Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jeden ze współzałożycieli studia Blizzard North chciałby Diablo III

89 postów w tym temacie

pepsi

Max Schaefer, współzałożyciel i jeden z kluczowych członków nieistniejącego już dziś studia Blizzard North, chętnie zagrałby w nową część Diablo w trójwymiarowym środowisku. Twórcy dwóch pierwszych odsłon gry ani słowem nie pisnęli jak dotąd o planach dotyczących kontynuacji.

Przeczytaj cały tekst "Jeden ze współzałożycieli studia Blizzard North chciałby Diablo III" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko On, ja również chciałbym. Chciałbym nawet bardzo. Tylko jeszcze wiele resetów kompa mnie czeka zanim w niego zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieee, tylko nie w 3-D !!! Jak dla mnie wszystkie te trójwymiarowe sieczki nie mają odpowiedniego klimatu, DSII jest całkiem niezły, ale i tak Diablo II pozostaje niepobite. Hellgate może być niezły, widok FPP bardziej mi pasuje niż kręcenie kamerą dookoła postaci żeby znaleźć mały przedmiot podstępnie ukryty pod krzakiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 16:38, jurektajne napisał:

niech patrzy na hellgate london ;P to jest diablo 3 wlasnie :D

EEE, LOL, to nie jest Diablo III, ale HellGate: London. Mimo, że jest robione przez twórców Diablo II. W końcu to inne studio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 16:39, loczyn napisał:

Diablo III to by było coś :) ...ale niestety jakoś sobie go nie wyobrażam w 3D ...może taki
Loki?

Loki jest super, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 16:59, fortunek napisał:

Ja tam w żdną część diablo nie grałem i nie zamierzam zagrać. Jakoś mnie to nie rusza. Więc
na Diablo III nie czekam :P

A spróbowałeś, bo tak to się nie wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo III... Tak to by było jak na razie najlepsze posunięcie Zamieci jakie mogą zrobić. Nie wiadomo jak by się sprawdził trójwymiar. Ale nie mówię, nie...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto by nie chciał Diablo III? Nie widzę wielu rąk w górze.;P Mam nadzieję że będzie, i to nie byle jaka gra. Choć w szczerze powiem zrobienie kontynuacji D2 lepszej od swojej poprzedniczki może graniczyć z cudem, bo nie wiem czy da się zrobić lepszą grę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo III- jak najbardziej. Jednak 3ci wymiar w grach h''n''s to dla mnie troche nieporozumienie... Diablo 2 byla super, klimatyczne i wogole, natomiast np Dungeon siegie 2 była fajne, ale jakos na dluzej mnie nie przyciagnelo, wlasnie przez swoja3 wymiarowosc. 3d w strategiach- jak najbardziej, w tycoonach- tez ale h''n''s''y w najlepszej formie to wlasnie 2 wymiarowe. Koniec, kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować