Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co trzeci rodzic narzeka na aktywność online'ową swojego dziecka

59 postów w tym temacie

1.Boże dzięki ci za moich rodziców:D
2.Jak dobrze mieć mame która uczyła informatyli, przynajmniej nie uważa PC za działo szatana:D
3.Ja sie nie ucze a i tak mam 4 i 5 czasem 3(z polskiego lub bioli), 2(chyba z 3 razy miałem), 1(chyba z 2 razy) jestem obecnie w 3 gim, i pewnie dzięki takim ocenom bez nauki, nie karzą mi sie uczyć i nie mam problemów typu, "odejdź od komputera"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice ciągle się coś plują, że długo siedzę że coś tam, ale zawsze wyjdę i tak górą. Kiedyś ojciec odłączył mi kabel zasilający to ja powiedziałem że jak go mi nie odda to ja jemu nie oddam jego zasilacza do laptopa (a laptop był potrzebny mu do pracy) - poskutkowało :-).

master matrox, jakiej strony o fajerwerkach jesteś współautorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie kiedyś to może był problem, jednak teraz komputer służy mi głównie do nauki, nastomiast jeżeli już gram, to nie długo. Moi rodzice świetnie to rozumieją, więc nie mam żadnych problemów w domu...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem maturkę to też narzekali, ale od tego czasu nic się nie odzywają :) Co nie zmienia faktu, że dawniej też byli przewrażliwieni troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 19:06, Azuredragon napisał:

No cóż tak to bywa. Dziecko często odpływa w świat internetu, ponieważ uważa go za bardziej
atrakcyjne niż prawdziwy świat. A przecież tyle innych rozrywek istnieje. Wypady z przyjaciółmi,
kino, książki, gry RPG/karcianki/bitewniaki. Problem polega też często na tym, że najmłodsze
dzieciaki przesiadują godzinami przed ekranami komputerów, ponieważ rodzice nie zajmują się
nimi.

Oczywiście nie uważam, że należy dziceiom zabronić kontaktu z komputerem, ale należy we wszystkim
zachować umiar.


święta racja!!

po za tym czytając posty natrafiłem na tylko pare od ludzi naprawde mogących sie wypowiadać na ten temat, reszta to dzieciaki które piszą coś w stylu: a moi rodzice to to czy tamto.. a to nie tak chyba powinno być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to bardzo moja mama dużo narzekała, ale teraz już się przyzwyczaiła i tylko kręci głową albo" mówi zrób coś pożytecznego". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedość że ankieta telefoniczna to jeszcze do tego "reprezentatywna" grupa 411 osób. Takie badania to sobie mogą włożyć. To tak jakby zbadać preferencje polityczne polaków na 10 osobach.

Sam mam dziecko i niepreszkadza mi to że sobie siądzie w internecie i pogra w gry dla dzieci. Pod warunkiem że ma odrobione lekcje. Często jednak zamiast komputera wybiera zabawy z mama lub ze mną i tu lezy pies pogrzebany. Najpierw rodzice niemają czasu dla swoich dzieci bo siedza po 10-12 h w robocie a potem nażekają że ich dzieci ciągle siedzą przed kompem. Niespojży żaden z nich że nienauczyli dziecka innych form zabaw bo jak byli zmęczeni to latwiej było dziecku odpalić kompa czy telewizor.
Przestańcie w końcu ludzie zrzucać winę za zachowanie waszych dzieci na przedmioty nieożywione, to tylko i wyłacznie wina rodziców i nikogo innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice narzekają nie tyle na siedzenie na necie, co ogólnie - przy kompie :) Ale ja się nie przejmuję - jestem już uzależniony i tyle :) Lepiej takie uzależnienie niż tytoniowe lub alkoholowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować