Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Drugie urodziny gram.pl - fetę czas zacząć!

307 postów w tym temacie

Na prezenty trzeba sobie zasłużyć:) Mają być urodzinowe zabawy (czyt. konkursy) i na nich się wykażemy. Mam nadzieję, że nas przetestują już dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie to, dzisiaj i jutro mam szlaban od mamy na komputer, korzystam z okazji, że jest poza domem xD
Możemy zacząć jazdę na maxa w poniedziałek, wtorek też wygląda kusząco i apetycznie ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, pisali wczoraj, że zabawy urodzinowe zaczną się już jutro, czyli dzisiaj. Ale dopiero dwie pierwsze, więc nie wszystko stracone! O ile ich nie przełożyli, bo robi się późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ze słowami "hepi berstdej gram.pl" wstrzymam się do urodzin. Po co wcześniej mówić ? A poczatek całej imprezy miał być dziś, lecz cicho jest nic się nie dzieje a wieczór już jest. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 15:14, NuGGet napisał:

> a gdzie akcja z tego podowu powiedzmy rozdajemy wszystkim gramowiczom od brygadzisty
w górę
> jakieś prezenty? :)
A dlaczego od Brygadzisty?:P Od Przodownika :P

może być i od przewodniczącego toż już jest mało osób z tą ragną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 19:50, Darkstar181 napisał:

Wszyscy składają życzenia, zapominając że te urodziny są dopiero 6 października...normalka
przy newsach:) Ale wiadomo, punkty za napisanie posta będą.


nie wszyscy, nie wszyscy.. ja np. życzeń nie złożyłem. czasem udaje mi się coś ze zrozumieniem jednak przeczytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milion latek życzę, bo fajnie, żeby dzieci moich dzieci, którzy mieli dzieci (...) mieli taką radochę jak ja. I żeby gram.pl utrzymało formę życzę, ale w sumie nie zmieniać tego co dobre ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować