Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

OGame - temat ogólny [M]

2848 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2007 o 07:23, Union Pacific napisał:

Racja, spróbuj na uni 21 :) Będzie już nas 4 z gramu, może jeszcze ktoś się wkręci.

Witam, dołączyłem do aAVALON. Mógłbyś tam powiedzieć adminowi forum, żeby aktywował mi konto?? Jeśli masz jakąś surkę, to podeślij na1:285:7, nick Whisper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mnie zaatakowano na dwóch planetach. Lothar (1:446:12) mnie wykosił z surowca. Teraz przygotowuje się do opanowania tej całej sytuacji. Mam poprosić admina aby Cie przyjął oficjalnie do sojusuz aAvalon? Złożyłeś podanie? Aktywacja konta chyba jest automatyczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do sojuszu zostałem przyjęty, czekam na aktywację mego konta na forum http://uni21avalon.phorum.pl/
Dostałem maila, w którym był taki fragment:

Twoje konto jest obecnie nieaktywne, musi zostać wpierw aktywowane przez administratora, zanim będziesz mógł się zalogować. Otrzymasz kolejny email gdy to nastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co wy widzicie w Avalonie!!! To przecież masówka i to okropna!!!
Zapraszam do ZPZ (najpierw napiszcie do mnie na PW kecal 2:9:7), może i jesteśmy małym sojuszem, ale stawiamy na zgranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie. W Avalonie połowa ludzi się ze sobą nie zna, nawet po loginach. Przeglądacie galaktyke, i mowicie:
- Ej, jaki koleś z soju jest koło mnie ?! :)

P.S Zgłaszajcie się kto gra na 21 uni. Zrobimy może sojusz ? A jak nie to chociaż buddy-lista :) Zrobię listę gramowiczów z 21 uni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po raz kolejny zapraszam do ZPZ. Sojusz mały (11 członków), ale już TOP97 1493 punktów (średnia 135). Nie mam problemu z przyjęciem o ile dacie najpierw PW do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zapraszam do ZPZ od 50k punktów. Jak tylko sie zarejestrujecie do dodajcie mnie do Buddy, pomogę w rozbudowie.
Nick: kecal
Planeta matka: 2:9:7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie :) Ale tylko z pomocą floty. Surowców nie będę wysyłał. Chyba że początkującym po trochu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra możę ktoś z was na uni 35? Bo jeśli tak to może stworzylibyśmy jakiś sojusz złożony z Gramowiczów. Mój nick na ogame: edd13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 00:16, edzio13 napisał:

Gra możę ktoś z was na uni 35? Bo jeśli tak to może stworzylibyśmy jakiś sojusz złożony z Gramowiczów.
Mój nick na ogame: edd13.


A ile masz pk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po lewo na dole masz menu. I tam powinna być taka zakładka. Albo zrób tak. Wejdź w szukaj. Wpisz Baal Namib. Wyskoczy Ci mój login. Kliknij tam gdzie mam swoją matkę. Potem na zielony przycisk ( o ile masz startową skórkę Epic Blue )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. No kupiłem tego komandora geologa. Niby się obrazek trochę zabarwił i produkuje mi więcej zasobów ale pisali coś o dodatkowych funkcjach. Ale nie mam leprzego podglądu galaktyki. Reklamy nadal są. Czy coś jest nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować