Zaloguj się, aby obserwować  
upiordliwy

Wasza Przeglądarka

572 postów w tym temacie

Mam Mozille Firefox i kilka pytań:
Otóż gdy wpiszemy np w googlach jakiś wyraz to potem gdy znowu go wpisujemy to pojawia się że już go pisaliśmy. Jak usunąć to takie jakby archiwum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 22:56, choper napisał:

Mam Mozille Firefox i kilka pytań:
Otóż gdy wpiszemy np w googlach jakiś wyraz to potem gdy znowu go wpisujemy to pojawia się
że już go pisaliśmy. Jak usunąć to takie jakby archiwum?

Kliknij Narzędzia > Wyczyść prywatne dane > Wyczyść dane formularzy.
Pomoże na pewno. Warto sobie jeszcze raz na powiedzmy miesiąc, wyczyścić pamięć podręczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 23:17, Agntx napisał:

> Mam Mozille Firefox i kilka pytań:
> Otóż gdy wpiszemy np w googlach jakiś wyraz to potem gdy znowu go wpisujemy to pojawia
się
> że już go pisaliśmy. Jak usunąć to takie jakby archiwum?
Kliknij Narzędzia > Wyczyść prywatne dane > Wyczyść dane formularzy.
Pomoże na pewno. Warto sobie jeszcze raz na powiedzmy miesiąc, wyczyścić pamięć podręczną.

Dzięki już myślałem że potrzebny jakiś program albo nowa instalacja fierfoxa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 22:56, choper napisał:

Mam Mozille Firefox i kilka pytań:
Otóż gdy wpiszemy np w googlach jakiś wyraz to potem gdy znowu go wpisujemy to pojawia się
że już go pisaliśmy. Jak usunąć to takie jakby archiwum?



Heh ja tez Korzystam z Mozilli FireFox ... mam takie coś ale tylko przez dany dzień jeżeli wyłącze bądź zrestartuje komputer tego tzw "Archiwum wpisów" nie mam .. Nie wiem dlaczego heh i bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 23:35, Sir Braveheart napisał:

> Mam Mozille Firefox i kilka pytań:
> Otóż gdy wpiszemy np w googlach jakiś wyraz to potem gdy znowu go wpisujemy to pojawia
się
> że już go pisaliśmy. Jak usunąć to takie jakby archiwum?


Heh ja tez Korzystam z Mozilli FireFox ... mam takie coś ale tylko przez dany dzień jeżeli
wyłącze bądź zrestartuje komputer tego tzw "Archiwum wpisów" nie mam .. Nie wiem dlaczego heh
i bardzo dobrze

Może jakaś opcja automatyczna? Ale ręczne czyszczenie zajęło mi zaledwie ok 5 sekund, a restart/wyłączenie kompa trwa dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 23:35, Sir Braveheart napisał:

Heh ja tez Korzystam z Mozilli FireFox ... mam takie coś ale tylko przez dany dzień jeżeli
wyłącze bądź zrestartuje komputer tego tzw "Archiwum wpisów" nie mam .. Nie wiem dlaczego heh
i bardzo dobrze

Prawdopodobnie masz ustawione czyszczenie prywatnych dany przy każdym zamykaniu przeglądarki. :) Wchodzisz w opcje->prywatność i tam masz taką opcję jak "zawsze czyść prywatne dane przy zamykaniu programu Firefox" a obok "ustawienia", gdzie możesz ustalić co będzie wtedy kasowane. Taka ciekawostka :P.
A jak wyłączyć całkowicie tą opcję zapamiętywania masz tu->
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=174&pid=1141

A co do tematu, to od ponad roku używam Firefoksa, nie widzę powodów, aby to zmieniać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już od dawna korzystam z Firefoxa - jestem bardzo zadowolony. Dużo rozszerzeń, dobry menadżer ściagania plików, stabilna, wygodna i w ogóle mi się podoba. :) Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie 2 pytania...
Jak zrobić, by Opera była główną przeglądarką? Bo gdy klikne w linka, włącza mi się ta strona do której był link i otwiera się za pomocą Mozilli, a normalnie używam Opery. A wolałbym, żeby to otwierało się od razu w Operze. Troche to uciążliwe jest ;/

I 2 pytanie... Pff...
Jak usunąć historię ale nie tą zwykłą, tylko tą w `pasku`. Już tłumacze o co mi chodzi. Usunąłem historie, ale jak wpisze w pasku, tam gdzie pisze się adres strony to ostatnio odwiedzane strony dalej są. Chyba rozumicie o co mi chodzi :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Mozilli. Na początku przygody z internetem był Internet Explorer, i nawet nie wiedziałem że to coś nazywa się przeglądarką, ja myślałem że to ot co - internet ;) Potem, dosyć szybko, po 1-2 miesiącach korzystania z internetu dowiedziałem się o Mozilli. No cóż, pobrałem, zainstalowałem, i jakoś tak jest :) Od razu całej rodzince się spodobał Firefox, o wiele bardziej praktyczny i funkcjonalny. Bądź co bądź, Mozilla jest lepsza od IE, a największa zaleta - słownik, nie dość, że dzięki niemu od razu wyglądamy na inteligentnych ludzi, to i uczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie uzywasz Mozilli tylko Firefox''a. Mozilla to firma/organizacja ktora tworzy oprogramowanie komputerowe czyli miedzy innymi FF. Z tego co mi wiadomo oczywiscie ;PP. Ja tez FF z reszta. ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować