Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Drugie urodziny gram.pl - fetę czas zacząć!

307 postów w tym temacie

Szereg nowinek na gram.pl... zapowiada się naprawdę interesująco. Choć szczerze mówiąc, to nie mam pojęcia co można by jeszcze dodać. Udoskonalić to i owo owszem, ale nic nowego nie przychodzi mi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 lata - nieźle - dość szybko zleciało...
Zatem już dziś sto lat i wszystkiego najlepszego. Pracownikom podwyżek i miłej atmosfery w pracy a szefom rozwoju firmy, zysków z Wiedźmina, nowych kontraktów i podpisanych umów, ponętnych sekretarek i wszystkiego dobrego generalnie ;)
POWODZENIA - Nie dajcie się konkurencji !!!
Chciałbym kiedyś zobaczyć news "50 urodziny gram.pl" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 00:55, Klimos napisał:

Szereg nowinek na gram.pl... zapowiada się naprawdę interesująco. Choć szczerze mówiąc, to
nie mam pojęcia co można by jeszcze dodać. Udoskonalić to i owo owszem, ale nic nowego nie
przychodzi mi do głowy.

Produkty 100% za wPLN ?
Ostatnio obniżają ich ilość w pudełkach więc może do tego dążą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 01:06, Evil Khan napisał:

Produkty 100% za wPLN ?
Ostatnio obniżają ich ilość w pudełkach więc może do tego dążą...


Jakoś mi się to nie widzi, ale może. Pożyjemy, zobaczymy...
Przypomniało mi się natomiast coś, czego mi parę razy brakowało - możliwości wysyłki zamówienia za granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 01:05, Evil Khan napisał:

/ciach/ Pracownikom podwyżek

No, no...
Ty się tak z tymi podwyżkami nie rozpędzaj.
Po pierwsze dlatego, że moim zdaniem Oni (CDP-owcy) wcale mało nie zarabiają - skąd by mieli kasę, na te wszystkie Xbox''y360 itp;itd. Chyba, że jakieś łapówki biorą. [Ale ja jestem nie dobry...tsa, tsa, tsa!]
A po drugie, podwyżki dla pracowników CDP oznaczały by wzrost cen gier ... [Żart].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego:) zdrowia szczęścia pomyślności:) aby strona się rozwijała a użytkownicy zawsze chętnie na nią wchodzili.Również zaglądam tu niemal za każdym razem jak wejde na intrnet i zawsze znajduje coś ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wszelki wypadek zrzucam z wszystkich gier wpln, podejrzewam że się w ten weekend przyda. ;)

Gram.pl - sto lat! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no no... Nowinki ;] Czyli to oznacza, że jest szansa na dodanie paru rzeczy, o które były prośby od jakiegoś czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hura !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A gdzie tort koledzy :) , To ja życzę dużo zdrowia, szczęścia i jeszcze więcej gier wydanych przez was i większego rozwoju firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję. :]
Najbardziej ciekawią mnie te konkursy. Widzę, że Soleila uważnie obserwuje ten "topic", to może mi odpowie:
Ten konkurs będzie na szybkość? :P
PS. Przyłączam się do pomysłu "NuGGa" - jak go nazwałaś - i prosimy o 100 wirtualnych złotych. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja życze 150 lat gram.pl i zeby na tej stronie zawsze byly najlepsze newsy i najtansze/najlepsze gry!!!.....
Ja jestem tu od 1 dnia ale mialem wczesniej konto kture mialemn od początku mojego neta ale mi nawalilo...Oby byla udana impra urodzinowa!!!


Pozdro dla calego gram.pl i wszystkich czytelników Damian241(były świstak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować