Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe Wiedźmina znane!

695 postów w tym temacie

Nie jest źle. I tak miałem dołożyć RAMu z myślą o Bioshocku i paru innych cudeńkach. Pewnie gdy cała ta Wiedźmińska mania trochę osłabnie znajdę parę groszy na Witchera, ot chociażby przekonać się na własnej skórze jak CDP Red się spisało.
A tak poza tym + za ostudzenie zapału kilku maniaków, którzy już dawno pozamawiali grę nie myśląc o wymaganiach sprzętowych, o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trochę wysokie te wymagania(jakby zawyżone), mam nadzieje że nie będzie takiej optymalizacji kodu jak w G3(nie wiem czemu, ale odnoszę takie wrażenie). Ale powinno na med-high pójść, a na pewno na med.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak czytam te wypowiedzi o dużych wymaganiach to 1 słowem LOl ludzie ten config do min uruchomienia gry to jest sprzęt z przed 2 lat wiec ja nie wie c owy siedzicie na 386?? 1gb ram to już nawet nie standard a grafa typu 6600 to koszt 100zl lol , chyba mi sie wydaje ze specjalnie ktoś głupio troluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z 1 GB ramu, kartą graficzną GeForce 7600GT i procesorem Athlon 64 3500 nie pogram sobie na jakichś zabójczo wysokich ustawieniach, ale przy niższych może sobie trochę pohulam. Zobaczymy...
Najwyżej, jak będzie kiepsko działać, to na Święta zrobię sobie prezencik i może zmodernizuje nieco swojego kompa, co, tak czy inaczej, już zaczynam powoli planować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 20:29, Advance Adamus napisał:

A tak poza tym + za ostudzenie zapału kilku maniaków, którzy już dawno pozamawiali grę nie
myśląc o wymaganiach sprzętowych, o!

Wiesz, ja akurat zamówiłem EK zakładając, że postoi na półce i pokurzy się sporo czasu, aż kompa zmienię. A tu się okaże, że po dokupieniu kosteczki Ramu powinno mi pójść na średnich nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 20:32, rav1985 napisał:

/ciach/

Na jakim Ty świecie żyjesz? Sprzed 2 lat? Sam mam kompa sprzed dwóch lat i wcale wesoło nie jest. Pewnie jeżeli ktoś wydał wtedy 4000 zł na kompa, to może i ma takiego co wymagania spełnia, ale to insza inszość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hihihi..... Jeszcze aż tak fatalnie nie jest, ale i tak czy siak, są wysokie. Więc my gracze oczekujemy grafiki przynajmniej na poziomie b. dobrym . ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jestem negatywnie (niestety) zaskoczony. Aurora to stary silnik więc nie powinna mieć takich wymagać. Ponadto gra nie ma rewelacyjnej grafiki (w Oblivionie była o wiele lepsza, a wymagania były mniejsze). Sam posiadam Pentium D 3 GHZ, 1 GB DDR2 i Radeona x1950PRO 512 MB, więc powinna gra pójść na medium/full. Grę zamówiłem, z szacunku dla waszej pracy, ale sprawę optymalizacji zawaliliście.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh u mnie Full detale :D ale mam pewne zmartwienie powoli gry wymagają tyle ramu ze bez Visty nie ruszę co mnie masakryczne martwi ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja czekam na crysisa przede wszystkim,z myśla o tym zmdernizowałem kompa. Czytam wymagania wiedźmina a tu naprawdę szok, zalecana konfiguracja wiedźmina jest podobna jak w crysisie. Biora pod uwagę to, że wiedźmin działa na znanym juz silniki Newerwinter Nights te wymgania nie mają sensownego uzasadnienia. Skopana optymalizacja (lub jej brak) i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 20:41, Bodasz napisał:

No wymagania całkiem całkiem, najbardziej poraziła mnie ilość zajmowanego miejsca :)

O dysk to bym się najmniej martwił gdybym resztę miał ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować