Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

OGame - temat ogólny [M]

2848 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2007 o 22:28, mattex napisał:

Ja mamtakie pytanie co to jest ta Antymateria?
i jak sie to zdobywa do czego ona służy ? pozdro:)


No cóż... O tym to mogłeś się dowiedzieć z forum OGame no ale jak już tutaj napisałeś to wyjaśnie. Antymateria to substancja za którą można wynająć Komandora lub Oficerów. Kupuje się ją tak jak smsy. Wszytsko masz w zakładce Kantyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 2 dni nie mogę się zalogować na swoje konto w Ogame. Strona główna otwiera sie bez problemu ale po wybraniu serwera trwa to paręnaście sekund i potem dostaje komunikat, że przekroczony jest limit czasu otwierania. I zawsze jest tak samo, obojętnie o jakiej porze dnia lub nocy próbuję.
Czy ktoś ma coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 10:59, A-cis napisał:

Czy ktoś ma coś podobnego?


U mnie działa bez problemu. W domu przynajmniej. Parę razy logowałem się też w pracy i bywało tak, choć nie zawsze, że bardzo długo ładowało albo strony samej gry, albo stronę z ekranem logowania. Ale nigdy nie było aż tak źle jak piszesz. Teraz jest wszystko w porządku. Przynajmniej w domu. W pracy nie sprawdzałem, bo mam urlop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 15:58, Gumikadze napisał:

Gra ktoś na Uniwersum 31?

Ja gram na Uniwersum 31. Ale nie mogę na razie wejść (co pisałem wyżej) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 00:45, A-cis napisał:

> Gra ktoś na Uniwersum 31?
Ja gram na Uniwersum 31. Ale nie mogę na razie wejść (co pisałem wyżej) :-)



Nie wiem co to za problem ci wystąpił mi się raz pokazał jakiś error ale ponownie się zalogowałem i było ok. próbuj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 16:44, Gumikadze napisał:

Nie wiem co to za problem ci wystąpił mi się raz pokazał jakiś error ale ponownie się zalogowałem i było ok. próbuj dalej

Próbuję od kilku dni o różnych porach (przed chwilą też próbowałem). Ciągle taki sam efekt tzn. strona ładuje się bardzo długo i po parunastu sekundach pokazuje się komunikat o przekroczeniu limitu czasu.
Zastanawiam się czy ktoś mi nie ukradł konta. Tyle że wtedy zmieniłby hasło i powinien się ukazywać komunikat o niewłaściwym haśle...
Tak czy owak, pewnie mnie tam już zdrowo pojechali, bo przecież przez tyle czasu nazbierało się surowców :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 01:13, A-cis napisał:

> Nie wiem co to za problem ci wystąpił mi się raz pokazał jakiś error ale ponownie się
zalogowałem i było ok. próbuj dalej
Próbuję od kilku dni o różnych porach (przed chwilą też próbowałem). Ciągle taki sam efekt
tzn. strona ładuje się bardzo długo i po parunastu sekundach pokazuje się komunikat o przekroczeniu
limitu czasu.


Napisz na forum OGame: http://board.ogame.onet.pl/board.php?boardid=15
Albo skontaktuj sie z GO: http://support.ogame-team.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sam grałem na uni 36 ale mi się znudziło swoją drogą bezsensem jest robienia ponad 50 uni jakby nie mógł być 1. Oczywiście rozumiem że głupio grać na uni na którym gracze posiadają 3000000 punktów ale bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 02:24, Rzezim napisał:

Zreszto najlepszym sposobem wygranie w Ogame jest nie granie:D

Na szczęście nie grałem tam na poważnie. Raczej tylko kibicowałem, toteż specjalni nie rwę włosów z głowy.
Raczej jestem ciekaw co się właściwie stało :-)

====kecal
Próbowałem wysłać zgłoszenie na podany przez Ciebie link, ale się nie daje przez kody obrazkowe.
O co chodzi z tymi błędnymi kodami obrazkowymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 13:00, A-cis napisał:

====kecal
Próbowałem wysłać zgłoszenie na podany przez Ciebie link, ale się nie daje przez kody obrazkowe.
O co chodzi z tymi błędnymi kodami obrazkowymi?


Chodzi o ten kod, jeśli pisze ze jest błędny znaczy ze złe go wpisałeś/nie wpisałeś go w ogóle.

20071020204622

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 20:47, kecal napisał:

Chodzi o ten kod, jeśli pisze ze jest błędny znaczy ze złe go wpisałeś/nie wpisałeś go w ogóle.

Nie wpisywałem w ogóle. Nie zajarzyłem :-)
Ale już teraz wpisałem i zgłoszenie poszło. Poczekam na efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, ogame to trochę nudna gra. Mi się znudziła juz po jakiś... dwóch, może trzech tygodniach. Denerwowało mnie to, że system punktacji jest trochę... no głupi po prostu... Liczyć punkty na podstawie ilości wydanych surowców? Nie skomentuję. Zresztą ogame strasznie wciąga, no może nie jak Tibia, ale w Tibii przynajmniej coś się dzieje. :) Ogame to jednym słowem gra, jak ci cały dysk szlag trafi i zostanie ci tylko strona www.ogame.onet.pl i tylko na niej można siedzieć... :) Nie miejcie mi za złe gracze Ogame''a, ale musiałem wyrazić swoją opinię! :D

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci za złe tego nie mam. Mi gra się podoba. Na system punktacji też nie narzekam. A, że wszystko dzieje się w ten sposób, że człowiek może się łatwo znudzić, to może i lepiej. Przynajmniej nie traci się świadomości, że za oknem jeszcze inny świat istnieje:D Choć jak czytam na forum OGame niektórych osiągi, to mam wrażenie, że i taka gra może uzależnić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 16:42, przemas94 napisał:

Eh, ogame to trochę nudna gra. Mi się znudziła juz po jakiś... dwóch, może trzech tygodniach.
Denerwowało mnie to, że system punktacji jest trochę... no głupi po prostu... Liczyć punkty
na podstawie ilości wydanych surowców? Nie skomentuję.


A niby na podstawie czego chcesz liczyć punkty??? Czasu spędzonego na graniu?

Dnia 04.11.2007 o 16:42, przemas94 napisał:

Zresztą ogame strasznie wciąga, no może nie jak Tibia, ale w Tibii przynajmniej coś się dzieje. :)


Wiesz w OGame tez sie dużo dzieje, tylko po 2-3 tygodniach nie możesz o tym za bardzo wiedzieć, jeśli nie maiłeś jakiegoś w miarę prężnego sojuszu ani nie zaglądałeś na forum główne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 16:50, Dux napisał:

Ja Ci za złe tego nie mam. Mi gra się podoba. Na system punktacji też nie narzekam. A, że wszystko
dzieje się w ten sposób, że człowiek może się łatwo znudzić, to może i lepiej. Przynajmniej
nie traci się świadomości, że za oknem jeszcze inny świat istnieje:D Choć jak czytam na forum
OGame niektórych osiągi, to mam wrażenie, że i taka gra może uzależnić:D


Wierz mi, wiem co to uzależnienie od komputera... :)

kecal >>>> Chcę liczyć punkty na podstawie rozbudowy budynków, tak jak w plemionach. Jeśli grałeś to wiesz o co chodzi, jeśli nie to proponuję zagrać, na pewno lepsza gra od Ogame''a.

Przeglądałem forum, ale niektórzy siali takie farmazony, że aż mi się nie chciało czytać. :P Może to i moja oznaka lenistwa? :P No cóż... xD

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować