Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

OGame - temat ogólny [M]

2848 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2007 o 18:24, xbit71 napisał:

PS. Jak zrobić Stację księżycową?

Da się ją wybudować tylko na księżycu (jest to pierwszy budynek jaki się tam stawia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 18:24, xbit71 napisał:

Ja w OGame przyjąłem jedną zasadę - zrobić tak, by po wejściu w "Technologia" wszystko było na zielono xDD

A ile masz punktów?? Bo jeśli mało, to lepiej inwestować w eko niż w badania, bo dzięki badaniom masz więcej pkt, ale wcale nie jesteś silniejszy

Dnia 08.06.2007 o 18:24, xbit71 napisał:

PS. Jak zrobić Stację księżycową?

Musisz ją postawić na księżycu, ponieważ bez niej nie możesz tam stawiać innych budynków. Każdy lvl. stacji daje kilka pól więcej, lecz nie pamiętam ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ok.47000 punktów. Gram od października zeszłego roku. Mam 7 planet, jedną główną. Rozbudowałem trochę kopalń na każdej z nich, najwięcej na głównej. Reszta planet pełni funkcję przesyławczą, dającą zasoby na główną planetę, poprzez 8 Dużych Transporterów znajdujących się na każdej z nich.
Uf. To żem się wyżalił ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 18:32, xbit71 napisał:

Ja mam ok.47000 punktów. Gram od października zeszłego roku. Mam 7 planet, jedną główną. Rozbudowałem
trochę kopalń na każdej z nich, najwięcej na głównej. Reszta planet pełni funkcję przesyławczą,
dającą zasoby na główną planetę, poprzez 8 Dużych Transporterów znajdujących się na każdej
z nich.
Uf. To żem się wyżalił ;))



Slabiutkie eko, dawaj rowno na wszystkich planetach. I jeszcze poszukaj w 7,8,9 gali uklady gdzie sa skolonizowane min 3 planety jednego goscia z "i" lub "Ii" (tylko jego) bez obrony i dobrymi kopalniami (min 20/18/15) i go ostro farm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nigdy nikogo nie atakowałem xDD
Ale ci głupcy mnie tak, i to na dodatek ciągle. Na planecie głównej mam ok. 3M metalu, a oni szpiegują mi tylko pozostałe planety, gdzie mam tylko po kilkadziesiąt K każdego z surowców ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 21:44, xbit71 napisał:

Sorry za drugiego posta, ale co to EKO?


Kopalnie+Elektrownie (glownie sloneczna)

Idlerow (ludzi z "i" lub "iI") sie nie atakuje. Ich sie farmi :)
Szukasz ukladu z min 2 planetami takiego goscia z dobrym eko (min-metal 20 krysztal-18 deuter-15) i slaba (najlepiej brak) obrona (szukasz paru i potem sondy slesz na niskim % jak ladownosci braknie) na takich da sie ujechac z 200k surowki, a i nie trzymaj tyle surki na planecie rob FSy, bo cie ktos w koncu podpatrzy i po surce.
BTW jakie uni??? Jak 21 lub 22 to mozemy sie spotkac (jak jedno s tych to daj nick).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zebrałem 2 miliony złomu z orbity mojej planety matki :) Koleś rozbił się o moją obronę - 100 gaussów,10 plazm,70 c. laserów, 70 jonów, 30 wyrzutni i 200 lekkich laserów. Stracił 77 OWiec,4 niszczyciele, 10 pancerów, 49 c. myśliwców i 100 lekkich (oczywiście obie powłoki ochronne). Normalnie padam ze śmiechu :)))) Jest w top a nie korzysta z symulatorów walk. Na co leciał? Flota była na FS. AAA!!!!! skusiło go 500 k deuteru ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 11:47, xbit71 napisał:

Universum 42 ;))


Szkoda. (jesliby od numer twojego uni podziecli na pol byloby OK)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może sobie gościu kordy pomylił ;-) Zdarza się. Jak ja moona dostałem to też na mnie flote wysłał jakiś gościu, vo nawet planety przed atakiem nie przeszpiegował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy się nie śmiejcie, nawet najlepsi popełniają kretyńskie błędy... dzisiaj nie popisałem się refleksem - 1 minutę i 40 sek za późno przeliczyłem bitwę. Wyniki: sprzed nosa zwiało mi 400OW gracza z top 70 :P a ja w top 1250. Było blisko, ale ja się nie poddam i kiedyś go złapię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 16:48, venpl napisał:

Wy się nie śmiejcie, nawet najlepsi popełniają kretyńskie błędy... dzisiaj nie popisałem się
refleksem - 1 minutę i 40 sek za późno przeliczyłem bitwę. Wyniki: sprzed nosa zwiało mi 400OW
gracza z top 70 :P a ja w top 1250. Było blisko, ale ja się nie poddam i kiedyś go złapię :P


Niezbyt bezpiecznie jest atakowac ludzi, ktorzy sa o tyle wyzej, beda sie mscic (prawdopodobnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 16:48, venpl napisał:

Było blisko, ale ja się nie poddam i kiedyś go złapię :P


Albo on Ciebie ;-) Ja już przez coś takiego przechodziłem - gość skrupulatnie mnie skanował, kilkukrotnie atakował, ale zawsze zwiewałem. Aż tu nagle skanuję go, patrzę - flota stoi na księżycu. No to co, jedziem na niego :-) Po złomie obrońca się odgrażał, ale z tego co wiem, kilka dni później ktoś go dobił i definitywnie uwolnił od tego paskudnego nałogu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 17:12, kecal napisał:

Niezbyt bezpiecznie jest atakowac ludzi, ktorzy sa o tyle wyzej, beda sie mscic (prawdopodobnie).


Oj, to nie ja atakowałem - to on chciał mi wlecieć w planetę ;) a ja zaspałem i nie zdążyłem wysłać LMów, Krążków i OW :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 15:39, mtobi napisał:

A co, zfarmili cie ? Czy dostałeś bana albo coś ?

Nie wiem, wymieniałem kompa i nie logowałem się przez dwa dni .Gdy na trzeci chciałem spróbować pisze że takiego konta nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować