Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

OGame - temat ogólny [M]

2848 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2009 o 20:47, UnionPacific napisał:

W takim razie na co wpływa Pancerz? Tylko na statki?


też na wszystko. Tylko nie pytaj, jaka jest różnica między nimi, bo nie mam pojęcia;)
Tu masz więcej o ochronnej:
http://pl.ogame.wikia.com/wiki/Technologia_ochronna
linka do pancerza nie daję, bo jest tam tyle samo co w opisie w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce ktoś konto do ogame prawie 3 mil na uni 9.
Za oryginalny klucz do jednej z tych gier:

Alpha Prime
Dark Messiah
Dawn of War Soulstorm
Dawn of War II
Defense Grid
Empire: Total War
F.E.A.R. 2: Project Origin
Football Manager 2009
GTI Racing
GTR Evolution
The Last Remnant
Lost Planet: Extreme Conditions
MLB Front Office Manager
NBA 2K9
Prey
RACE - the WTCC Game
RACE 07
Ragdoll Kung Fu
Red Orchestra
SiN Episodes: Emergence
Saint''s Row 2
The Ship
Silent Hill Homecoming
STCC - The Game
Unreal Tournament 3
Velvet Assassin
Worldwide Soccer Manager 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 23:44, Dux napisał:

04-06 22:27:43 Dowództwo floty Wynik ekspedycji [1:359:16]
Ostatnią zdobyczą ekspedycji było naprawdę dobre zdjęcie otwierającej się czarnej dziury.


Cóż, jak juz system postanowił skończyc z moja flotą ekspedycyjną, to przynajmniej zrobił
to tak, co by nieco zabawnie było:)
Tylko jakoś chłopaki nie zdążyli tego fajnego zdjęcia mi przesłać, zanim znaleźli sie
p[o tamtej stronie:D


W National Geographic będzie to zdjęcie za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 20:51, Madok1 napisał:

Chce ktoś konto do ogame prawie 3 mil na uni 9.
Za oryginalny klucz do jednej z tych gier:



Ty se koleś jaja robisz ??? Konta oGame są własnością Gameforge...
a zresztą nikt ci tych kluczy tu nie da bo to forum nie dla piratów
3KK pkt na u9 jajcarz jeszcze pewnie większość we flocie...żartowniś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zacząłem w to grać i muszę powiedzieć, że coś w tym jest. Ogame działa na podobnej zasadzie co np plemiona itp? Właśnie się rozbudowuję, wykonuję zadania. Strasznie wolno to idzie :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając galaktykę i planety z mojego układu słonecznego zauważyłem, że coraz więcej z nich ma obok siebie znaczek w postaci żółtego trójkąta z wykrzyknikiem. Co oznacza ten symbol? Nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś wyszukać stary skin do Ogame''a? Ten z czarno białymi obrazkami niektórymi jeszcze. Strasznie mi się podobał tamten skin. Szukałem na google i coś nie wychodziło ;/ Dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 15:00, BoloMaster napisał:

nie grałem w Ogame ponad rok, czy przez ten czas wprowadzono coś nowego aby warto było
zacząc grać po raz kolejny?


nie wiem , czy z moim niemałym doświadczeniem mogę się wypowiadać ale wprowadzono bardzo przyjemną szatę graficzną(a przynajmniej mnie się podoba) oraz zadania na początku gry z nagrodami ( które prawdę mówiąc są mizerne ale zawsze coś ; P) i to tyle chyba z tego co się orientuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze?? Bo ja zauważyłem (wiem, szybki jestem ^^), że sporo się zmieniło, są już 3 nowe Uniwersa (z nową szatą graficzną i systemem gry) i wydaje się być ciekawie. Zapraszam na Uni Capella, dopiero co zacząłem grać, a Uni jest stosunkowo nowe (27.03) więc nie będzie rzeźni... ;]
Mój nick: ningen-kun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś na Andromedzie ? właśnie się dowiedziałem że nowe uni nie mają limitu kolonii co jest bardzo ciekawe, tylko jedno jest irytujące dla starych graczy, nowe planety mają magazyny na 10k standardowe, więc trzeba 3-4 poziomy wyżej niż wcześniej co oznacza że po staremu matka ma już tylko 153 pola sam nie mam lab na 12 i nie mam stoczni na 12 a już nie mam pól pod zabudowę, paranoja, jakby ktoś grał to zapraszam do sojuszu U.A lub akademii, jestem w top 1200 a miałem 4 miechy opóźnienia z grą więc nie jest tak źle... nick oczywiście taki sam jak na gramie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na Ogame zainstalowali mi kolejną, najnowszą wersję gry 1.2.2. Ma zupełnie zmieniony wygląd.
Te nowe widoczki są całkiem niezłe, choć jeżeli chodzi o układ wiadomości to wolałem stary interfejs, gdy po wejściu w Wiadomości od razu widziałem wszystko co mnie interesowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę pograłem i nadal gram w "nowe" ogame, i jednak gra się całkiem przyjemnie, nie ma limitu posiadanych planet bo Astrofizyka pozwala kolonizować więcej i więcej, ale w rzeczywistości to wygląda tak że posiadanie 6 planet to jeszcze nie problem, ale 2,4 mln Krychy i 1,2 mln deu to już trochę jest, a każdy kolejny poziom trochę kosztuje, ciągle nie mogę się przyzwyczaić do obecności pancerników więc ich nie buduje, jestem po 9 próbach moonowych i cały czas próbuje nic kiedyś może wyjdzie, szkoda że nie ma opcjonalnej możliwości powrotu do starego wyglądu, ale cóż postęp :) Z ekspedycji można wyciągnąć całkiem niezłe rzeczy dużo surowców i statki, tylko teraz największe planety są na polu 8 :), oraz nie ma takiego problemu przy szukaniu wolnych miejsc na kolonie.. co więcej zauważyłem, że teraz gracze są jacyś mniej dojrzali bo część nie robi FS, atakują planetę gdzie mają 100% strat.. nie wiem, chyba kiedyś grało się trudniej, a tak to cały czas stara się iść do góry nie licząc prób po których zawsze się trochę spada.

A ktosz Was jeszcze pyka w Ogame albo zaczął na "nowych serwerach"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 10:41, Redjevel napisał:

Ja z czystej ciekawości nowego wyglądu zacząłem na 66 uni

mnie kolega wciągnął... fakt sam dopiero zaczynał grać już odpadł ale ja zdążyłem się wciągnąć , a przez to ze mam tani net na telefonie sprawdzanie w nocy FS (koszt 3 gr) nie jest już niczym dziwnym.. ale cóż jestem w 13 sojuszu na Andromedzie i powolutku do przodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki - otworzyli nowe Uniwersum - Leo. Zapraszam do wspólnej gry. Nick w Ogame identyczny do tego, co tu, na gram.pl Wracajcie - na wakacje więcej czasu, można się pobawić. ;)

Jeśli są chętni, to prosiłbym o rejestrowanie się poprzez ten link. Pomożecie mi w rozbudowie.

http://ogame.pl?refId=112+104013

Pozdrawiam i z góry dziękuję. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś jeszcze gra w tego zabijacza życia? :), ob muszę stwierdzić że ta gra jest bardzo zajmująca, przeciętny dzień jest uzależniony od powrotów floty czasu potrzebnego na skanowanie, loty itp , przez co człowiek może stracić cały dzień odświeżając stronę nie robiąc przy tym nic konstruktywnego, ale i tak gram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 23:05, kindziukxxx napisał:

czy ktoś jeszcze gra w tego zabijacza życia? :)

Ja jeszcze gram, ale czysto relaksacyjnie. Nie mam floty, nie farmię, a więc i nie mam standardowych stresów. :-)
Właściwie tylko przyglądam się jak ewoluuje gra od swoich początków (w których uczestniczyłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nowe Universum o nazwie: Orion

Zostanie otwarte 14 maja

Universum bedzie posiadalo: speed x 2, 8k Antymaterii, 25 dodatkowych pol na kazdej planecie.

8k Antymaterii - po rejestracji i aktywacji konta gracz otrzyma 8000 Antymaterii."

ktoś chętny do gry? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować