Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

OGame - temat ogólny [M]

2848 postów w tym temacie

Aha, wielkie dzięki ;). Oto mi właśnie chodziło :P. Kśieżyc się niestety nie utworzył a drań, który mnie sfarmił zagarnął dośc sporo (jak dla mnie) surków (przrznaczonych na technologię energetyczną) i do tego zagrnął całe pola zniszczeń :-/. Moon się nie utworzył, ale co tam ;). To tylko gra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 19:38, szerszeń45 napisał:

Aha, wielkie dzięki ;). Oto mi właśnie chodziło :P. Kśieżyc się niestety nie utworzył a drań,
który mnie sfarmił zagarnął dośc sporo (jak dla mnie) surków (przrznaczonych na technologię
energetyczną) i do tego zagrnął całe pola zniszczeń :-/. Moon się nie utworzył, ale co tam
;). To tylko gra :P


Czekaj na następnego który będzie miał na Ciebie chrapke :) W końcu któryś Ci moon''a zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 19:29, Kryhuu napisał:

> e mam pytanie jagby ktos chcial sie pozbyc konta conajmiej 200k pk
> gra ktos na 31 uni? jak tak to niech powie moze kogos zjedziemy

lol 200k pkt? człowieku wiesz ile się pracuje na 200k? :D


wiem mam juz 150k ale chodzi mi ze jezeli ktos chce skonczyc z ogame bo mu sie nudzi to moglby mi dac konto
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 19:41, Harvenar napisał:

Kiedy byłem zapalonym graczem w Ogame, doszedłem do jednego wniosku: jeśli chcesz być dobry,
przytwierdź się na stałe do komputera. :P

hehe zgadzam sie :)... po 2 miesiacach grania znudzilo mi sie to ciagle sprawdzanie konta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, gram w ogame 3 dni i coś już powoli wiem o co w tym biega, mam pytanie gra ktoś na uni 28 i były skłonny zawiązać ze mną sojusz lub przyjąć mnie do sojuszu, bo dla początkującego gracza chyba będzie mi trudno coś zdziałać samemu, zwłaszcza jak jeszcze wszystkiego nie opanowałem.
P.S. co dzień jestem na necie więc w miare możliwości moge pomagać innym członkom jak już troche gospodarke rozwine.
Jak co to moje gg 3075409

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 17:47, Tajemnic napisał:

No cóż, jestem n00bem - właśnie założyłem konto.

Nie, jesteś newbie. Noob to zupełnie inne określenie.

Dnia 17.12.2006 o 17:47, Tajemnic napisał:

Czy mógłby mi ktoś poradzić, w jakiej kolejności
stawiać budynki?

Najlepiej zainwestuj w budynki w ten sposób
Elektrownia słoneczna ----> kopalnia metalu -----> kopalnia kryształu.
Rozbuduj tak do 5-7 poziomu wszystko. Potem będziesz miał w miarę stały przypływ surowców wiec jakoś to będzie i bedziesz szybciej rozbudowywał swoją planetę.
Pozdrawiam i zyczę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 18:46, szerszeń45 napisał:

> No cóż, jestem n00bem - właśnie założyłem konto.
Nie, jesteś newbie. Noob to zupełnie inne określenie.


NOOB to skrót od "Nieustannie Oparty O Bar " :D


A jesli chodzi o kolejność budynków to na początek tak:
Elektrownia słoneczna >> Metal >> Metal >> Elektrownia słoneczna >> Metal >> Metal>> Elektrownia słoneczna >> Metal >> Kryształ >> Elektrownia słoneczna >> ...

Metal= Kopalnia Metalu
Kryształ= Kopalnia Kryształu

taka kolejność, bo na początku bardzo potrezbny jest metal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 17:47, Tajemnic napisał:

No cóż, jestem n00bem - właśnie założyłem konto. Czy mógłby mi ktoś poradzić, w jakiej kolejności
stawiać budynki?

Ja gram 2 dni, ale radze ci zajrzeć na Tutorial tam dużo pisze także co i jak na początku robić, wiem bo sam to czytałem bo też początkujący jestem narazie :D
Życze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam propozycje dla graczy z Uniwersum 42. Otóż, posiadam klan, jeżeli jest ktoś chętny, tag klanu to ZSRR123. Posiadamy naprawde obszerny system rang, a w klanie panuje przyjazna atmosfera. Lepsi gracze pomagają tym słabszym. Zachęcam i uprzejmnie zapraszam, zwłaszcza że przyjmuje każdego, bez względu na to ile ma punktów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 15:44, Probos napisał:

tag klanu to ZSRR123. Posiadamy naprawde obszerny system rang, a w klanie panuje przyjazna atmosfera.

Oj coś czuję, że brak Wam chętnych troszkę ze względu na nazwę klanu ;-P
Swoją drogą lubicie ryzyko. A czy aby nie atakują Was zbyt często? ZSRR wielu by chętnie zaatakowało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 15:52, Tajemnic napisał:

Czy jacyś forumowicze grają na Uni26?

W swoim czasie grywałem na uni21 ale teraz jestem wolny od tego uzależnienia. Które masz miejsce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy! Mam gigantyczny problem: nie mogę sie zalogować! Wszystko wpisuję poprawnie: 8 Uniwersum, Magwisienka i moje hasło-na 100% poprawnie ale wyskakuje komunikat, że nie ma takiego konta! Nie wiem co się dzieje, ktoś wie co mam zrobic lub co się mogło stać z moim kontem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 13:59, Magwisienka napisał:

Pomocy! Mam gigantyczny problem: nie mogę sie zalogować! Wszystko wpisuję poprawnie: 8 Uniwersum,
Magwisienka i moje hasło-na 100% poprawnie ale wyskakuje komunikat, że nie ma takiego konta!
Nie wiem co się dzieje, ktoś wie co mam zrobic lub co się mogło stać z moim kontem?


Problem już nieaktualny, udało mi się zalogować. Ciekawe co się mogło stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej nie wpsałaś poprwanego hasła ; ). Mnie tez sie tak czasem zdaje, że hasło jest w 100 % poprawane a jednak nie ... Dobrze, że Opera zapamietuje hasła : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 15:00, szerszeń45 napisał:

Najwidoczniej nie wpsałaś poprwanego hasła ; ). Mnie tez sie tak czasem zdaje, że hasło jest
w 100 % poprawane a jednak nie ... Dobrze, że Opera zapamietuje hasła : )


Może masz rację, jednak byłam w pełni przekonana, że wpisałam dobre hasło. No cóż, nieważne, najistotniejsze że udalo mi się zalogować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować