Zaloguj się, aby obserwować  
PRINCE_JANEK

Czy forum gram.pl to gra? - dyskusja

121 postów w tym temacie

Gra? Wyścig o awanse? Lol, ludzie którzy wchodzą na forum tylko po to, aby nabić sobie status chyba nigdy niczego nie osiągnęli, że się takimi bzdetami podniecają ;p Wyścig o najładniejszy GS? Mnie tam się nawet nie chciało gramsajta zakładać... Esencją forum jest możliwość prowadzenia cywilizowanej konwersacji (nie to co na niektórych chatach...) na jakieś sensowne tematy (chociaż akurat na gram.pl pełno jakichś bezsensownych quizów i zabaw, ale jak ktoś to lubi to niech w to gra) a nie bawienie się w statsiarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 17:42, ReWelot napisał:

Ale przyznasz, że, masz saytsfakcje z kolejnego zdobytego statusu ;)

A kto nie ma :) Zawsze jest miło jak mamy coraz wyższy status.
Wyrwę się z popularnego stwierdzenia, że "statusy nic dla mnie nie znaczą. Piszę na forum tylko dla przyjemności" i powiem, że dla mnie mój status odgrywa całkiem ważną rolę. Dzięki niemu ludzie widzą, że nie spamuje i piszę z sensem. Trudno jest wyrwać się z Brygadzisty spamując. A pisząc normalne, długie i sensowne posty awanse same przychodzą :)
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby tak patrzeć ,że ktoś chce mieć wyższy status od innych ,czy wiecej postów ,itp. to dla niego to jest taka gra.Dla ludzi ,którzy udzielają się na forum tylko po to by się czegoś dowiedzieć lub podyskutować na jakiś temat z innymi ,oni nie interesują się awansami itp. (ale i tak dostać degrada to nie ciekawa sprawa :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 22:16, Nertis napisał:

. (ale i tak dostać
degrada to nie ciekawa sprawa :P).


Heh to tak jak w grze: Czy cieszysz się gdy jesteś już przy wejściu do następnego levela (na bank się cieszysz zwłaszcza gdy etap był trudny), a tu nawet nie zauważasz ze krok przed metą ktoś cię zabija... Tak samo jakbym użył przenośni to to samo jest na tym forum... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś dyskusja ucichła więc czas ją wzkrzeszyć nowym stwierdzeniem :P Więc jak w grze jesteś na wysokim poziome dostajesz bonus tak jak na tym forum sekretarze czy WT ponieważ oni mogą zakładać (hmmm kanały?) na IRC.u czego normalny użytkownik nie zrobi :) I co przypomina grę nie bo Bonusy = się jakaś specjalna moc czy coś w ten deseń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I o to kolejna niby mądra myśl Princusia :P Otóż niektórzy zakładają obraźliwe tematy itd. tylko po to bo się na kogoś wkurzyli i to mi grę przypomina bo gdy ktoś w sieci jak się gra ma cos do siebie do uprzykrza sobie życie :P I tu jeszcze jedna moja myśl "otóż niektórzy spamują po to by wlec się na kolejny szczebel growej kariery jednak niewiele im to daje, gdyż jest to uznawane za "czitowanie" i wcale nie przyspiesza procesu awansu" :P THE END
PS. wiem że to mój 3 post z kolei ale można spojrzeć na daty i chyba wszytko jasne no nie?

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh i po co to robi, by szybko awansować, jak w grze, takie niby czity, czyli udzielanie się w wątkach ''zabawowych'' tzw. "Gierkach forumowych". No i powiem tylko, że żal mi takich ludzi.

20080302195945

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Mialem tylko 1 dzien taki, ze mialem jakis napad i do polnocy jakies 90 postow w jeden dzien napisalem. Ale to byl tylko jeden dzien :) Poza tym w glownej mierze nie byly to gierki, duzo pisalem w temacie o CDA, bo byly przecieki w tym dniu, duzo pomagalem innym i jakos tak wyszlo. Ale ogolne nie lubie tych gierek, zwlaszcza typowo spamerskich, jak np. "Masz czy nie masz", czy "Liczymy" lub "Gra slowna". Tam nie trzeba myslec, mozna pisac praktycznie bez przerwy. Bezsens, tylko dla spamerow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżasz swój własny temat (założony co prawda na innym koncie, ale cóż za różnica) i jedyne co robisz, to pokazujesz statystyki nie zamazując nawet nicków ze screena :/ Widząc twe wcześniejsze poczynania na forum aż mi nasuwa się na myśl jedno powiedzenie z kociołem i garnkiem, ale sobie daruję.

Co do samej opinii na temat "grania" we forum.. nie gram w większość zabaw forumowych typu "cośtam czy nie cośtam " i nie obserwuję spamerów w statystykach, zwykle te osoby szybko się wypalają, bo spamienie dla statusu im się po prostu nudzi. Piszę gdy mam na to ochotę i tego samego życzę wszystkim forumowiczom;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 20:26, konrad16061990 napisał:

Odświeżasz swój własny temat (założony co prawda na innym koncie, ale cóż za różnica)
i jedyne co robisz, to pokazujesz statystyki nie zamazując nawet nicków ze screena :/

Tak i to jest jakiś wielki problem? Niech mają za swoje spamerstwo, ot co. A co do odświeżania, to masz coś przeciw tak?

Dnia 02.03.2008 o 20:26, konrad16061990 napisał:

Widząc twe wcześniejsze poczynania na forum aż mi nasuwa się na myśl jedno powiedzenie
z kociołem i garnkiem, ale sobie daruję.

Ja też daruję żeby bluzgać niewinnych. Tak, tak też Cię "lubię".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.03.2008 o 20:29, Clicker napisał:

Tak i to jest jakiś wielki problem? Niech mają za swoje spamerstwo, ot co. A co do odświeżania,
to masz coś przeciw tak?


Niech co "mają za swe spamerstwo" ? Niech się wstydzą? Narażasz ich na publiczne napiętnowanie (tylko z powodu napisania dużej ilości postów) i nie widzisz w tym żadnego problemu?

Dnia 02.03.2008 o 20:29, Clicker napisał:

Ja też daruję żeby bluzgać niewinnych. Tak, tak też Cię "lubię"


Jeśli przysłowie to dla ciebie bluzganie to masz dziwne pojęcie na ten temat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 20:00, Clicker napisał:

Heh i po co to robi, by szybko awansować, jak w grze, takie niby czity, czyli udzielanie
się w wątkach ''zabawowych'' tzw. "Gierkach forumowych". No i powiem tylko, że żal mi
takich ludzi.

Wiesz, tym stwierdzeniem obraziłeś niektóre osoby. Np. moją koleżankę, która się na forum zarejestrowała i uczestniczy w tego typu zabawach. I wiem, że na status leje. Tak jak ciebie może bawić ciągłe zakładanie topiców, czy nowych kont po banie, tak ją i wiele innych osób, udział w tych gierkach. Zresztą, zazdrość za tobą przemawia, czy co? Skoro tak olewasz te stopnie, to w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 20:52, gothicsheep napisał:

Wiesz, tym stwierdzeniem obraziłeś niektóre osoby. Np. moją koleżankę, która się na forum
zarejestrowała i uczestniczy w tego typu zabawach. I wiem, że na status leje.

Oj no to przepraszam, niektóre osoby i owszem grać grają ale chodzi mi o te, które przy tym piszą w jednej zabawie po 90 postów dziennie.
>Tak jak

Dnia 02.03.2008 o 20:52, gothicsheep napisał:

ciebie może bawić ciągłe zakładanie topiców, czy nowych kont po banie, tak ją i wiele
innych osób, udział w tych gierkach. Zresztą, zazdrość za tobą przemawia, czy co? Skoro
tak olewasz te stopnie, to w czym problem?

Zazdrość przeze mnie nie przemawia, bo czego mam zazdrościć, tysięcy niepotrzebnych postów? Hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 20:56, Clicker napisał:

Oj no to przepraszam, niektóre osoby i owszem grać grają ale chodzi mi o te, które przy
tym piszą w jednej zabawie po 90 postów dziennie.

Wiem do kogo pijesz. Pablo to ewenement i nic na to nie poradzisz ;). Niech sobie piszę i po 100 postów dziennie, prędzej czy później i tak wiadomo, co go czeka.

Dnia 02.03.2008 o 20:56, Clicker napisał:

Zazdrość przeze mnie nie przemawia, bo czego mam zazdrościć, tysięcy niepotrzebnych postów?
Hmm...

Chodziło mi o status i doskonale o tym wiesz.

Zresztą, najlepszą metodą jest po prostu odhaczenie tej kategorii. Po co tyle krzyku o nic :/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff tu nie chodzi o odhaczenie, bo gry aż tak bardzo nie przeszkadzają. A status no cóż, jak status jest i już, żałuję się tych 4 degradów no ale co, trza dalej przeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 21:03, Clicker napisał:

Pff tu nie chodzi o odhaczenie, bo gry aż tak bardzo nie przeszkadzają.

To o co ci chodzi :|?

Dnia 02.03.2008 o 21:03, Clicker napisał:

A status no cóż, jak status jest i już, żałuję się tych 4 degradów no ale co, trza dalej przeć.

Ale wniosków, jak widać żadnych nie wyciągnąłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 21:09, gothicsheep napisał:

Ale wniosków, jak widać żadnych nie wyciągnąłeś...

Degrada na razie nie dostałem i staram się nie spamować, nie pisze stu postów dziennie, więc może Ty się mylisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 21:11, Clicker napisał:

> Ale wniosków, jak widać żadnych nie wyciągnąłeś...
Degrada na razie nie dostałem i staram się nie spamować, nie pisze stu postów dziennie,
więc może Ty się mylisz?

W takim razie, nie czytasz postów, które do ciebie piszę. To przykre. Ale nie zbaczaj z tematu i odpowiedz mi na pytanie, które tutaj wyciąłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że przez te statusy/topy/statystyki gram.pl ze spokojnego miejsca przerodziło się w no nie wiem, jakąś pogoń, o to kto lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować