Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

OGame - temat ogólny [M]

2848 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2014 o 14:26, kindziukxxx napisał:

gra ktoś jeszcze w ten zabieracz życia?


Oj, Panie... duuuuuużo czasu zajęło mi wyrwanie się ze szponów tego wynalazku Szatana :D A nie było łatwo, ale w pewnym momencie zauważyłem, że to już się robi jak choroba. Ale jak człowiek nastawia sobie budzik "bo flotki", to znaczy, że zdecydowanie czas się lekko stuknąć w łepetynę. Jakimś cudem udało mi się grę odstawić, trochę żalu było, bo pod koniec mojej "kariery" byłem w top 100 uniwersum, w którym grałem, ale na szczęście mi przeszło.

W ubiegłym roku, jakoś tak latem, próbowałem nawet zacząć na nowo, ale pograłem z tydzień, może 10 dni i zacząłem się zastanawiać, co ja w tym takiego widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2014 o 14:31, Ring5 napisał:


W ubiegłym roku, jakoś tak latem, próbowałem nawet zacząć na nowo, ale pograłem z tydzień,
może 10 dni i zacząłem się zastanawiać, co ja w tym takiego widziałem.


bo wcześniej nie można było wszystkiego kupić za antymaterię itp, obecnie jest to już taka przesada że płacący są faktycznie baaardzo premiowani skoro można uzupełniać magazyny za anty co daje boosta choćby przy starcie uni. Granie na starych na szczęście jeszcze przypomina trochę starą grę, bo nikogo nie stać na kupienie 100 plazm czy GS za anty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w to chyba rok łącznie, ostro się wciągnąłem, pamiętam taką jedną fuzję między małym sojuszem, w którym byłem z jednym z top 20... ale niestety jak padł mi komputer i internet moje konto wyparowało. Szkoda, bo mimo że grałem ciągle eko to moi towarzysze mieli na czym latać dzięki paliwku... :D

Ech... ale za to kilka osób do dzisiaj znam i często ze sobą rozmawiamy. Naprawdę fajne to były czasy, może kiedyś do tego wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2014 o 19:32, Muradin_07 napisał:

Ja grałem w to chyba rok łącznie, ostro się wciągnąłem, pamiętam taką jedną fuzję między
małym sojuszem, w którym byłem z jednym z top 20... ale niestety jak padł mi komputer
i internet moje konto wyparowało. Szkoda, bo mimo że grałem ciągle eko to moi towarzysze
mieli na czym latać dzięki paliwku... :D

rok, czymże jest rok przy 8 :), dla mnie ogame to część życia, fakt faktem na początku może to denerwować ludzi itp, ale kwestia wprawy i można wszystko na spokojnie ogarniać, obecnie mamy telefony i internet mobilny więc wszystko jest do ogarnięcia :)
a co do znajomości to u mnie w sojuszu co roku mamy zjazd w ośrodku wypoczynkowym bo jedna członkini ma ośrodek :)

A za to że jestem GO mam 2 zjazdy pracowników 1 krajowy i jeden światowy w Niemczech, aż nie mogę się doczekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W OG grałem bardzo dawno temu i dość krótko. Jak na MMO, to nie wciągnęło mnie za bardzo. Najdłużej z MMO wytrzymałem, grając w Diablo 3 (2,5 miesiąca), najkrócej nie wiem, ale gdzieś około miesiąca.

Każde MMO jest na początku fajne, potem jednak staje się nudne i przewidywalne...a ja nie lubię ładować kasy w coś wirtualnego, byleby tylko mieć więcej czegoś, niż inni gracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie liczyłem jeszcze krótkiego epizodu z pół roku wcześniej. Ale gdyby nie utrata konta pewnie bym grał dalej i staż by wynosił może z 3-4 lata ;) Tym bardziej, że się to wszystko mi kręciło jak najbardziej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 02:50, Heartbreaker napisał:

Najdłużej z MMO wytrzymałem, grając w Diablo 3 (2,5 miesiąca)


Przepraszam za offtop, ale chciałem tylko zauważyć, że Diablo 3 nie jest MMO. Jest grą sieciową, owszem. Ma tryb multiplayer. Ale nie jest "Massively Multiplayer". Maksymalnie mamy 4 graczy w grze, to trochę za mało, by spełnić warunek pierwszego M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować