Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

OGame - temat ogólny [M]

2848 postów w tym temacie

Zgłosiłem się do Ciebie w prywatnej wiadomości :) A gra ktoś jeszcze? :) Zeby nie było ja jestem w top1100 po urlopie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie może być prawda!!! AVALON???!!! Sorki, ale tak ich nie lubię, to jest kompletna masówka. Kiedy byłem jeszcze w Economy, nieźle ich poturbowałem :D:D Radziłbym zmienić sojusz. Albo narazie pozostać bez. Tylu ich jest że się nawet nie skapną że ktoś odszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyłączyłem się do niego, bo przyjmują małopunktowców. Teraz też zrobili akademie, więc mam nadzieje, że jaką kolwiek ochrone bede miał. Zresztą, mam poważny atut, by mnie chronili, bardzo poważny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja myślę... Ale w sumie, jepiej radzić sobie samemu :P ;) ja chyba rezygnuję z sojuszów. Chyba że będzie dużo ludzi z top 1500 i będą z gram.pl :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 09:08, Union Pacific napisał:

Fajnie masz :) Ja przygotowywuje się do budowy Pancerników i Gwiazdy Śmierci (zrobie na tym
interes) xD


Nie radze robić gwiazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 09:18, Union Pacific napisał:

Gwiazde musze miec. Jako jeden z atutów, poza tym, też dla innego, bardzo opłacalnego celu
:)


Ale jak sie zeszpieguje jakiś dobry graczylepszy od ciebie to już straczisz gwiazde chyba że będziesz miał szczęście i cie nie zeszpieguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 09:21, Pawlo09 napisał:

/.../

To co, najlepiej nic nie robić, nawet złamanego 1 LM-a nie warto budować, bo przyleci ktoś lepsi i mi go rozwali?? Na tym polega ta gra, żeby mieć jak najwięcej i pilnować, żeby tego nie stracić :P Poza tym GŚ nadaje się niemal tylko do FS, chyba że ma się 50< poziom nadprzestrzennego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 09:28, Damian14BO napisał:

> /.../
To co, najlepiej nic nie robić, nawet złamanego 1 LM-a nie warto budować, bo przyleci ktoś
lepsi i mi go rozwali?? Na tym polega ta gra, żeby mieć jak najwięcej i pilnować, żeby tego
nie stracić :P Poza tym GŚ nadaje się niemal tylko do FS, chyba że ma się 50< poziom nadprzestrzennego
;)


Najlepiej robic OW jak jest ich dużo to są bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 09:30, Pawlo09 napisał:

Najlepiej robic OW jak jest ich dużo to są bardzo dobre

Tja... Jak zrobisz 1000 GŚ (czyli "dużo") to też będą one dobre :P
Wiem, że OW są lepsze od GŚ, ale jedną czy dwie trzeba mieć do FS-ów na własne PZ. Poza tym nawet milionem OW nie zniszczysz księżyca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos chce do zapraszam do sojuszu ZPZ jest nas 11 i juz dobrnelismy do TOP100 (9 jest w TOP1500, a jeden nie daleko). Jesli chcecie sie przylaczyc to prosze najpierw PW (kecal 2:9:7), lub GG: 6335258

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 00:33, pingwinekbuli napisał:

planuje założyć se 5 konto tylko niewem na kturym uni jakieś rady ????



Ja mam konto na 7 uni więc załóż tam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 00:33, pingwinekbuli napisał:

planuje założyć se 5 konto tylko niewem na ktorym uni jakieś rady ????


Załóż na u21 :) Jest nas 3 z gram.pl i mogę cię od razu do sojuszu wkręcić. Jak założysz napisz namiary 2 posty wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować