Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co trzeci rodzic narzeka na aktywność online'ową swojego dziecka

59 postów w tym temacie

pepsi

33% rodziców stwierdza, że ich dziecko zbyt dużo czasu spędza w Internecie. Szczególnie zaniepokojone treściami, z jakimi pociechy mogą spotkać się w sieci są matki i opiekunki - ojcowie i opiekunowie podchodzą do tematu z większym dystansem.

Przeczytaj cały tekst "Co trzeci rodzic narzeka na aktywność online'ową swojego dziecka" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i w tych 33% oczywiście muszą być też moi starzy ale to jeszcze oddzielna grupa, bo oni przeginają już. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwny wynik tych badań. Moi rodzice jakoś nie narzekają; wręcz przeciwnie, cieszą się, że mam wielu znajomych w internecie oraz jestem współautorem strony o fajerwerkach, bo mam z tego korzyści, tak samo jak kiedyś prowadziłem portal o grach i za darmo dostawałem gry do testów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim rodzicom nie przeszkadza, że dużo siedzę przed kompem. Zwłaszcza, że oprócz grania programuję też w Pascalu i C++. Tata czasem tylko ględzi, że powinienem więcej czytać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Około 80% matek stwierdziło, że stworzenie swojego sieciowego profilu w postaci bloga czy konta w serwisie MySpace jest czymś nieodpowiednim. Zaledwie 65% ojców ma takie samo zdanie." - WTF?

To + fakt badania telefonicznego sprawia, że jakoś nie wierzę w te wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... Nawet dobrze, że tak robią, ale wystarczy wyjątkowo wcześnie nauczyć swą pociechę jak odróżniać dobro od zła i wiedzieć co można, a czego nie. Mogliby chociaż uczyć ich dobrych manier.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co trzeci?!
Ja człowiek starej daty jestem, ale mnie uczono, że rodziców jest dwoje!!!
Więc nie może narzekać 33%, a 0, 50, lub 100%

;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować