Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

OGame - temat ogólny [M]

2848 postów w tym temacie

Gdyby to było takie proste to bym to sam zrobił. Nie działa. Podałem oba linki i nic. Zastosowałem zmiany, wylogowałem się i nadal nic. Ściągnałem archiwum tego screena i w środu są pliki jak na screenie. Dałem w ogame ścieżkę do tego folderu, a potem to pliku css i nadal nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 20:38, Tomi_323 napisał:

Gdyby to było takie proste to bym to sam zrobił. Nie działa. Podałem oba linki i nic. Zastosowałem
zmiany, wylogowałem się i nadal nic. Ściągnałem archiwum tego screena i w środu są pliki jak
na screenie. Dałem w ogame ścieżkę do tego folderu, a potem to pliku css i nadal nic.


U mnie działają oba. Wysyłam zdjęcie z Ustawień ze skinem Izane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne 2 pytania:

1. Czy jeżeli aktywuje urlop to surowce się napełniają czy wszystko zostaje ''''zamrożone''''?
2. Ile mozna mieć max. urlopu, aby moje konto nie zostało skasowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 18:54, Tomi_323 napisał:

Mam kolejne 2 pytania:

1. Czy jeżeli aktywuje urlop to surowce się napełniają czy wszystko zostaje ''''zamrożone''''?
2. Ile mozna mieć max. urlopu, aby moje konto nie zostało skasowane?


Cytat z forum Ogama:

"W takim wypadku najlepiej jest wziąć urlop. Aby to zrobić nie możesz nic budować, badać ani przemieszczać flot między planetami. Jeżeli spełniasz te warunki to wchodzisz do zakładki Ustawienia, zaznaczasz ptaszka przy "Aktywuj urlop" i naciskasz przycisk "Zachowaj zmiany" (Uwaga: czasami urlop nie chce się włączyć za pierwszym razem - trzeba wtedy powtarzać tę akcję do skutku). Urlop trwa minimum 2 dni (uwaga: przed tym czasem nie można go anulować!) zaś maksymalny czas trwania to oczywiście 35 dni, po którym nieaktywne konto zostanie skasowane (znikają wówczas bez śladu wszystkie planety gracza). Od tej porty nikt nie może cię skanować i atakować (uwaga: atak, który rozpoczął się przed aktywacją urlopu dojdzie do skutku). Podczas urlopu również sam nie możesz wysyłać flot ani budować/badać czegokolwiek, zaś wydobycie surowców jest na podstawowym poziomie (20 metalu i 10 kryształu). Nadal jednak możesz przeglądać wszystkie zakładki (również Galaktyka) i wysyłać wiadomości. Aby anulować urlop należy wejść do zakładki Ustawienia, zaznaczyć ptaszka przy "wyłącz" i nacisnąć przycisk "Zachowaj zmiany". Konieczne będzie teraz ustawienie na każdej planecie procentowego wydobycia surowców i dostarczanej energii (włączenie urlopu ustawia wszystkie te wartości na 0%)."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zapraszam wszystkich do nowego sojuszu, szczególnie nowych graczy, którzy mają już ze 100 pkt conajmniej, ale inni też podania mogą pisać. No i podam na koniec jeszcze nazwe sojuszu :P SRS - Super RastaSquad
pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 13:17, lajt napisał:

A ja zapraszam wszystkich do nowego sojuszu, szczególnie nowych graczy, którzy mają już ze
100 pkt conajmniej, ale inni też podania mogą pisać. No i podam na koniec jeszcze nazwe sojuszu
:P SRS - Super RastaSquad
pozdr


Po pierewsze - niewiem, czy to przypadkiem nie kwalifikuje się do ogłoszeń. A po drugie - jeśli nie, to nawet nie podałeś UNI, zresztą O-Game ma własne forum właśnie do zamieszczania nowych sojuszy.

PS. Niedawno wystartowało Uni 38 - zachęcam do tworzenia kont, wyścig szczórów już się rozpoczął :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja dla odmiany zapraszam wszystkich do sprobowania swoich sil w grze, bedacej udoskonaleniem ogam, mianowicie Space Pioneers!

http://pl2.space-pioneers.net/

Kazdy, kto zna ogame, bedzie czul sie tu jak w domu (mozna sobie nawet skin ikonkami z ogame zainstalowac), jednakze jest mnoostwo roznych usprawnien. Nie zaszkodzi sprobowac!

PS. Link, ktory podalem, prowadzi od razu do drugiej - ja sam na niej gram - ale sa tearz trzy galaktyki, mozna konto zalozyc na dowolnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 20:48, Adham napisał:

U mnie działają oba. Wysyłam zdjęcie z Ustawień ze skinem Izane


Skin jest diabelski...
Jeśli masz jeszcze linki do innych fajnych skinów to podziel się z nami, bardzo proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 12:07, Wodzasty napisał:

> U mnie działają oba. Wysyłam zdjęcie z Ustawień ze skinem Izane

Skin jest diabelski...
Jeśli masz jeszcze linki do innych fajnych skinów to podziel się z nami, bardzo proszę...


Miałem kiedyś jeszcze jeden, niestety strona z nim przestała istnieć... a skin był o wiele lepszy niż Izane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak skolonizować np. księżyc? i jak zbierać surowce? mam już 1 statek kolonizacyjny, ale nigdzie nie moge znaleść jak zkolonizować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 16:42, lajt napisał:

A jak skolonizować np. księżyc? i jak zbierać surowce? mam już 1 statek kolonizacyjny, ale
nigdzie nie moge znaleść jak zkolonizować :/


księżyc powstaje gdy jest odpowiednia liczba surowców na polach zniszczeń, ale to i tak nie zawsze... Moon w dobrym miejscu to prawdziwy skarb! No, chyba, że ktoś w pobliżu ma gwiazdkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.03.2006 o 16:46, Adham napisał:

księżyc powstaje gdy jest odpowiednia liczba surowców na polach zniszczeń, ale to i tak nie
zawsze... Moon w dobrym miejscu to prawdziwy skarb! No, chyba, że ktoś w pobliżu ma gwiazdkę...


Czyli jak koło mojej planety nie ma księżyca? xD czyli można zasiedlać jak są obrazki księżyców tak? a jak zbierać surowce z PZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.03.2006 o 16:55, lajt napisał:

Czyli jak koło mojej planety nie ma księżyca? xD czyli można zasiedlać jak są obrazki księżyców
tak? a jak zbierać surowce z PZ?


księżyców się nie zasiedla, one powstają po dużych bitwach (takich, po których zostaje ileśtam(nie wiem dokładnie) surowców na PZ)
surowce się zbiera recyklerami - wysyłasz je na koordynaty planety, ale zamiast Planeta wybierasz Pole Zniszczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 17:01, Błażej M. napisał:

a czy jest jakis okreslony poziom bydymkow czy mozna budowac w nieskonczonosc


w nieskończoność. Ale czy to ma sens?

PS. nieskończoność, ale trzeba mieć miejsce na planecie, co wiąże się z ogromnymi wydatkami na terraformery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 12:02, lajt napisał:

A od ilu pkt grasz staje się dobry?


zależy co uważasz jako dobry. tzw. noobem przestaje się być od 5000 pkt. ale za nim ktoś będzie tyle miał, radzę osiągnąć juz jakiś wysoki poziom (np. nanity). Później może być z tym problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 13:37, Adham napisał:

> A od ilu pkt grasz staje się dobry?

zależy co uważasz jako dobry. tzw. noobem przestaje się być od 5000 pkt. ale za nim ktoś będzie
tyle miał, radzę osiągnąć juz jakiś wysoki poziom (np. nanity). Później może być z tym problem...

Chodzi mi o to od ilu punktów w liście w galaktyce pokazuje że gracz jest dobry (d)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować