Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

MotoGP 07 - temat ogólny

10 postów w tym temacie

Jest to temat ogólny o grze której premiera ma się odbyc już na dniach. Jeżeli jest już taki temat to sory ale go nie znalazłem. Zapraszam do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byle do czwartego mógłbym zakrzyknąć, ale, ale... ale nie... Za słaby komp na tę gierkę... A przydało by się coś pograć. Mam na nią apetyt po demie poprzedniej części (a może najpierw by ją zakupić)... A co do MotoGP'' 07 to na pewno kupie jak będzie w taniej serii. Akurat za dwa latka XKN...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 17:20, Doktor14 napisał:

Byle do czwartego mógłbym zakrzyknąć, ale, ale... ale nie... Za słaby komp na tę gierkę...
A przydało by się coś pograć. Mam na nią apetyt po demie poprzedniej części (a może najpierw
by ją zakupić)... A co do MotoGP'' 07 to na pewno kupie jak będzie w taniej serii. Akurat za
dwa latka XKN...

Pozdrawiam...



ja juz nie moge sie doczekac i napewno kupie. mam smaka cos na tego typu gre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, zainstalowałem i.... szlag mnie trafił. MotoGP 07 pod Vistą nie obsługuje mojego pada. Na zagranicznych forach jest napisane, że jakbym miał pada do X360 to działałoby perfekcyjnie. Najśmieszniejsze jest to, że pad, którego posiadam jest wykrywany jako XBox360 Controller. MotoGP 2 i 3 też pod vistą nie radziły sobie z padem. Climax zna ten problem, ale nie wypuści patcha. Kpina. I proszę nie mówić mi, że to wina Visty, bo wszystkie inne gry, które nadają się do gry padem działają bez zarzutu (m. in.Tomb Raider od częsci drugiej do Anniversary, wszystkie Kangurki Kao). Część z nich miała premierę przed Vistą, więc to raczej wina nieudolności lub lenistwa programistów, bo inni potrafili. Dobrze, że mogę grę zwrócić do sklepu. Mam dość kupowania wybrakowanych produktów. Jak się pojawi patch to pewnie się zdecyduję, a jak nie... no cóż, jest tyle innych gier.

PS. CDP za to jakoś tak nie do końca miał chyba ochotę przetłumaczyć informację dotyczącą błędu, który pojawia się przy próbie konfiguracji pada, bo urywa się w połowie zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja tam gre mam od tygodnia i bardzo mi się podoba. Wymagania ma dobre, gra mi śmiga ze wszystkim co możliwe i jak wracam czasem do domu po dniu męczarni to takie 30min spędzone przez moto gp 2007 jest zbawcze :) Polecam kazdemu. Niedługo zrobie filmik z gry i wrzuce na youtube :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować