Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

OGame - temat ogólny [M]

2848 postów w tym temacie

witajcie, i wiecie co znowu zacząłem grać w ogame, tym razem na uni 60 , czy gra ktoś z was na tym uni? Ale moim największym zaskoczeniem były zmiany jakie wprowadzili, teraz fakt gra się trochę lepiej , ale nie wiem jak się potoczy ta moja gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 11:33, kindziukxxx napisał:

witajcie, i wiecie co znowu zacząłem grać w ogame, tym razem na uni 60 , czy gra ktoś
z was na tym uni? Ale moim największym zaskoczeniem były zmiany jakie wprowadzili, teraz
fakt gra się trochę lepiej , ale nie wiem jak się potoczy ta moja gra :)

Zaciekawiły mnie zmiany o których powiedziałeś i się zarejestrowałem na 60
oskii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale moim największym zaskoczeniem były zmiany jakie wprowadzili, teraz fakt gra się trochę lepiej , ...
Jakie zmiany wprowadzili ? ;P ja jak grałem w ogame to na uni 18 chyba, bo to i tak było dość nowe jak wtedy grałem. :D Potem wróciłem do tej gry jak grać w co nie miałem i to wtedy najnowsze uni były coś około 30 o ile się nie mylę. :P Ciekawy jestem jak ta gra się zmieniła przez tyle czasu. :)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 12:41, kindziukxxx napisał:

ano dodali ekspedycje, jakieś nowe statki, szybszy czas gry, w sumie fajniej tutaj jest
na tym uni 60 :)


Szybszy czas gry bo to speed uni:) Podobnie jak uni 50. Z tą różnicą, że w przypadku u60 jako odpadki ląduje 60% zezłomowanej floty, a nie 30, jak jest w standardzie (na u50 też jest 30%). A więc i o księżyc łatwiej. Znaczy się mniejszym nakładem floty mozna go zdobyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 13:07, Dux napisał:

> ano dodali ekspedycje, jakieś nowe statki, szybszy czas gry, w sumie fajniej tutaj
jest
> na tym uni 60 :)

Szybszy czas gry bo to speed uni:) Podobnie jak uni 50. Z tą różnicą, że w przypadku
u60 jako odpadki ląduje 60% zezłomowanej floty, a nie 30, jak jest w standardzie (na
u50 też jest 30%). A więc i o księżyc łatwiej. Znaczy się mniejszym nakładem floty mozna
go zdobyć:)

ja pamiętam jeszcze czasy jak był wersja V0,50 :), jak dla mnie to się wiele zmieniło :), ale wybrałem speed uni bo lepiej o start, a i nie jest jeszcze wyludnione to 60 bo jest 8k graczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 13:11, kindziukxxx napisał:

ja pamiętam jeszcze czasy jak był wersja V0,50 :), jak dla mnie to się wiele zmieniło
:), ale wybrałem speed uni bo lepiej o start, a i nie jest jeszcze wyludnione to 60 bo
jest 8k graczy :)


Ja jak zacząłem grać, to już i pancki były. A ponoć na początku, to i sondami farmić mozna było:)
U60 za wzgledu na speed, raczej sie nie wyludni. Tak więc mozesz sobie trochę pograć. U50 jest zdaje sie nawet "sporo ludne". A u60 ze wzgledu na te 60% złomu wyględa wyjątkowo atrakcyjnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.03.2009 o 13:52, Dux napisał:

Ja jak zacząłem grać, to już i pancki były. A ponoć na początku, to i sondami farmić
mozna było:)
U60 za wzgledu na speed, raczej sie nie wyludni. Tak więc mozesz sobie trochę pograć.
U50 jest zdaje sie nawet "sporo ludne". A u60 ze wzgledu na te 60% złomu wyględa wyjątkowo
atrakcyjnie:)

pogram, pogram, gram tydzień niecały i już kolonizuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 14:17, XeMro napisał:

Co to jest ACS :


confident nie był pewny czy dał dobry link, ale to był b. dobry link:)

Dnia 14.03.2009 o 14:17, XeMro napisał:

Co to jest FS :


j.w;)

Dnia 14.03.2009 o 14:17, XeMro napisał:

Jaki jest najbezpieczniejszy FS:


Najbezpieczniejszy to taki z księżyca na księżyc z misją stacjonuj. W miarę bezpieczny to tez taki na niewidoczny PZ (pole zniszczeń), przy założeniu, że szybko takie PZ widoczne stać sie nie może (czyli PZ powinien być przy planecie gracza z literką "(i)" lub "(iI)", która to planeta nie ma floty ani obrony, ewentualnie PZ przy porzuconej planecie lub pustym polu). Cała reszta jest do wyliczenia dla potencjalnego agresora. O ile potrafi rzecz hasna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 19:33, Union Pacific napisał:

Ja gram w OGame od nowa, na 7 Universum ;)

To szans na jakieś dobre miejsce raczej nie masz :-)
Nie lepiej było zacząć na którymś z nowszych Universum?
Chyba, że chcesz grać tak jak ja tzn. czysto rozrywko i bez zaangażowania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

04-06 22:27:43 Dowództwo floty Wynik ekspedycji [1:359:16]
Ostatnią zdobyczą ekspedycji było naprawdę dobre zdjęcie otwierającej się czarnej dziury.


Cóż, jak juz system postanowił skończyc z moja flotą ekspedycyjną, to przynajmniej zrobił to tak, co by nieco zabawnie było:)
Tylko jakoś chłopaki nie zdążyli tego fajnego zdjęcia mi przesłać, zanim znaleźli sie p[o tamtej stronie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 20:37, UnionPacific napisał:

Mam pytanie - technologia ochronna poprawia własności tylko powłok ochronnych (dużej
i małej)?


Nie, nie tylko. Tyczy sie to wszystkich statków i calej obrony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować