Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

OGame - temat ogólny [M]

2848 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2007 o 20:39, szerszeń45 napisał:

> Ja nie rozumiem ludzi, którzy wstawają o 4.00 rano żeby wysłać bądź "odebrać" flotę...

Ja tak na pewno nie gram :P Jak mi flote zezłomują to trudno :) Kiedyś się tam ją odbuduje.
To tylko gra :)

ja flotę traciłem regularnie w końcu przestałem ja budować i jest cacy najpierw to surówkę trza walić w budynki i będzie cacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 20:36, szerszeń45 napisał:

A widzisz :P
Jeżeli Cię te tabelki nie odrzucą, gra pochłonie Cię w całości. Z poczatku inwestuj w wydobycie
metalu bo jest przydatny na początku. Polecam poczytać tutoriale. Mnie bardzo pomogły jak zaczynałem.

Ja bez tutoriala ani innych kalkulatorów... ufam swoim umiejętnościom i tyle... i gram w bite fight jeszcze bo i tak duzo czasu jest na granie w obie gry jednocześnie:)

http://s14.bitefight.pl/c.php?uid=21129 macie link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 18:05, patrYX93 napisał:

Serdecznie zapraszam uni 25, lokalizacja to 1:441:7... a sam grać niedawno zaczęłem mam koło
400 punktów


Hm... uni 25... najlepsze universum całego Ogame. ;P
Ja już nie gram, miałbym taką małą prośbę... mógłbyś sprawdzić i napisać czy istnieje jeszcze sojusz ''Aristoi'' i jakie 3 sojusze są najlepsze punktowo? Nie mam konta więc nie mogę sprawdzić, a strasznie mnie to ciekawi. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem sie pytać, ile ty miałeś pktów, kiedy byłeś w ... mhm ... szxzytowej formie w OGame i jaką miałes flotę. :)

PS. Teraz dodali pancerniki :P miałem 1 ale niestety flote mi zezłomowali, hehe ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 20:45, Adham napisał:

> Serdecznie zapraszam uni 25, lokalizacja to 1:441:7... a sam grać niedawno zaczęłem mam
koło
> 400 punktów

Hm... uni 25... najlepsze universum całego Ogame. ;P
Ja już nie gram, miałbym taką małą prośbę... mógłbyś sprawdzić i napisać czy istnieje jeszcze
sojusz ''Aristoi'' i jakie 3 sojusze są najlepsze punktowo? Nie mam konta więc nie mogę sprawdzić,
a strasznie mnie to ciekawi. ;>

Istnieje... a ta ostatnia liczba "członek to liczba członków sojuszu(podają, że 44)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 20:48, szerszeń45 napisał:

Miałem sie pytać, ile ty miałeś pktów, kiedy byłeś w ... mhm ... szxzytowej formie w OGame
i jaką miałes flotę. :)

Cóż, 200k max... Na 17 uni. Na 25 grałem dla sojuszu właśnie (4 razy powracałem do gry! ;P) i tam jakoś się mniejszą wagę przywiązywało do ilości - było nas ok. 500 (pod koniec) w sojuszu, 1. miejsce bez problemu. ;>
Flotka? Raczej niewielka. Kilkaset OWieczek, powyżej 100 Niszczycieli, różnie rozsiane Krążki (było z 200) i Lekkie Myśliwce (kilkaset)...
Ale obrona na głównej... Niezła była. ;>
I co z tego jak potem wpada gość z TOP100 z 90000 LM i demoluje wszystko?

Dnia 07.02.2007 o 20:48, szerszeń45 napisał:

PS. Teraz dodali pancerniki :P miałem 1 ale niestety flote mi zezłomowali, hehe ;>

Hm, pancerników nie widziałem - to coś między OW a Niszczycielem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 20:54, Adham napisał:

Hm, pancerników nie widziałem - to coś między OW a Niszczycielem?

No mozna tak powiedzieć. Ale zuzywa duzo mniej deuteru niz niszczyciel. :)

20070207210010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, całkiem ciekawy ten Pancernik. Ale i tak nie jest on w stanie nakłonić mnie do powrotu do gry. :D Za to mam kilka zastrzeżeń do... opisu tego statku. :D "Ten statek jest technologicznym cackiem" - to "cacko" jakoś mi nie pasuje do klimatu gry. :P Poza tym w ostatnim zdaniu brakuje kilku przecinków - przed "lecz" i "dzięki". :D Zauważyłem jeszcze, że w niektórych słowach ktoś zapomniał o haczykach przy literach. :D Przekaż moje uwagi jakiemuś GO (albo temu, kto jest za to odpowiedzialny) i powiedz, żeby to zmienili. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się tam ten pancernik nie podoba... Fajnie, że wprowadzają jakieś zmiany w ogame bo ciągle to samo zaczyna się nudzić... ale nie ze wyskoczą z jakąś kosiarka która będzie rozwalać cięższa część floty. 7 SD na ow to jest już lekka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 15:31, Hoplita napisał:

Mi się tam ten pancernik nie podoba... Fajnie, że wprowadzają jakieś zmiany w ogame bo ciągle
to samo zaczyna się nudzić... ale nie ze wyskoczą z jakąś kosiarka która będzie rozwalać cięższa
część floty. 7 SD na ow to jest już lekka przesada.


7 SD na OW oznacza że pancernik ma szansę strzelić 7 razy w ciągu rundy w OW, a nie że je niszczy.
W praktyce starcie np. 10 Pancerników wygra z 20 OW, z ciężkimi stratami !
A już 10 Pancerników kontra 70 OW, oznacza masakrę pancerników.
Tak więc Pancernik to nie pogromca OW''ieczek, ale na pewno waro o nim pomyśleć ze względu na małe zużycie paliwa przy prędkości takiej jak w OW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 16:36, Lucek napisał:

> Mi się tam ten pancernik nie podoba... Fajnie, że wprowadzają jakieś zmiany w ogame bo
ciągle
> to samo zaczyna się nudzić... ale nie ze wyskoczą z jakąś kosiarka która będzie rozwalać
cięższa
> część floty. 7 SD na ow to jest już lekka przesada.

7 SD na OW oznacza że pancernik ma szansę strzelić 7 razy w ciągu rundy w OW, a nie że je niszczy.
W praktyce starcie np. 10 Pancerników wygra z 20 OW, z ciężkimi stratami !
A już 10 Pancerników kontra 70 OW, oznacza masakrę pancerników.
Tak więc Pancernik to nie pogromca OW''ieczek, ale na pewno waro o nim pomyśleć ze względu
na małe zużycie paliwa przy prędkości takiej jak w OW.


ze niby pancernik ma taka predkosc jak ow? chyba jak niszczyciel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 18:20, rozkosz napisał:

ze niby pancernik ma taka predkosc jak ow? chyba jak niszczyciel!

No dobrze mówił Lucek OW ma 10k predkość podst, tak samo ma pancernik, też 10k. Niszczyciel ma prekość podst. o połowę mniej czyli 5k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 16:36, Lucek napisał:

W praktyce starcie np. 10 Pancerników wygra z 20 OW, z ciężkimi stratami !

Lucek, a masz już pancerniki?
I tak przy okazji: ile już masz punktów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nie mam jeszcze za dobrej floty :P Gram od jakiś 3 tygodni. Mam 2844 pkt. Myślicie, że to duzo czy mało ??

PS. Szerszeń wejdź na gg, mam pytanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szukacie sojuszu w ogame na 39 uni zapraszam do DBZ2. Przyjmujemy od 0 pkt.

Wojny: DBZ2 - ZDGG ( trwa ) Przewaga DBZ2 --------------------- obejzyj screena dolaczonego


Zapraszamy bardzo serdecznie

przywodca: paweł33

prawa ręka: DzikiJas

20070208221016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 18:31, szerszeń45 napisał:

> ze niby pancernik ma taka predkosc jak ow? chyba jak niszczyciel!
No dobrze mówił Lucek OW ma 10k predkość podst, tak samo ma pancernik, też 10k. Niszczyciel
ma prekość podst. o połowę mniej czyli 5k.


sprawdzilem i wybacz moj blad poprostu myslalem ze ow jest szybszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 19:06, A-cis napisał:

> W praktyce starcie np. 10 Pancerników wygra z 20 OW, z ciężkimi stratami !
Lucek, a masz już pancerniki?
I tak przy okazji: ile już masz punktów?


Mam pancerniki. I powoli zbliżam się do 2.000.000, i nawet nie gram tak intensywnie jak wtedy kiedy graliśmy razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 00:28, Lucek napisał:

Mam pancerniki. I powoli zbliżam się do 2.000.000, i nawet nie gram tak intensywnie jak wtedy kiedy graliśmy razem :D

Mimo wszysto jestem pełen uznania, dla Twojej wytrzymałości. Dojechać do tylu punktów, i to z flotą na głowie. No, no ... :-D
Bez statków, to jeszcze jakoś bym może wytrzymał. Ale te stresy z pilnowaniem floty, to już nie na moje zszargane nerwy. BattleKnight jest daleko spokojniejszy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować