Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

OGame - temat ogólny [M]

2848 postów w tym temacie

chętnie przejme jakieś konto OGame dowolne uni, byle tylko miało pow 5k pkt bo nie chce mi sie znów zaczynać, moge zamienic na konto w bitefight
gg:10176815

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 21:06, Marcilek napisał:

Ludzie Ogame jest beznadziejny !! nie wiem jak można w to grać !!!

Najnormalniej w świecie. Uruchamia się przeglądarkę, następnie wystarczy się zalogować (po wcześniejszej rejestracji na dany Uniwersum) i już. Potem rozbudowywujesz infrastukturę na planecie, prowadzisz badania, pracujesz nad flotą, stawiasz budynki obronne. Potem już z górki ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 21:06, Marcilek napisał:

Ludzie Ogame jest beznadziejny !! nie wiem jak można w to grać !!!


Podobnie jak każda możliwa rzecz/czynność na świecie . Tak już po prostu jest. Niektóre rzeczy podobają Ci się bardziej a niektóre mniej.Nie wszystko musi podobać się wszystkim. Mnie np. odpycha na samą myśl O Tibii,GG, cebuli, i paru tam innych rzeczach ;) Jest takie powiedzenie nawet :"Nie podoba Ci się tlen, to nim nie oddychaj" wprawdzie trochę na inny temat ale z grubsza chodzi o to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 21:33, skaybay napisał:

Podobnie jak każda możliwa rzecz/czynność na świecie . Tak już po prostu jest. Niektóre rzeczy
podobają Ci się bardziej a niektóre mniej.Nie wszystko musi podobać się wszystkim. Mnie np.
odpycha na samą myśl O Tibii,GG, cebuli, i paru tam innych rzeczach ;) Jest takie powiedzenie
nawet :"Nie podoba Ci się tlen, to nim nie oddychaj" wprawdzie trochę na inny temat ale z grubsza
chodzi o to samo.



no dokładnie, ogame mi sie bardziej podoba, a DIABLO 2 mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 21:33, skaybay napisał:

Jest takie powiedzenie
nawet :"Nie podoba Ci się tlen, to nim nie oddychaj"

Super powiedzonko. ;)
ciekawi mnie istnie inteligenta dyskusja na ten temat, hehe ;>
Ale fakt. Skoro coś się komuś nie podoba to jego osobiste zdanie i gust, a o gustach się nie dyskutuje. Skoro OGame (lub czegokolwiek innego np. kapuśniaka) się nie trawi to po co się tym karcić? ;> To się nazywa masohizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w ogame w bite fight i tyle. A to, że gra XXX jest głupia nie jest żadnym uzasadnieniem, bo ja mogę powiedziec, że gra którą ten użytkownik lubi też jest głupia. I czy to ma jakis sens? chyba raczej nie. Ludzie się różnią od zarania dziejów. To naturalne, że jeden lubi to a drugi tamto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 21:48, skaybay napisał:

1 Masochizm

Dobra dobra, "c" mi wcięło :P Wyrażam skruchę że nie sprawdziłem posta przed dodaniem :)

Dnia 03.02.2007 o 21:48, skaybay napisał:

2

Pisałem to pólserio. Chodzi mi o granie w coś czego sie nienawidzi ;> Czyli nomen omen czynienie sobie samemu krzywdy ergo masochizm ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 21:53, szerszeń45 napisał:

> 1 Masochizm
Dobra dobra, "c" mi wcięło :P Wyrażam skruchę że nie sprawdziłem posta przed dodaniem :)
> 2
Pisałem to pólserio. Chodzi mi o granie w coś czego sie nienawidzi ;> Czyli nomen omen czynienie
sobie samemu krzywdy ergo masochizm ;>


He He Mocarella FF się kłania ;) Na żarcikach się znam aczkolwiek po sprawdzeniu słownikowej definicji tyćke mnie zatkało... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle się tutaj naczytałem o tej gierce i chciałem spróbować swoich sił. Zarejestrowałem się i czekam na hasło, które mi maja przesłać na maila. Czekam 2 dni i nic :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy czasem, nie masz e-maila w folderze SPAM swojej skrzynki. Jeśli nie spróbuj ponownie się zarejstrować. Może tym razem będzie ok. Zwykle hasło przychodzi w parę sekund .... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 17:14, szerszeń45 napisał:

Zobacz czy czasem, nie masz e-maila w folderze SPAM swojej skrzynki. Jeśli nie spróbuj ponownie
się zarejstrować. Może tym razem będzie ok. Zwykle hasło przychodzi w parę sekund .... ^^

Miałeś rację, hasło przyszło do folderu SPAM. Dzięki. Czas zobaczyć tą słynną Ogame :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widzisz :P
Jeżeli Cię te tabelki nie odrzucą, gra pochłonie Cię w całości. Z poczatku inwestuj w wydobycie metalu bo jest przydatny na początku. Polecam poczytać tutoriale. Mnie bardzo pomogły jak zaczynałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 20:37, niemiec-pl napisał:

Ja nie rozumiem ludzi, którzy wstawają o 4.00 rano żeby wysłać bądź "odebrać" flotę...

Ja tak na pewno nie gram :P Jak mi flote zezłomują to trudno :) Kiedyś się tam ją odbuduje. To tylko gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo. Po co wstawać... dla mnie póki co ważniejsze jest abym wyspał się do szkoły (chociaż nigdy się nie wysypiam;)) A co tam flota skoro ciągle mam swoją planetę która zbuduje mi nowa flotę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować