Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

OGame - temat ogólny [M]

2848 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2006 o 16:08, Heroes III napisał:

mam pytanie czy ktoś gra na 21 uni chce podpisać troche paktów


Moim zdaniem, tego typu pytania lepiej jest zadawać na forum ogame. Liczba graczy grających w ogame, a jednocześcnie udziela się na tym forum jest raczej niewielka (patrz popularność tego tematu - liczba wypowiadajacych się osób, z czego część to gracze-w stanie spoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 16:38, Lord pinio_SGSTB napisał:

Czy ktoś gra na 39 Uni, należę do Przyjaciół Kubusia Puchatka
i powiem, że gra nabiera dopiero kolorów jak zostaniesz przyjęty do jakiegoś sojuszu.


ale musi to być dobry sojusz: zdrowo reagujący na atak członków sojuszu, nie mających zbyt wielu członków (takie jest moje zdanie) i uczestniczący w życiu tej wspaniałej gry. Szkoda, że sam do takiego sojuszu nie trafiłem :( (Ps. zna ktoś dobry sojusz na uni. 18 ??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 16:04, Dymas24 napisał:

Ogame to najnajnajlepsza gra internetow!!!

zgadzam się :) a zaraz po niej Red Dragon :) a gdyby ktoś grał na uni 37 to zapraszam do świeżo założonego sojuszu Skyline :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ogame to najnajnajlepsza gra internetow!!!

Cóż, ja się akurat z tym nie zgodzę (m. in. przez regulamin, a także [ale to już nie wina samego ogame] niektórych GO, którzy potrafią zepsuć zabawę...).
Ja od siebie polecam spacepioneers, traviana, tibię i runescape (ale te dwie ostatnie to RPG, nie strategie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ten ALS (czy jak mu tam - łączenie flot) jest nawet dobry... ostatnio jechaałem z kumlem gościa w zasięgu mojej falangi... zebrało się nas 800 ow 5k lm i 100 bomb więc lecimy i nagle wpadłem na genialny pomysł :> przeszpiegowałem go falangą i co widze?? jeden z lepszych graczy puścił tam flote (10k lm i 3k ow) więc myśle jakby tu coś się jeszcze pobawić (oczywiscie flota tego dobrego lądąwałoa 2 sec przed naszą więc) puściłem sobie do naszego związku śadę szpiegowską co opoźniło go o 5 minut ... potem kazdy puścił po sondzie i opożniliśmy o 30 :P ależ muslieli byc wściekli ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 20:22, Jack Bauer napisał:

wiecie, czy nie ? bo chce wysłać kumplowi troche surowców i na swoje ine kolonie porozsyłać
ale sie nie da ;|


Wiemy :)
Nie możesz zatakować garcza poniżej 5k punktów... a jeżeli łaczycie się z tego samego ip (jak masz neo to restart zrób) i od razu wyślij (upewnij się o dobre koordy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 19:42, Karlak napisał:

> Czy ktoś gra na 39 Uni, należę do Przyjaciół Kubusia Puchatka
> i powiem, że gra nabiera dopiero kolorów jak zostaniesz przyjęty do jakiegoś sojuszu.


ale musi to być dobry sojusz: zdrowo reagujący na atak członków sojuszu, nie mających zbyt
wielu członków (takie jest moje zdanie) i uczestniczący w życiu tej wspaniałej gry. Szkoda,
że sam do takiego sojuszu nie trafiłem :( (Ps. zna ktoś dobry sojusz na uni. 18 ??)


W moim sojuszu było do wczoraj 9 osób dziś jest 10,
jestesmy na 78 miejscu to chyba nie najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 16:04, Dymas24 napisał:

Gra ktoś na uni. 36?? Ogame to najnajnajlepsza gra internetow!!!



chciałeś napisać największa strata czasu....Ja dziś dostałem bana tylko za to że gość na mnie wymusił puscha.

3-y miechy gry w plecy. A GO stwierdził że to moja wina.....

Zasady bardziej pokętne niż nasz kodeks karny.....a GO robi co chce....
Wole zwykłe gry....przynajmniej nie czekam na zaden badziewny produkt przez 5-dni.

Przyznam jedno.... Zachodni bracia wypuscili idealny ogłupiacz...wszystko podporządkowane pod tą gre..chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Flota z planety Księżyc [3:315:8] osiąga księżyc twojej planety 3:314:4. Coraz silniejsze trzęsienia ziemi wstrząsają satelitą. Księżyc zaczyna się deformować i rozrywać na miliony kawałków. Ciężki cios dla Twojego mocarstwa. Wrogie floty kierują się na ich ojczyste planety.

mojemu bratu dzis ksiezyc rozwalili 4 gs`ami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 11:51, Gelo87 napisał:

mojemu bratu dzis ksiezyc rozwalili 4 gs`ami

Łał! 4 Gwiazdy śmierci?! To już maksymalnie zaawansowane technologie zostały osiągnięte :)
Musiał im Twój brat nieźle za skórę zaleźć :D
Gdy ja grałem, to Gwiazda śmierci była perspektywą tak odległą, że nawet osobiście wątpiłem czy ktokolwiek ją osiągnie. To znaczy, nie chodziło mi o to, że to jest niemożliwe do osiągnięcia, ale o brak czasu i zdrowia, by tak długo ciągnąć grę, ażeby to osiągnąć. Wiele osób wtedy rezygnowało po 2 - 3 miesiącach gry, a do Gwiazdy śmierci potrzeba (chyba) kilkunastu miesięcy.
Nie pomyślałem wtedy o "sztafetach" kiedy to jedna osoba zaczyna grę, pogra kilka tygodni, następnie przekazuje konto drugiej i tak dalej. Właścicieli może być po drodze kilku, ale konto cały czas jest rozbudowywane :)

A tak przy okazji. Nie pamiętam czy Gwiazda śmierci może rozwalić macierzystą planetę jakiegoś gracza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2006 o 12:32, A-cis napisał:

A tak przy okazji. Nie pamiętam czy Gwiazda śmierci może rozwalić macierzystą planetę jakiegoś
gracza?


Nie tylko ksiezyc. Planety są bezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować