Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

OGame - temat ogólny [M]

2848 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2007 o 01:10, makes napisał:

ja mam 7 planet a najwieksza kolonia ma 121 pol. Mam 12500 pkt na 24 uniwersie

Największa kolonia?!!! Nie pomyliłeś się? Chyba miałeś na myśli najmniejszą kolonię. Bo jeśliby największa miała tylko 121 pól, to po ile mają pozostałe kolonie?! I czemu z nich nie rezygnujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, mam swojego pierwszego moon`a :)
Miałem 3% szansy na powstanie i zrobił się ;D co prawda nie zrobienie FS`a kosztawało zniszczenie całej mojej floty, no ale trudno, muszę się pozbierać. Poza tym poszły surowce na pierwszą fabrykę nanitów, eh ...
Mam pytanie do tych którzy się na tym znają. Czy to jest duży księżyc?? Czy warto go mieć bo słyszałem, że mozna je niszczyć.

PS. Ostatnio udało się skolonizować mi planetę z 311 pól. ;) Też fajnie

20070103165458

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja gralem na uni5(tu zaczynalem) potem na uni 36 ( TOP700 pkt i TOP 500 flot) nastepnie uni 40 gdzie bylem w TOP 400 pkt i TOP 250 flot :] uni 40 najlepiej wspominam... Aktualnie zrezygnowalem z Ogame gdyz doszedlem do wniosku ze niewarto ;)

Pozdrawiam Ogame maniakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 16:59, witek194 napisał:

troche z tytulem ci nie wyszlo hehe na podstawie Star Wars!!!???


Może i masz rację, ale Gwiazda Śmierci i świetny klimat obie rzeczy łączą. Ale ja oczywiście nie neguję twojej wypowiedzi. Rzeczywiście tytuł może być mylący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 16:57, szerszeń45 napisał:

Hehe, mam swojego pierwszego moon`a :)
Miałem 3% szansy na powstanie i zrobił się ;D co prawda nie zrobienie FS`a kosztawało zniszczenie
całej mojej floty, no ale trudno, muszę się pozbierać. Poza tym poszły surowce na pierwszą
fabrykę nanitów, eh ...
Mam pytanie do tych którzy się na tym znają. Czy to jest duży księżyc?? Czy warto go mieć bo
słyszałem, że mozna je niszczyć.

PS. Ostatnio udało się skolonizować mi planetę z 311 pól. ;) Też fajnie



Moon niestety niezbyt duży, mało pól będze na nim, więc mało falang się na nim zmieści ( 4-5 poziom wejdzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 16:57, szerszeń45 napisał:

Hehe, mam swojego pierwszego moon`a :)
Miałem 3% szansy na powstanie i zrobił się ;D co prawda nie zrobienie FS`a kosztawało zniszczenie
całej mojej floty, no ale trudno, muszę się pozbierać. Poza tym poszły surowce na pierwszą
fabrykę nanitów, eh ...
Mam pytanie do tych którzy się na tym znają. Czy to jest duży księżyc?? Czy warto go mieć bo
słyszałem, że mozna je niszczyć.

PS. Ostatnio udało się skolonizować mi planetę z 311 pól. ;) Też fajnie



Moon niestety niezbyt duży, mało pól będze na nim, więc mało falang się na nim zmieści ( 4-5 poziom wejdzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 16:59, witek194 napisał:

troche z tytulem ci nie wyszlo hehe na podstawie Star Wars!!!???



No nie wyszło nie wyszło, ale gdy zakładałem temat nie byłem aż tak w to doświadczony i strasznie mi się to kojarzyło ze Star Wars, w sumie nie obraziłbym się jak by jakiś dobry modek zmienił tytuł. =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam gra ktoś z was na uni 48? zacząłem grać tydzień temu gierka wciąga strasznie.
Od tygodnia ogame w pracy i ogame w domu żona powoli traci cierpliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 01:14, witek194 napisał:

Nigdy nie gralem w OGame.Chociaz w lecie probowalem sie zalogowac i mi sie nie udalo:((((((


To spróbój jeszcze raz. Mój kumpel też to miał. Za drugim razem mu się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 11:48, Norbert1367 napisał:

ja gram na 18 uni pod niockiem : Riddick93 ..... zapraszam to jest naprawdę świetna
gierka



a grasz na 34 ? Bo by wychodziło że jesteśmy w tym samym układzie słonecznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wem o co chodzi dzisiaj jak normalnie pisze swoje hasło i nick i wybieram uniwers aż tu nagle wysloczyło mi że takiego konta nie ma! O co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 18:31, michu96 napisał:

Nie wem o co chodzi dzisiaj jak normalnie pisze swoje hasło i nick i wybieram uniwers aż tu
nagle wysloczyło mi że takiego konta nie ma! O co chodzi??

Podałeś błędny login lub hasło lub zły uniwersum. Spróbuj ponownie, a powinno byc OK. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzi fajnie lecz niestety gracze szybko udowodnili, że tylko najszybsi moga się tam logować :/ ja juz rejestracji przeprowadzić nie mogłem :/

PS. Jest tam tez zmiana układu galaktyk. Jest 50 gali w każdej po 100 układów. No i ten 2x szybszy czas wydobycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować