Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jeden ze współzałożycieli studia Blizzard North chciałby Diablo III

89 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2007 o 18:11, Cmq napisał:

Fajnie, to już grali? Naaaaaaaaaaaaaaaaajs.


Taa a moze Ty liczysz ze dostaniesz cos na miare F1/F2/F:T ??? To sie przeliczysz, kazdy widzi ze to kolejny shoter... jak osiagnie to co Bioshock - prosta rozgrywka, ale jest klimat i fabula - to bedzie dobrze :) ale wiemy ze tego nie osiagnie bo robi to Bethshit...

Dnia 27.09.2007 o 18:11, Cmq napisał:

I bodaj 9 wiosek.


łaaaał, no super :) powaliles mnie ta liczba z krzesla :P nijak to sie ma do mapy swiata z F1/F2. Kolejny krok w tył Bethshitu

Dnia 27.09.2007 o 18:11, Cmq napisał:

Naaaaaaaaajs, a skąd wiesz? Beth nic takiego nie mówiła.


Czy Ty nie dostrzegasz ze na dzis dzien w 99% gier FPP to wlasnie grafika jest na pierwszym miejscu ??? Przegapiels ostatnie 2-3 lata na rynku gier ???. No i Bethshit tez w grafice sie paprał, aby zrobic "full wypas" a fabule bral pierwsza lepsza... bleee...

Dnia 27.09.2007 o 18:11, Cmq napisał:

Obek jest bardzo kolorowy, nie wiem gdzie ta wtórność jest. A Morrowind to czysty geniusz,
tam wszystko jest oryginalne...


W obku kazde wnetrze domu i kazdy dungeon wygladaja TAK SAMO :) moze na powierchni cos tam jest - ale reszta ? litosci... Morowind sssie jak dla mnie - strasznie niedopracowany swiat - meczylem sie z ta gra, bo nijak mnie nie interesowaly realia...

Dnia 27.09.2007 o 18:11, Cmq napisał:

Słabsze od Fallouta, ale to standard RPG, nic szczególnego.


No bo wiesz... teraz robi sie coraz slabsze RPG, od czasow KotORa nie bylo dobrych gier RPG - nawet NWN2 to juz nie to samo co jeden...

Dnia 27.09.2007 o 18:11, Cmq napisał:

Mnie wciągnęła.


Dla mnie caly ten swiat nie trzyma sie kupy, mialo byc "orginalnie" wyszlo gownianie...

Dnia 27.09.2007 o 18:11, Cmq napisał:

Tak samo jak Ty zastanów się co piszesz. "Kiepska rozgrywka", "Skupienie się na grafice". A
skąd Ty to wiesz? Beth nic takiego nie powiedziała, a o ile dobrze pamiętam beta testów też
nie było. A Fallout _miał_ być FPP, po prostu zabrakło twórcom na to kasy, umiejętności i czasu.


no moze powiesz mi ze klikanie myszka na szybko (no bo bez VATSa tez skonczysz gre - wyglada na to ze VATS to ma byc tylko ulatwienie) jest lepsze niz stare dobre AP i hexy ??? "Mial byc" czas przeszly - nie wyszlo i bardzo dobrze :)

Dnia 27.09.2007 o 18:11, Cmq napisał:

Bullshit, system zapowiada się ciekawie.


Podaj mi jego zalety ??? przynajmniej JEDNA !. Ja to widze tak... walka -> VATS -> celujemy -> efektowny filmik jak supermutek wybucha od head-shota i tak caly czas... juz bez kombinowania, liczenia AP itp...

Dnia 27.09.2007 o 18:11, Cmq napisał:

Obek, Morrowind. Hm, fabuły były bardzo przyzwoite. Fallout też geniuszu nie miał, jego cudowność
polegała na wątkach pobocznych, smaczkach. Przecież podróż tajemniczego pana ratującego swoich
przyjaciół też niczym specjalnie nowatorskim nie jest.


ale gra miala klimat - taki unikalny, postnuklearny. Swiat pelen zla i przemocy, ale i zabawny. To wyroznia serie. Obek i dobra fabula ??? Jak dla mnie cieniutka jak gumka od gaci - duzo lepiej prezentowaly sie zadania poboczne, glownie dla nich gralem.

Dnia 27.09.2007 o 18:11, Cmq napisał:

Będą. Randomy prawdopodobnie też... Troszkę poczytaj o grze, a nie pieprzysz bez sensu.


Taaa ciekawe jak je przedstawia, "nagle gdy pokonywalem te 100metrow z miasta do wioski..." :] Radnomy zapewne - zasadzka => zamorduj supermutantow, dla super giwery...

Dnia 27.09.2007 o 18:11, Cmq napisał:

... A SKĄD TY TO WIESZ?!


A Ty nie widzisz co sie dzieje na swiecei ? Gry dla kompletnych kretynow wychodza - zerowy poziom trudnosci, ładne kolorki i krotki gameplay (byl niedawno artykul, ze gracze wola krotkie gry, bo w dlugie sie im nie chce grac - wyniki badan...) Moze masz nadzieje ze bethshit zrobi najlepsza gre ever ? takie sredniackie studio nie bedzie sie wysilac - sam tytul gry zapewni im miliony sprzedanych kopii, pewnie juz robia dadatek - nowe bronie itp.

Dnia 27.09.2007 o 18:11, Cmq napisał:

No właśnie wypowiadali się zupełnie inaczej niż Ty piszesz...


Wypowiadali sie tak jak napisalem: "zrywamy z falloutem, robimy the elders scroll fallout" maja byc namiastki prawdziwego F, ale to gowno warte obiecanki autorow - ot propaganda.

moje spostrzezenia opieram na obecnie wychodzacych tytulach - ciagle gowniane gry z dobra grafika, a bethshit jest znany ze skokow na kase i ze srednich tytulow :]. Jestem pewien mojej teorii, juz dawno minely czasy gdy ciagle killery wychodzily. No coz mozesz dalej zyc sobie w swiecie fantazji - dostaniemy szybkiego shotera na pare godzin (vide MoH:A ~5h), z wypasiona grafa i nic pozatym ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 23:03, EmperorKaligula napisał:

Taa a moze Ty liczysz ze dostaniesz cos na miare F1/F2/F:T ??? To sie przeliczysz, kazdy widzi
ze to kolejny shoter... jak osiagnie to co Bioshock - prosta rozgrywka, ale jest klimat i fabula
- to bedzie dobrze :) ale wiemy ze tego nie osiagnie bo robi to Bethshit...

Na razie na nic nie liczę, nie chcę się przeliczyć ani zaszkodzić. To samo doradzę "każdemu", bo NIC o grze praktycznie nie wiadomo. A RPG w konwencji FPS nie powstały dobre? Weź mnie nie rozśmieszaj i przypomnij sobie kilka starszych gier...

Dnia 27.09.2007 o 23:03, EmperorKaligula napisał:

łaaaał, no super :) powaliles mnie ta liczba z krzesla :P nijak to sie ma do mapy swiata z
F1/F2. Kolejny krok w tył Bethshitu

Yup, jakbyś troszkę poczytał o grze to byś wiedział, że proporcje mają być bardziej realne, więc "miasto" nie będzie składało się z 20 mieszkańców.

Dnia 27.09.2007 o 23:03, EmperorKaligula napisał:

Czy Ty nie dostrzegasz ze na dzis dzien w 99% gier FPP to wlasnie grafika jest na pierwszym
miejscu ??? Przegapiels ostatnie 2-3 lata na rynku gier ???. No i Bethshit tez w grafice sie
paprał, aby zrobic "full wypas" a fabule bral pierwsza lepsza... bleee...

Zauważam że FPP to grafika na pierwszym miejscu. A Ty zauważ że ostatnio nie robiono żadnego RPG z tym widokiem, same strzelaniny. A w nich efektowność jest ważna. I swoją drogą - po trzech znakach zapytania nie stawia się kropki. :>

Dnia 27.09.2007 o 23:03, EmperorKaligula napisał:

No bo wiesz... teraz robi sie coraz slabsze RPG, od czasow KotORa nie bylo dobrych gier RPG
- nawet NWN2 to juz nie to samo co jeden...

A Overlord? A Jade Empire? Nadchodzące RPG? I kto broni Falloutowi 3 zrewolucjonizować gatunek RPG?

Dnia 27.09.2007 o 23:03, EmperorKaligula napisał:

Dla mnie caly ten swiat nie trzyma sie kupy, mialo byc "orginalnie" wyszlo gownianie...

Nie miało być oryginalnie, było po prostu inaczej. :D

Dnia 27.09.2007 o 23:03, EmperorKaligula napisał:

no moze powiesz mi ze klikanie myszka na szybko (no bo bez VATSa tez skonczysz gre - wyglada
na to ze VATS to ma byc tylko ulatwienie) jest lepsze niz stare dobre AP i hexy ??? "Mial byc"
czas przeszly - nie wyszlo i bardzo dobrze :)

Proszę, nie przeinaczaj słów autorów. Przecież (słowa Interplay) Fallouta da się przejść bez wystrzelenia z broni. Czyli cała walka to tylko dodatek do dialogów...?

Dnia 27.09.2007 o 23:03, EmperorKaligula napisał:

Podaj mi jego zalety ??? przynajmniej JEDNA !. Ja to widze tak... walka -> VATS -> celujemy
-> efektowny filmik jak supermutek wybucha od head-shota i tak caly czas... juz bez kombinowania,
liczenia AP itp...

Zastąpi tury, doda trochę nowości do gatunku. I walka będzie przyjemna. Mało zalet? Przecież takie same jak przy systemie turowym Fallouta...

Dnia 27.09.2007 o 23:03, EmperorKaligula napisał:

ale gra miala klimat - taki unikalny, postnuklearny. Swiat pelen zla i przemocy, ale i zabawny.
To wyroznia serie. Obek i dobra fabula ??? Jak dla mnie cieniutka jak gumka od gaci - duzo
lepiej prezentowaly sie zadania poboczne, glownie dla nich gralem.

A Fallout 3 klimatu nie ma, bo ty wiesz lepiej. I wszystko jasssne...

Dnia 27.09.2007 o 23:03, EmperorKaligula napisał:

A Ty nie widzisz co sie dzieje na swiecei ? Gry dla kompletnych kretynow wychodza - zerowy
poziom trudnosci, ładne kolorki i krotki gameplay (byl niedawno artykul, ze gracze wola krotkie
gry, bo w dlugie sie im nie chce grac - wyniki badan...) Moze masz nadzieje ze bethshit zrobi
najlepsza gre ever ? takie sredniackie studio nie bedzie sie wysilac - sam tytul gry zapewni
im miliony sprzedanych kopii, pewnie juz robia dadatek - nowe bronie itp.

Nikt nie broni zrewolucjonizować gatunku. A studio nie jest aż tak żenujące jak twoja ortografia, waćpan. I przypomnę o kilku grach odmieniających już gatunki, które wyszły lub wychodzą za moment. Przecież 3/4 z nich to nie tylko grafika, a zapowiadają się genialnie. A twórcy potrafią dotrzymać obietnic - vide - Bioshock.

Dnia 27.09.2007 o 23:03, EmperorKaligula napisał:

Wypowiadali sie tak jak napisalem: "zrywamy z falloutem, robimy the elders scroll fallout"
maja byc namiastki prawdziwego F, ale to gowno warte obiecanki autorow - ot propaganda.

Rofl. Padłem. Nawet nie czytam co pisałeś dalej, idę się potarzać ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 01:17, Cmq napisał:

Rofl. Padłem. Nawet nie czytam co pisałeś dalej, idę się potarzać ze śmiechu.


To ja bede sie tarzac ze smiechu jak zobaczymy najnowsze dzielo bethshitu - ja wiem czego sie spodziewac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie nowe cRPG to shity. Kiedy ktoś mowi o jakiejś nowości, że jest super wciągająca fabuła itd. to wyć mi się chce. Overlord, Oblivion Gothic 3, Two Worlds to bardziej Hack''n''Slashe niż cRPGi. Twórcy olali fabułe, ułatwili grę do niemozliwościi nasatwili się na grafe. Wszyscy wiedzą, że to kiepskie czasy dla RPG.Ostatnie nadzieje pokładam w Wiedźminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem na 99,9% pewien że blizzard robi już DIABLO III. Na youtube jest króciutki filmik z zapowiedzią Diablo 3 zaprezentowany na tegorocznym blizzkonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ale czy im sie chce wogule pracować.
Jakby chcieli to diablo 2 miało by (z poprawkami) większą rozdzielczość.
A po co się zajmować world of warcraftem jak i tak granie jest płatne a więc w tym miejscu pirat rośnie w góre.
A jak już ma być diablo 3 to niech wygląda to tak

Diablo 3 VS Lineage 2

Wiem ze lineage 2 tez jest płatne ale są inne sposoby aby se pograć za free ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole Starcrafta ,ale w Diablo III chętnie bym pograł ;).Diablo II robi do dzisiaj dobre dochody i dlatego wolą na początku zrobić Starcrafta 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować