Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe Wiedźmina znane!

695 postów w tym temacie

O nie... Dośc wysokie, jak na poziom grafy Wiedźmina. No, ale coż, nie dla grafy się kupuje gry, a szczególnie RPG(boleśnie się przekonaliśmy na Gothicu 3). Mam nadzieję, że Wiedźmin będzie jedną z najlepszych gier 2007 roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 20:52, rav1985 napisał:

to wy jeszcze chyba nie graliście w crisisa , konfig C@d e6700 + 2gb ram + 8800GTX przy 1280x1024
detale high nie ultra ma 40 fps max lol

Może dlatego że Crysisa jeszcze nie ma(przynajmniej legalnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój sprzęt też gierkę uciągnie ale zastanawia mnie jedno: do zalecanych to brakuje mi ho ho, ale jednak Bioshocka odpaliłem na totalnie FULL detalach i śmigał z 20fpsami. Ciekawe czy Wiedźmin na maks detalach też tak pójdzie? Bo jak nie, to będzie straszna żenada odnośnie optymalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

system operacyjny musi mieć zainstalowane dostępne aktualizacje" chodzi o konieczne zainstalowanie sp2 czy ściąganie codziennych aktualizacji windowsa ??


o to w tym chodzi ze musi ci pobierać aktualizacje jak są dostępne (nie jestem pewien żeby potem nie było pretensji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy mi się Wiedźmin odpali na moim wypaśnym configu: Athlon XP 1600+, 768MB RAM, GF 6600? Oblivion mi chodzi na średnich detalach @20 FPS, więc może minimalne będą, ale właśnie, musi być raczej świetna optymalizacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minimalne wymagania są straszne! Przypuszczalne wymagania były dużo niższe. Może po to by przyciągnąć do pre-orderów?

Pytanie:
Gra nie działa na Athlonach starszych niż 64?? Nie uruchomię go na Athlonie XP??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi jedynie wymóg SP2 na Windzie bo nawet to ze Viśta Vio wymaga "trochę" więcej ramu to jeszcze potrafię zrozumieć. A może chodzi o to, że na zachodzie The Witcher jest wydawany z nalepą "Games for Windowz" i MS sobie zażyczył takie coś? To prawie tak samo jak z ostatnimi "niewidzialnymi" podmianami plików WU, które to MS nazwał "całkowicie normalnymi" działaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować