAAA.... (WOW!) Nom troche duże wymagania ale mój kompik powinien se poradzić Invidia GForce 7600 GT Ale boje się o RAM!!!! Mam 1 GB a piszą 2GB WOW może pójść ALE WOLNO :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja się dziwię, że CDP nie użyło mimo wszystko jakiegoś lepszego silnika. a te wymagania to jakieś wariactwo.. założę się, że spokojnie będzie można pograć, co prawda na niziutkich detalach, ale na słabszych kompach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP ! :D musieliście Mi? nie...Nam to zrobić ? :D ... argh te wymagania :/ ... mam nadzieję że pójdzie na najmniejszych detalach... albo trzeba będzie kupić nowego procka >.< ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować