Zaloguj się, aby obserwować  
madafaka123

AGEIA - Temat ogólny

9 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2007 o 20:21, kpt Nemo napisał:

Moim zdaniem nie. Przynajmniej nie za tą cenę, bo gdyby była paręset złoty tańsza to kupiłbym
od razu.

w sumie to nie wiele jest na to gier taki cellfactor rewolution i jescze cos to sie chyba żeczywiście nie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 20:23, sodolis napisał:

> Co sądzicie o kartach fizycznych firmy AGEIA piszcie tu swoje zdanie i mówcie mi czy sie
opłaca
> inwestować w ten kawałek metalu za 1000zł
Zapytaj w wątku o kartach graficznych http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=278&u=11672
Chłopaki na pewno pomogą ;-)

nie wiem czy tam bedzie cokolwiek pisało bo AGEIA PhysiX to karta FIYCZNA ale i tak sprawdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie raczej nie ma sensu kupować takiej zabaweczki, która przydaje się w kilku grach, do tego podobno różnice między takim np. GRAWem z tą kartą i bez niej są minimalne. No chyba że masz tak dużo kasy, że nie wiesz co z nią zrobić, ale w takim wypadku zamiast wywalać 1000zł na kartę lepiej daj je mi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze karta ageia miała teorytycznie odciąrzać procesor od fizycznych elementów gry jednak niedosyć że obiąża to jeszcze uniemożliwia komfortowe granie wydawanie pieniędzy na nią nie ma sensu ponieważ nie ma gry która koniecznie wymaga jej użycia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować