Zaloguj się, aby obserwować  
bohun666

problem z kalonline

41 postów w tym temacie

czy wie ktos w jaki sposob zarejesstrowac sie na tej stronie?????.....moze ktos juz gral w ta gre i udalo mu sie przejsc proces rejestracji?????....prosze o pomoc.....na skrzynke nie chce mi sie przeslac kod ktory umozliwiliby sie zarejestrowanie........:(....prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 19:30, bohun666 napisał:

czy wie ktos w jaki sposob zarejesstrowac sie na tej stronie?????.....moze ktos juz gral w
ta gre i udalo mu sie przejsc proces rejestracji?????....prosze o pomoc.....na skrzynke nie
chce mi sie przeslac kod ktory umozliwiliby sie zarejestrowanie........:(....prosze o pomoc


Ja w to grałem, z tego co pamiętam nikomu prawie to nie przyszło ;]
Jeśli już stworzyłeś na stronie konto, to możesz odpalić gre i się zalogować. Wszystko powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 19:32, Budo napisał:

> czy wie ktos w jaki sposob zarejesstrowac sie na tej stronie?????.....moze ktos juz gral
w
> ta gre i udalo mu sie przejsc proces rejestracji?????....prosze o pomoc.....na skrzynke
nie
> chce mi sie przeslac kod ktory umozliwiliby sie zarejestrowanie........:(....prosze o
pomoc

Ja w to grałem, z tego co pamiętam nikomu prawie to nie przyszło ;]
Jeśli już stworzyłeś na stronie konto, to możesz odpalić gre i się zalogować. Wszystko powinno
być ok.


tylko ze nie jest okey bo nie dostalem kodu............a jakim cudem ty dostales ten kod.............????? z tego co przeczytalem na innym forum to trzeba zalozyc skrzynke na www.hotmail.com......i przy okazji...raczej bym wiedzial co zrobic jakbym sie juz zarejestrowal..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2005 o 19:52, bohun666 napisał:

tylko ze nie jest okey bo nie dostalem kodu............a jakim cudem ty dostales ten kod.............?????
z tego co przeczytalem na innym forum to trzeba zalozyc skrzynke na www.hotmail.com......i
przy okazji...raczej bym wiedzial co zrobic jakbym sie juz zarejestrowal..:)


Ja nie dostałem żadnego kodu. Tworzysz konto na stronie, potem odpalasz grę i logujesz się przy użyciu id i hasła z konta. Nie trzeba odbierać żadnego e-maila, ja tez miałem z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 20:13, Budo napisał:


> tylko ze nie jest okey bo nie dostalem kodu............a jakim cudem ty dostales ten kod.............?????

> z tego co przeczytalem na innym forum to trzeba zalozyc skrzynke na www.hotmail.com......i

> przy okazji...raczej bym wiedzial co zrobic jakbym sie juz zarejestrowal..:)

Ja nie dostałem żadnego kodu. Tworzysz konto na stronie, potem odpalasz grę i logujesz się
przy użyciu id i hasła z konta. Nie trzeba odbierać żadnego e-maila, ja tez miałem z tym problem.


BUdo twoja sugestia nic nie dala bo po prostu przez to ze nie napisalem kodu ..nie zalozylem konta.............wiec jak jest mozliwa gra kiedy ja nie zalozylem konta?????....nie mam pojecia jak ci sie to udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2005 o 22:28, bohun666 napisał:

BUdo twoja sugestia nic nie dala bo po prostu przez to ze nie napisalem kodu ..nie zalozylem
konta.............wiec jak jest mozliwa gra kiedy ja nie zalozylem konta?????....nie mam pojecia
jak ci sie to udalo...


To nie wiem, może mało pamiętam, ale z tego co wiem to było tak, że konto zakładasz podając tylko swoje własne dane, czyli id, hasło adres itp i nic nie potrzebujesz. Może ktoś inny Ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 00:40, BeenMan napisał:

mi sie właśnie update robi katonline i szukam kogoś kto mnie wprowadzi

ja też zaczłem w to garć ale moge ci pomóc mam 7 lvl knighta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 19:30, bohun666 napisał:

czy wie ktos w jaki sposob zarejesstrowac sie na tej stronie?????.....moze ktos juz gral w
ta gre i udalo mu sie przejsc proces rejestracji?????....prosze o pomoc.....na skrzynke nie
chce mi sie przeslac kod ktory umozliwiliby sie zarejestrowanie........:(....prosze o pomoc

wiesz ja ci moge pomóc maałem ten sam problem załóz sobie skrzynke na hotmail.com potem niech ci wyślą secret code na tą skrzynke... ale tu pojawia sie problem zwykle nie da się tego kody wpisac wieć musisz spróbowac a potem jak sie nie uda to musiz iśc do kumpla i tam sie zraejstrować. ja to zrobiłęm i sie udało życze powodzenie (ps mój nick GajesPL)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakładasz konto, na oficjalnej stronie. Potem ściągasz klienta, odpalasz go i wpisujesz login i hasło. Ot co.

PS. ta gra to cholerny złodziej czasu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 12:46, Vovin napisał:

Aha - jak ktoś chce 20 kilku poziomowego knighta to podaję dane :

Login - Vovin
Hasło - pilka12

Kto pierwszy ten lepszy ;))))

ja chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 12:46, Vovin napisał:

Aha - jak ktoś chce 20 kilku poziomowego knighta to podaję dane :

Login - Vovin
Hasło - pilka12

Kto pierwszy ten lepszy ;))))

ps amm pytanie da sie zmienić hasło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Oddam 20-o levelowego knighta ze sprzętem w dobre ręce ;]
Pisać na maila 3tomato@wp.pl, kto pierwszy ten lepszy. Postać jest spoko, ma trochę kasy i fajny mieczyk, G38+1 zaklęty na podnoszenie współczynników. Możecie nią grać, albo przelać ekwipunek na własną postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 12:53, Budo napisał:


Oddam 20-o levelowego knighta ze sprzętem w dobre ręce ;]
Pisać na maila 3tomato@wp.pl, kto pierwszy ten lepszy. Postać jest spoko, ma trochę kasy i
fajny mieczyk, G38+1 zaklęty na podnoszenie współczynników. Możecie nią grać, albo przelać
ekwipunek na własną postać.


dobra wezme go już pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować