Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe Wiedźmina znane!

695 postów w tym temacie

A na takim kompie jak pójdzie:
Intel core quad 2 4x2.4Ghz
2gb ramu ddr2(800mhz)
Geforce Nvidia 8800gt 512/256
Ile powinienem osiagac okolo klatek na full i srednich wymaganiach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanie.Czy na moim sprzęcie pójdzie wiedźmin?,mój sprzęt prezentuje się tak:Windows XP,Procesor:2Ghz Amd Athlon 3200+,1GB RAM,karta graficzna NVIDIA GeForce7300gt.Bardzo prosze o jak najszybszą odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie mój komp spełnia minimalne wymagania
Procek-Amd Athlon 3000+ 1,8ghz
Ram-1Gb
Karta grafy-Ati radeon 9800xl (128mb 256bit)
i jest pytanie czy gra na extra low detalach z zainstalowanym patchem1.2 bedzie się okropnie cieła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 13:06, cavano15 napisał:

Witam.Mam pytanie.Czy na moim sprzęcie pójdzie wiedźmin?,mój sprzęt prezentuje się tak:Windows
XP,Procesor:2Ghz Amd Athlon 3200+,1GB RAM,karta graficzna NVIDIA GeForce7300gt.Bardzo
prosze o jak najszybszą odpowiedź.


spokojnie ci na srednich nawet powinno pójśc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko pięknie wszystko ładnie ale kurde mam intel core 2 duo 1,8Ghz a tu 2,13 to wejdzie ale będzie się cięło jak assasin creed bo właśnie gram a wiedźmin 2 to no coment ale tak samo jak assasin a tak to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 00:32, ggwoj007 napisał:

wszystko pięknie wszystko ładnie ale kurde mam intel core 2 duo 1,8Ghz a tu 2,13 to wejdzie
ale będzie się cięło jak assasin creed bo właśnie gram a wiedźmin 2 to no coment ale
tak samo jak assasin a tak to dobrze


Witaj.
Niezły z Ciebie archeolog ;), ale nie wiem czy zauważyłeś że post wyżej nad Tobą był prawie z przed roku.?? xD ^^.
Nie lepiej było uderzyć w ten temat http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=851&u=30948 albo po prostu zobaczyć googlach. Od premiery pierwszego Wiedźmina minęło już trochę :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam laptopa z parametrami:
Procesor Intela T4400, 4GB ram, grafika nvida GeForce GT 320M;1GB VRAM.
Czy na tym Widźmin 2 będzie chodził?
Z góry dzieki za odpowiedz:)
Pozrawiam NeverSod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam laptopa od HP:
Intel(R) Pentium(R) Dual CPU T2370 @ 1.73GHz
GeForce 8400 GS
Vista 32-bit
2 GB RAM
Dodam, że AC 2 działało na minimalnych bez problemu i Gothic 4 również
Będzie wiesiek działał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 18:31, SkolirPL napisał:

Mam laptopa od HP:
Intel(R) Pentium(R) Dual CPU T2370 @ 1.73GHz
GeForce 8400 GS
Vista 32-bit
2 GB RAM
Dodam, że AC 2 działało na minimalnych bez problemu i Gothic 4 również
Będzie wiesiek działał?

uruchomic to sie raczej uruchomi, chodzic bedzie raczej slabo, moze 10-15fps, chociaz jak grales w gothicka4 na minimalnych to sa jakies szanse bo pamietam ze g4 mial dosc wysokie wymagania, najlepiej sprawdzic samemu, pozycz od kogos gre albo cuś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 20:20, mronoth napisał:

uruchomic to sie raczej uruchomi, chodzic bedzie raczej slabo, moze 10-15fps, chociaz
jak grales w gothicka4 na minimalnych to sa jakies szanse bo pamietam ze g4 mial dosc
wysokie wymagania, najlepiej sprawdzic samemu, pozycz od kogos gre albo cuś ;)


No w mojej okolicy to raczej będzie trudno pożyczyć od kogoś grę, poniewaz oprócz mnie jest tylko jeden zwolennik gier takiego typu ( posiada grę na Xboxa ;p)
Mi wystarczy że będzie chodzić, mam głęboko, że sie bedzie cieło ( nie stać mnie ciągłe wydawanie kasy na nowy sprzęt). Jeśli jednak ma się uruchomić i chodzić, chociaz z trudem to już lecę zakupić ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no spoko, z ciekawosci wpisalem twoja karte na youtube i znalazlo:
http://www.youtube.com/watch?v=f7MlPQodFDc
http://www.youtube.com/watch?v=sxxvHdML7TY

w tym drugim wyswietlaja sie fps wiec bedziesz wiedzial minej wiecej jak bedzie lazic :), gosc gra w 640x480 na minimalnych, z tym ze ma podkreconego procka i karte, procek inny - w sumie ma wiecej gigahercow bo 3.8ghz ale nie wiem jak to sie ma do twojego procka bo on na starego pentiuma, wiec u Ciebie moze byc gorzej, te gameplaye widac po dacie, ze sa jeszcze sprzed patcha wiec gra moze szybciej chodzic, u mnie patch dal 30-40% wiecej fps, aha i jeszcze jedno, w minimalnych pisze 512mb pamieci na karcie graficznej, wiec jak masz 256mb to nie wiem czy nie beda problemy, na gameplayach maja tez akurat 512mb
edit: co do pierwszych 30sekund drugiego to moge tylko napisac ze to jeden z najgorszych momentow bo jest duzo postaci na ekranie, ja tam mialem 20fps, w akcie1 w miescie juz mam 30-35fps a to miasto jest dosc wymagajace, wiec nie sugeruj sie tym momentem, w lesie juz mam wiecej, nie wiem jak inne akty chodza bo nie gralem duzo, ale ponoc 1 akt to miasto chodzi najgorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować