Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

OGame - temat ogólny [M]

2848 postów w tym temacie

Konto Komandor a Geolog to coś zupełnie innego. Geolog to jeden z Oficerów. Ten akurat zwiększa wydobycie, natomiast aby cieszyć się lepSZym podglądem Imperium i brakiem reklam należy kupić konto Komandor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 09:05, Pawlo09 napisał:

> Gra możę ktoś z was na uni 35? Bo jeśli tak to może stworzylibyśmy jakiś sojusz złożony
z Gramowiczów.
> Mój nick na ogame: edd13.

A ile masz pk


Na tym uni gram krótko, ale narazie mam 1500pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 08:02, Union Pacific napisał:

To ty już w drugiej galaktyce? :O Nie chce myśleć, jak dlugo by mi tam flota leciala. Co do
sojuszu, to może, może....


Jestem mocno w 2 gali (5 planet) i mam po 1 w 5 i 7 gali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 02:19, Belmundo napisał:

Ej jak zobaczyć czy niezasiedlone planety mają księżyce?

Niezasiedlone planety nigdy nie mają księżyców. Księżyc powstaje dopiero wtedy gdy nad planetą zostanie rozegrana gigantyczna bitwa kosmiczna i w jej efekcie powstanie masę szczątków rozbitych statków. Z tych szczątków tworzy się księżyc.
Ale żeby ta bitwa się odbyła, to planeta musi być zasiedlona i broniona przez poważne siły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 02:19, Belmundo napisał:

Ej jak zobaczyć czy niezasiedlone planety mają księżyce?

Dodam tylko, że nawet jeśli na danej planecie był księżyc, a ktoś np. skończył grać lub skasował planetę (nikt nie skasuje planety z moonem, ale to tylko przykład) to księżyc także znika. (tak mi się przynajmniej wydaje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 10:07, Damian14BO napisał:

> Ej jak zobaczyć czy niezasiedlone planety mają księżyce?
Dodam tylko, że nawet jeśli na danej planecie był księżyc, a ktoś np. skończył grać lub skasował
planetę (nikt nie skasuje planety z moonem, ale to tylko przykład) to księżyc także znika.
(tak mi się przynajmniej wydaje).


Są ludzie którzy kasuje planetę z m00nem, jak na przykład jest dużo za mała.
Księżyc znika nie od razu tylko po jakimś czasie, ale pewno jak kolonizujesz planetę to znika automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 11:54, kecal napisał:

Są ludzie którzy kasuje planetę z m00nem, jak na przykład jest dużo za mała.

Nigdy bym nie kasował planety z moonem, chyba że miałbym ich więcej. Poza tym gdybym skolonizował małą planetę od razu bym ją skasował, a nie bawił się tam w budowę floty / obrony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 13:33, Damian14BO napisał:

> Są ludzie którzy kasuje planetę z m00nem, jak na przykład jest dużo za mała.
Nigdy bym nie kasował planety z moonem, chyba że miałbym ich więcej. Poza tym gdybym skolonizował
małą planetę od razu bym ją skasował, a nie bawił się tam w budowę floty / obrony.



Fakt, ale miałem koleznake która zamieniła konto na lepsze i od razu musiała usunąć 2 planety w tym jedna z m00nem, ale fakt miala 2 inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś chciałem usunąć swoje konto na uni 27, ale teraz doszedłem do wniosku, że trochę szkoda by było, ponieważ planety mam już w dużym stopniu rozwinięte i mam ok. 150.000 punktów. Posiadam księżyc na głównej planecie, oraz 8 planet (nie licząc planety matki). Flotkę mam taką sobie, ale to dlatego, że niedawno ktos mnie zjechał i między innymi dlatego odechciało mi się grać. Jednak można ją szybko odbudować, ponieważ kopalnie mam juz w dużym stopniu rozwinięte i wydobycie idzie bardzo sprawnie. Więc tak jak mówię, szkoda mi kasować to konto, więc jeżeli był by ktoś chętny to mogę się na cos drobnego zamienić, lub w ostateczności oddać :). Jeżeli ktos chciałby znac szczegóły, to proszę pisać na nr gg 6600220. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brat chciał mi wysłać trochę surowca(deutru),ale coś wyskoczyło,że nie można.Trzeba mieć jakis specjalny budynek aby przyjmować surowce od innych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 23:01, SSebaSS napisał:

Brat chciał mi wysłać trochę surowca(deutru),ale coś wyskoczyło,że nie można.Trzeba mieć jakis
specjalny budynek aby przyjmować surowce od innych graczy.


Nie trzeba mieć budynków do przyjmowania surki od innych. Jeśli gracie z jednego IP to wyskoczly multialram. Musicie napisać do GO waszego uni o graniu z jednego IP (inaczej ban na 35 lat).

Wyślij zgłuszenie ze strony:
http://support.ogame-team.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 23:40, kecal napisał:

> Brat chciał mi wysłać trochę surowca(deutru),ale coś wyskoczyło,że nie można.Trzeba mieć
jakis
> specjalny budynek aby przyjmować surowce od innych graczy.
>

Nie trzeba mieć budynków do przyjmowania surki od innych. Jeśli gracie z jednego IP to wyskoczly
multialram. Musicie napisać do GO waszego uni o graniu z jednego IP (inaczej ban na 35 lat).

Wyślij zgłuszenie ze strony:
http://support.ogame-team.pl/


Ejka - to niezupełnie tak. Jeśli kilka osób gra z jednego numeru IP to muszą zachować dodatkowe zasady. Nie mogą sobie transportować surowców, nie mogą robić ACSów, nie mogą się atakować i skanować wzajemnie. Jedyny kontakt w grze jaki mogą ze sobą posiadać to pisanie do siebie wiadomości> Gracze grający z tego samego IP mogą być w tym samym sojuszu.

Ale nawet jeśli zachowacie wszystkie zasady, a nie zgłosicie faktu gry z jednego numeru IP do administracji gry to prędzej czy później dostaniecie tego głupiego bana na 35 lat. I żadne tłumaczenie nie pomoże.

Przy okazji chciałem pozdrowić wszystkich graczy u44 (skończyłem niedawno grać, ale byłem w top 140 - sojusz D.L.) oraz wszystkich tych, którym udało się zdobyć zarówno rozwój grawitonów jak i Gwiazdę Śmierci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 08:42, luksky91 napisał:

> > Brat chciał mi wysłać trochę surowca(deutru),ale coś wyskoczyło,że nie można.Trzeba
mieć
> jakis
> > specjalny budynek aby przyjmować surowce od innych graczy.
> >
>
> Nie trzeba mieć budynków do przyjmowania surki od innych. Jeśli gracie z jednego IP to
wyskoczly
> multialram. Musicie napisać do GO waszego uni o graniu z jednego IP (inaczej ban na 35
lat).
>
> Wyślij zgłuszenie ze strony:
> http://support.ogame-team.pl/

Ejka - to niezupełnie tak. Jeśli kilka osób gra z jednego numeru IP to muszą zachować dodatkowe
zasady. Nie mogą sobie transportować surowców, nie mogą robić ACSów, nie mogą się atakować
i skanować wzajemnie. Jedyny kontakt w grze jaki mogą ze sobą posiadać to pisanie do siebie
wiadomości> Gracze grający z tego samego IP mogą być w tym samym sojuszu.

Ale nawet jeśli zachowacie wszystkie zasady, a nie zgłosicie faktu gry z jednego numeru IP
do administracji gry to prędzej czy później dostaniecie tego głupiego bana na 35 lat. I żadne
tłumaczenie nie pomoże.


To o tym mówiłem przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 16:01, Sir Hatton napisał:

Jak można zasiedlać inne planety?


Musisz najpierw wybudować statek kolonizacyjny. By to zrobić musisz mieć:
Stocznia(Poziom 4)
Napęd impulsowy(Poziom 3)
Potem wybierasz ten statek w zakładce floty. Wybierasz współrzędne planety która jest niezamieszkała. Startujesz i czekasz. Warto mieć kolonie bo czerpiesz z nich zyski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 16:01, Sir Hatton napisał:

Jak można zasiedlać inne planety?

Musisz wybudować statek kolonizacyjny, potem wysyłasz go na niezamieszkaną planetę z misją ''Kolonizuj''. Najlepiej kolonizować planety na miejscach 4,5 i 6- są one największe (choć wielkość planet zależy od szczęścia, na tych jest największa szansa ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować