Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

OGame - temat ogólny [M]

2848 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2006 o 22:24, Lucek napisał:


To się nazywa kawalerska fantazja :D
Po wycięciu takiego numeru wszelkie osiągnięcia na ogame wydają się nic nie warte :D


Heh na uni 6 dwoch praktycznie najlpeszych graczy tez sie wykonczylo bo konczyli gre .. i nie chceli komus kont oddac :] zrobli tym the best % in uni 6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja trafiłem na taka fajna stronka: http://ogame-pomoc.go.pl/
Jest tam zbiór naprawdę kilku niezłych programów do ogame. Na uwagę zasługuje speedsim (symulacja ataku) oraz ogamespyreports (baza danych raportów szpiegowskich wraz z symulatorem rakietowym i wieloma innymi rzeczami - http://joleenar.republika.pl/) - to wszystko można ściągnąc własnie z tej stronki. Dla mnie BOMBA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego drugiego adresu to bym uważał, stronki nie znam, wygląd jej nie jest zbyt imponujący, to samo z "liczbą gości", takie programy mogą zawierać keylogery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem ze fajne to Ogame.. moze zaczne pykac. Ale tez ponoc trzeba dosc intensywnie w to ciupac, zeby utrzymac sie przy zyciu.

He he.. to 666 post w tym temacie YEAAAA! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam DEMKO i jest super sprawa. W życiu nie widziałem tak ułatwiającego granie programu. Nie można opisać tego słowami bo to trzeba po prostu wypróbować. Widać, że ten program ma rok jak pisze autor, bo naprawdę nie można stworzyć czegoś takiego w kilka tygodni. Jestem pod wrażeniem.

Co do tego czy program zawiera czy niezawiera keylogerów, najlepiej w ogole nie uzywac zadnego programu i wyłaczyć internet. Swoją drogą Jarusek, "exTłumacz" ogame sam go używa i sam proponuje na stronkce OGAME-POMOC - http://board.ogame.pl/thread.php?threadid=297566&threadview=0&hilight=ogamespyreports&hilightuser=0&page=3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś zaczyna gre to najlepiej sobie rozpocząć na jednym z najnowszych uni. Kiedyś popełniłem błąd i zacząłem na 10 - a tam już wielu graczy miało sporo pkt i były bardzo silne sojusze - trudno się tak gra, ciągłe ataki, zero życia. Wolę grać tak bardziej na spokojnie, 3-5 razy dziennie wejść i tyle a nie siedzieć cały dzień. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto dolączy do Sojuszu na Uni1
Tag: H.S
Nazwa Sojuszu: High Speed
Przyjmujemy od 5000ptk jak mniej to dajemy dwa tygodnie na zdobycie ptk do 5000 jak nie do akademi.
Potrzebujemy dobrych osób i średnich
Oczywiscie to nie reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 16:02, Jakub Wędrowycz napisał:

Hmm... A może zmówimy się, założymy konta na jednym uni i stworzymy sojusz CD-Projekt?

Hmm... Już taki był kiedyś. Na Uni 1 :-)
Ten wątek jest kontynuacją wątku ze starego forum a tam wtedy taki sojusz istniał. Przetrwał około 2 - 3 miesiące. Było to w lutym, marcu i chyba kwietniu ubiegłego roku. Kilka osób z tamtego sojuszu udzielało się w tym watku.
Ale jest sporo nowych osób i niewykluczone, że uda Ci się skrzyknąć grupkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oddam (za darmo żeby nie było watpliwości) konto na uni 11 w dobre ręce. Konto jest w TOP 1500, jest w sojuszu MOON. Ok. 175 tysięcy pkt, 8 rozwiniętych koloni. Podajcei emajla a ja wyśle login i hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować