Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

OGame - temat ogólny [M]

2848 postów w tym temacie

Ty oczywiście wiesz, że metal na 30 chce 7,6kk metalu i prawie 2kk kryształu? :P Ale życzę powodzenia :D U mnie skończy się budować jutro o 11 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 10:48, mtobi napisał:

Jakie masz przy tym wydobycie ?? I czy wszystko zbierasz czy z farm zwozisz ??


to jakies 3-4kk mtealu i 2-2.5kk kryształu na dobę .. chyba bo nie liczyłem dokładnie ... z farm troche też zbieram tak że jakieś 80 ow dzinnie chyba bym mógł zrobić .. ale nanity tylko 3 lvl więc więcej nie dam rady ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 10:04, venpl napisał:

Zbieraj na nanity, potem na Gwiazdkę Śmieci (nie mylić ze śmierci :D).


Hmm 3 dni - 2 dni zbierania :D ale najpierw ze 2 tereformey pójdą ;/ ( 3 lvl juz mam :P)
A gwiazdkę .. musze pozbierać też .. tak lcize że to około 2 tygodni by wyszło ;] ale jeszcze może zwerbuje kogoś do pomocy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 15:38, Łukasz.G napisał:

/.../


A ile masz punktów? Bo chciałem się tak orientacyjnie dowiedzieć kiedy można się już o grawitony starać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 17:21, Jakub Wędrowycz napisał:

A ile masz punktów? Bo chciałem się tak orientacyjnie dowiedzieć kiedy można się już o grawitony starać :-)

Jeden koleś z mojego soja pewnie by chciał już na poziomie 70k pkt, skoro gdy miał 8k chciał surkę od innego kumpla z 2,5 kk pkt surkę na 10, 11 i 12 poziom tech. komputerowej, 10 lvl robotów i 1 nanitów, ponieważ chciał stawiać terraformer (SIC) :D Z kolei inny koleś z sojuszu stawiał nanity na pułapie 300k pkt... jednak jeśli nie masz zamiaru się "oflocić", to zostaw grawitony na później... Co to ja miałem?? Acha, temu kolesiowi, co robił grawitki jakiś ktoś rozwalił satelity (na szczęście już po badaniu) i zebrał prawie cały krys (zostało ze 100k, ale co to jest przy niecałych 8 milionach...?)
PS: z grawitków są jakieś punkty?? Bo według http://ogame-tools.pl/pl,13,Koszty_badan.html jakoś nie, ale coś nie chce mi się w to wierzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam poważny problem z tą grą.
Mam pocztę założoną na onecie, po kilkudziesęciu próbach rejestracji nadal nie przysłali mi hasła! To skandal!
W zeszłym roku chciałem pograć ale do dziś żadem mail nie dotarł. Proszę, powiedzcie co mam robić, plzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamierzam założyć tam konto ( pod nickiem Dragonled na uniwersum 25 ).
I mam pytanie. Jak patrzyłem na scerrena i zobaczyłem że gra wygląda na bardzo
skomplikowaną. Czy tak jest na prawdę ( czy gra jest skomplikowana ) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 19:23, MasterHeroes napisał:

Jakie portale polecasz? i jaka jest strona na gmail?

No to wp.pl , o2.pl, interia.pl etc. Gmail nie ma strony na której możesz założyć sam konto, musisz dostać zaproszenie na swoją obecną pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, gra jest trochę bardziej skomplikowana od np. The Crims... mogę nawet powiedzieć, że to najbardziej skomplikowany browserowiec (no, może po X-Wars)... Ale lepiej popytaj tutaj, może ktoś z Forumowiczów ma sojusz, w którym przyjmują nowych graczy... np. ja, ale to nic pewnego :D Ja gram na Uni 13, jak chcesz do nas dołączyć, to zarejestruj się tam i napisz do gracza o nicku SCORPION (szef) lub Boria (zastępca i prawa ręka)... I niech cię nie zmyli "a" na końcu nicka naszego vice''a- on jest mężczyzną :D

MasterHeroes: Ja polecam GMail[/]b, którego adres to www.gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 19:27, Lucas016 napisał:

Gmail nie ma strony na której możesz założyć sam konto, musisz dostać zaproszenie na swoją obecną pocztę.

Jak to?? Ja żadnego zapka nie dostawałem, po prostu wszedłem na www.gmail.com :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 19:30, Damian14BO napisał:

Jak to?? Ja żadnego zapka nie dostawałem, po prostu wszedłem na www.gmail.com :D

Serio, jeszcze do nie dawna trzeba było zaproszenie dostać xD No to problem z głowy =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, jestem na gmailu, teraz rejestracja ogame i z głowy. A tak w ogóle to ile czasu na oko trzeba czekać na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I podam Ci jeszcze statystyki mojego sojuszu:
Punkty: 40
Flota: 45
Badania: 14
Powiem Ci jeszcze, że mamy forum (to akurat nie jest wielkie osiągnięcie), na którym możesz pisać swoje prośby o surowce, możesz pytać o rzeczy, których nie rozumiesz.. Ogólnie nasz sojusz żyje, większość userów rozmawia z innymi via gg... W sojuszu jest dwóch górników, którzy ZAWSZE Ci pomogą z surką...
Borio & Sateru, co ja bym bez Was zrobił :D Jak coś, to pisz na gg:5156900 lub tlen: lyda1992@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować