Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe Wiedźmina znane!

695 postów w tym temacie

A ja się zastanawiam jak to jest, że gra tak oczekiwana nie doczekała się wersji demonstracyjnej? Wtedy każdy by sobie mógł przetestować demo i zobaczyć czy w ogóle warto myśleć o zakupie. Bo tak to muszę przyznać, że chyba ściągnę pirata i wtedy ją potestuję, bo niestety nie mam zamiaru wydawać pieniędzy tylko po to, żeby potem grę sprzedać, bo się okaże, że nie da się na niej grać. Dodam, że kompa mam raczej średniej jakości. Inne w miarę nowe gry chodzą mi dobrze, ale jak patrzę na wymagania minimalne Wiedźmina, to aż mnie skręca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 21:05, Briho napisał:

A ja się zastanawiam jak to jest, że gra tak oczekiwana nie doczekała się wersji demonstracyjnej?
Wtedy każdy by sobie mógł przetestować demo i zobaczyć czy w ogóle warto myśleć o zakupie.
Bo tak to muszę przyznać, że chyba ściągnę pirata i wtedy ją potestuję, bo niestety nie mam
zamiaru wydawać pieniędzy tylko po to, żeby potem grę sprzedać, bo się okaże, że nie da się
na niej grać. Dodam, że kompa mam raczej średniej jakości. Inne w miarę nowe gry chodzą mi
dobrze, ale jak patrzę na wymagania minimalne Wiedźmina, to aż mnie skręca...



Uwaga piractwo jest tępione i karygodne.

A dlaczego nie ma dema? Bo zamiast pracowac nad grywalnym demem lepiej skupić sie na właściwym tytule i go doszlifować. Proste. Jakkolwiek licze na to, że demo po premierze jednak ujrzy światło dzienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja absolutnie nie popieram piractwa. Ogólnie mało gram w gry, jedynie w znane i oczekiwane długo tytuły, jak właśnie teraz Wiedźmin. Posiadanie pirackiej kopii zupełnie by mnie nie zadowoliło, no ale z drugiej strony muszę jakoś przetestować tę grę przez zakupem. Oczywiście chodzi mi o płynność grafiki, bo do całej reszty nie mam wątpliwości i kupiłbym w ciemno. Też liczę, że demo jednak wyjdzie niedługo po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja pogram sobie z takim sprzętem Karta Ge-Force 7800GS 256/256 Procek 3200GHz pentium 4 Pamieć RAM 1,5GB chodzi mi o to żeby gra miała w miare ładna grafe i sie nie przycinała na rozdzielczosci 1024/1280 czy jakoś tak PS i żeby kontury postaci były wygładzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym zadać sandardowe pytanie :D Czy pójdzie mi na średnich ? :

AMD Athlon 64 X2 4200+
2gb DDR2 RAM
GeForce : Gigabyte 8600GTS 256MB 128Bit SilentPipe3

Z góry thx ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym wiedziec czy Witcher mi w ogole ruszy na procesorze Celeron 1,7 GHz; Geforce''ie 3 z 64 MB i 1 GB RAM?

Bardzo prosze o odp. bo nie wiem czy jest sens kupowac. Nie zalezy mi zeby gra sie nie ciela itd., tylko zeby w ogole odpalila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja się też zapytam tylko chce sie dowiedzieć czy mi pójdzie na średnich (mad alton 64 2x3800+ 7600gt 1gb ram)
i czy duża zrobi mi różnice jak odkupie sobie jeszcze 1 gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 12:41, rupertwopek napisał:

Chcialbym wiedziec czy Witcher mi w ogole ruszy na procesorze Celeron 1,7 GHz; Geforce''ie
3 z 64 MB i 1 GB RAM?

Bardzo prosze o odp. bo nie wiem czy jest sens kupowac. Nie zalezy mi zeby gra sie nie ciela
itd., tylko zeby w ogole odpalila :)


Zainstalować pewnie się zainstaluje, ale nie ma szans żeby się uruchomił.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 15:37, lollol0 napisał:

to ja się też zapytam tylko chce sie dowiedzieć czy mi pójdzie na średnich (mad alton 64 2x3800+
7600gt 1gb ram)
i czy duża zrobi mi różnice jak odkupie sobie jeszcze 1 gb


Powinno podziałać na średnich, jednak radzę dokupić 1GB ram, nie będzie wtedy długich czasów oczekiwania na wczytanie się lokacji.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 19:09, maniekk napisał:

> to ja się też zapytam tylko chce sie dowiedzieć czy mi pójdzie na średnich (mad alton
64 2x3800+
> 7600gt 1gb ram)
> i czy duża zrobi mi różnice jak odkupie sobie jeszcze 1 gb

Powinno podziałać na średnich, jednak radzę dokupić 1GB ram, nie będzie wtedy długich czasów
oczekiwania na wczytanie się lokacji.
Pozdrawiam.

dzieki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam tylko jedno pytanie czy da sie obejsc komunikat nie spelniono minimalnych wymagan sprzetowych?? konfiguracja sprzetowa: Laptop Asus Z71V Pentium M 1,7 2GB DDR2 4200 karta G6600 GO PCI-e 64mb. gre udalo mi sie odpalic na Compaqu ze zintegrowana 6100 natomiast tutaj nie chce sie w ogole wlaczyc czy ktos wie czy istnieje mozliwosc ominiecia sprawdzania minimalnych wymagan sprzetowych??
z gory dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 12:35, pieczarka23 napisał:

Mam pytanie czy będzie dzałać na Intel Celeron CPU 3.06GHz ,1 GB RAM i GeForce FX5200 128MB


Wiedźmin wymaga shaderów w wersji 2.0, więc jakby je masz, ale... przyjemności z grania miał nie będziesz. Będzie chrupało aż miło, więc raczej odpuściłbym sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 12:35, pieczarka23 napisał:

Mam pytanie czy będzie dzałać na Intel Celeron CPU 3.06GHz ,1 GB RAM i GeForce FX5200 128MB


Masz trochę za cienki procesor i kartę graficzną, a ramu też nie jest za dużo. Ja odradzam granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo!
Czy na procku AMD x2 4000+ i grafie GeForce 7600 GS AGP? Mam 2gb ram-u. Na jakie detale moge liczyc bez ciec o ile wogole moge liczyc na zagranie xD Podkreslam, ze GeForce 7600 GS jest na AGP a nie PCI-E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 16:56, Kvczor napisał:

Ajajaj.... :(
Rodzice mi kupili Wiedźmina a mi na bank nie pojedzie...

Procek: AMD Sempron 2Gzh
Ram: 512
Karta: nvidia 5200 FX

Procek spoko, karta nie wiem, zobacz w pomocy technicznej.. Ramu pół GB możesz dokupić i wystarczy;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować