Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

OGame - temat ogólny [M]

2848 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2006 o 10:57, Wodzasty napisał:

Ano wciąga... Tyle, że faktycznie jak siadasz rano i czytasz, że o 4 nad ranem zrobili ci jesień
średniowiecza, to trochę zaczyna denerwować... Ja np. miałem spokój przez dłuugi czas... aż
osiągnąłem 5000 punktów...:( Teraz mam znowu jakieś 3000...:))


hehe ja miałem 38 tys- sredni księzyc 3 planety ponad 300 poł ale rzuciłem wszystko w cholere;P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejny problem. U mnie w galaktyce są dwa łosie, które nie logują się już baardzo długo (literka I przy nicku). wysłałem do nich sonde szpiegowską i wykryła ona, że mają duużo kasy. Napadałem ich i kaska im zleciała. Jednak mają jeszcze ok 50k surowców a maje transportery (3 małe i 3 duże) zbierają tylko po 8 tyś każdego surowca... czemu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 15:23, Tomi_323 napisał:

Może prądu nie masz?


a jak go zdobyć?
Sorry ale dopiero dzisiaj rano sie zarejestrowalem w tej grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 15:15, Tomi_323 napisał:

Mam kolejny problem. U mnie w galaktyce są dwa łosie, które nie logują się już baardzo długo
(literka I przy nicku). wysłałem do nich sonde szpiegowską i wykryła ona, że mają duużo kasy.
Napadałem ich i kaska im zleciała. Jednak mają jeszcze ok 50k surowców a maje transportery
(3 małe i 3 duże) zbierają tylko po 8 tyś każdego surowca... czemu??


Poprostu wyślij więcej transporterów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 15:27, Tomi_323 napisał:

Budując elektrownie/sateity słoneczne.

Jak nie wiesz jak grac to od tego jest baaaardzo rozbudowane FAQ na forum Ogame.


elektrownie juz mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 15:30, Tomi_323 napisał:

Tylko na początku zbierały surowce z max. ładownością a teraz tak nie jest... dlaczego?


Są 2 możliwości - albo oni mają już za malo surowców, bo np ktoś im je zabrał jak do nich leciales, bo zawsze tylko polowa surowców w napadzie z planety jesdt zabierana, albo zabierasz ze sobą surowce i poprostu nie ma miejsca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli elektrownie pracują na 100% i fabryki również, to surowce muszą dochodzić. Wskaźniki będą się zmieniać przy każdej zmianie strony.
Jeśli tak nie jest, to podejrzewam że jednak nie masz poustawianej 100% wydajności (drugi panel od góry).
Jest to najczęstszy błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 16:49, Łukasz.G napisał:

hmmm czy da sie miec wiecej niz 20% na monna?? bo mialmej uz z 10 arzy po 20% i nic jak to jest?

Nie można. Maksymalnie jest 20%. Ale to nie znaczy że przy 20 % automatycznie będziesz miał księżyc.
Możesz mieć kilka razy 20% i nie dostaniesz go. Ale możesz mieć kilka procent i szczęście a księżyc będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja te gram i idzie mi coraz lepiej, ale żadko tu wchodze bo siedze na innym forum związanym o ogame.
i rozwiązujecie tu nie lada problemylp
a musze sie pochwlić że ostanio sfarmiłem kolesie na 670 miejscu a sam jestem na 1220:P
a we flotach jestem a 1020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 15:26, Łukasz.G napisał:

no ten ksiezyc naprawde jest dziwny.... tearz mailem raptem 4% i mam go^^ ale troche to denerwuje

To jesteś naprawdę szczęściarz. Leć natychmiast do punktu ToTo i wypełnij kupon :D

Dnia 23.02.2006 o 15:26, Łukasz.G napisał:

poniewaz moge tam mniej zbudowac:(

Księżyc nie jest do budowania przemysłu. Na nim stawiasz specjalne stacje. Ale do tego musisz być odpowiednio rozwinięty technologicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2006 o 18:18, A-cis napisał:

musisz być odpowiednio rozwinięty technologicznie.


wiem wiem moge wszytko ale ... <zamieszczam opis>
Stacja księżycowa
Na księżycu nie ma atmosfery, dlatego przed jego zasiedleniem musi zostać zbudowana stacja księżycowa.
Wymagania: Metal: 20.000 Kryształ: 40.000 Deuter: 20.000
Czas budowy:1d 0 godz. 0 min.
a to jest 1 poziom:( mozna tez magazyny falange teleporter fabryke robotow i stocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować