Zaloguj się, aby obserwować  
NeVeN

Loki.vs.Titan Quest Imorthal Throne

26 postów w tym temacie

Hmmm Myślę, że loki w prawie wszystkich aspektach(no może poza ubogą grafą) bije na głowę TQ:IT. Mimo wszystko do diablo i tak mu dość daleko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 18:51, hehe napisał:

Potrafisz jakoś konkretniej to uzasadnić :) ??



Grafika,fabuła,rozwój postaci,wszystko to,co w grach najważniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 11:43, m-kirpluk napisał:

> Potrafisz jakoś konkretniej to uzasadnić :) ??


Grafika,fabuła,rozwój postaci,wszystko to,co w grach najważniejsze...

Tylko grywalność gdzieś się zgubiła.
A w LOKIego demo grałem... jak dla mnie zrobiona ''na kolanie''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest zupełnie odwrotnie to Titan quest wraz z dodatkiem biją na głowe Lokiego, w momencie gdy Cyanide poprawi te żałosne ?legendarne? przedmioty to może nastąpić znaczna poprawa na korzyść Lokiego.
W zasadzie te gry sie tak bardzo od siebie nie różnią - ale od dawna prawie w każdym h'n's jednym z głównych celów oprócz realizacji zadań wynikających z fabuły było szukanie fajnych item-ów, które dawały jakąś przewagę na jakiś czas, w Lokim legenadarne itemy nadają sie tylko do "śmieci" i przez to gra traci baardzoooo duzooo na swojej grywalnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś przeszkadza ten interfejs i krew lejąca się na kilka metrów po uderzeniu zwykłym młotem... Chce ktoś kupić i sam zobaczyć?

P.S. flymar-dla mnie grywalność się nie liczy-większość społeczeństwa jest raczej głupia a jak się do tego dorzuci jeszcze to, że ja za pierwszym razem przechodzę grę na singlu to... się nie liczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Titan Quest of course! Loki to gra o dość fajnych klimatach, lecz potencjał nie został do końca wykorzystany... Jak na hack''n''slasha gra jest zbyt rozbudowana - grywalność jak i efekty wizualne też są strasznie niskie. Jest to największy h''n''s (o ile pamiętam recenzję w CDA - 250h wystarczy by przejść grę ;) w historii lecz na nim najbardziej się rozczarowałem - w zapowiedziach np. takiego TQ czy Dungeon Siege twórcy nie wychwalali swoich gier pod niebiosa, więc wiadomo było czego będzie się po nich oczekiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować