Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

OGame - temat ogólny [M]

2848 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2006 o 16:05, Tomi_323 napisał:

Czy wie ktoś może kiedy powstanie Uni 40? Albo w jakim czasie powstają nowe Uni?

Wszystkie informacje są podawnae na forum ogame. Godzina to najczęściej 12, ale daty podawane jest kilka dni przed powstaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 16:55, Łukasz.G napisał:

hmm ciekwe jest uni 39 gdzie część obrony (30%) idze na złom na orbitę ;)

dobra rzecz, czekam aż będzie na innych uni, bo jakby moje 1000ll, 40jonów, 90 Gaussów i 40 plazm zostało zniszczonych to przynajmniej byłoby co zbierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 19:14, Łukasz.G napisał:

nom i te moje 700 wr 1500lm 100 gasow 200 jon 10 plazm powloki... hmmm zmlomu co niemara ;)
mozliwy mooon jak nic


A najlepsze jest to, że 100% obrony może ci się naprawić i dostaniesz moona/masę złomu za darmo ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdy bede kogos farmil i on nie bedzie mial obrony i floty to wystarczy wyslac tylko transportery albo tez mozna razem z tym wyslac np mysliwce. zbierze wtedy wiecej suromcow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 20:08, gmichal napisał:

gdy bede kogos farmil i on nie bedzie mial obrony i floty to wystarczy wyslac tylko transportery
albo tez mozna razem z tym wyslac np mysliwce. zbierze wtedy wiecej suromcow??

jeżeli nie ma żednej floty ani obrony, to wystarczy wysłac tylko transportery, a myśiwce mają małą ładowność na przykład niszczyciel ma 7500 jednostek surowca, a lekki myśliwiec ma 50 jednostek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2006 o 19:21, ReNeG4De napisał:

A najlepsze jest to, że 100% obrony może ci się naprawić i dostaniesz moona/masę złomu za darmo
;>


oj coś kręcisz ^^ bo zawsze naprawia się bodajże...hmmm 70% obrony a 30% by szło na złom... więc i tak nie będzie to 100% obrony... jeżelio nie będzie moona to będziesz stratny ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 13:37, ReNeG4De napisał:

Asolutny rekord to 400 coś na szwabskim servie. Ale spoko, i tak nie zabudujesz tych 311 pól
przez rok, ciesz się, że ci się trafiła taka.

Pzez rok? Nigdy tego nie zabuduje. Każdy wcześniej kończy grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 09:57, Łukasz.G napisał:

oj coś kręcisz ^^ bo zawsze naprawia się bodajże...hmmm 70% obrony a 30% by szło na złom...
więc i tak nie będzie to 100% obrony... jeżelio nie będzie moona to będziesz stratny ..


Nie kręcę -.- Każda jednostka obrony ma 70% szans, że się naprawi po zniszczeniu, więc jak będziesz miał farta to ci się wszystko naprawi i wyjdziesz z tymi 30% złomu na plus. No chyba, że jesteś urodzonym pechowcem, ale wtedy leiej nie grać w OGame :P

A-cis -> W sumie to nawet i 200 pól wystarcza na wszystko, ale zawsze można być dumnym z takiej planetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na uni12 i ostatnio co załamke miałem, jakiś gościu mnie zjechał w nocy raz próbował ale zrobiłem save''a i nic mi nie zrobił poza skasowaniem części obrony :P Ale w nocy cała flota poszła się .... no, biegać. Miałem 6% szans na księżyć i mnóstwo złomu na orbicie ale oczywiście spałem wtedy i jakiś idiota mi skasował cały ten złom, grrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 12:48, ReNeG4De napisał:

A-cis -> W sumie to nawet i 200 pól wystarcza na wszystko, ale zawsze można być dumnym z
takiej planetki :)

Co do tego - nasz rację. Wszyscy Ci wtedy zazdroszczą :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 13:03, Mistic napisał:

Ja gram na uni12 i ostatnio co załamke miałem, jakiś gościu mnie zjechał w nocy raz próbował
ale zrobiłem save''a i nic mi nie zrobił poza skasowaniem części obrony :P Ale w nocy cała
flota poszła się .... no, biegać. Miałem 6% szans na księżyć i mnóstwo złomu na orbicie ale
oczywiście spałem wtedy i jakiś idiota mi skasował cały ten złom, grrrr



To jeszcze nie było nic strasznego, wręcz pryszcz. Jeden kolo z mojego sojuszu pomylił kordy i wysłał FS z surowcami na jakąś planetę innego gracza i mu ją zjadło w 1-wszej rundzie. Było 15% na moona i do tego poszło jakieś 1,2mln jednostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.04.2006 o 13:34, A-cis napisał:

Co do tego - nasz rację. Wszyscy Ci wtedy zazdroszczą :)))))


to zależy ja np nigdy nie zabduduje planteki 200 pól ponieważ nie bujuje aż tyle budynków/...

ps gartulacje Przewodniczącego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 12:48, ReNeG4De napisał:

Nie kręcę -.- Każda jednostka obrony ma 70% szans, że się naprawi po zniszczeniu, więc jak
będziesz miał farta to ci się wszystko naprawi i wyjdziesz z tymi 30% złomu na plus. No chyba,
że jesteś urodzonym pechowcem, ale wtedy leiej nie grać w OGame :P


Jakiego farta? Szansa, że się wszystko naprawi jest malutka, sam napisałeś zresztą, że dot. to każdej struktury obronnej. Kiedy obrona jest liczona w setki (a później tysiące) nie ma żadnych szans, że się wszystko odbuduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 16:55, Łukasz.G napisał:

hmm ciekwe jest uni 39 gdzie część obrony (30%) idze na złom na orbitę ;)

Którym?! 39?! O kurczę... Kiedy kończyłem grę, było jeszcze 29 uni... Ale ten czas szybko leci... A jest w końcu ten budynek łączenia flot? Jeżeli jest, to chyba znowu zacznę grać choćby po to by go wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 14:59, Łukasz.G napisał:

to zależy ja np nigdy nie zabduduje planteki 200 pól ponieważ nie bujuje aż tyle budynków/...

Mnie się nie udało zabudować do końca nawet planety z 163 polami (macierzystej).
A właśnie. Kto zabudował najbardziej planetę, tzn. do ilu pól zabudowy dojechał rekordzista?
Kto się pochwali?

Dnia 02.04.2006 o 14:59, Łukasz.G napisał:

ps gartulacje Przewodniczącego ;)

Dziekuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.04.2006 o 18:10, A-cis napisał:

Kto się pochwali?



dojechałęm do 180 pól na matce..... teraformer kosztował miliony ^^ ale opłaciło się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.04.2006 o 17:34, Jakub Wędrowycz napisał:

A jest w końcu ten budynek łączenia flot?


Jest już a dokłądnie to uni : 1,5,35,36,37,38,39 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować