Zaloguj się, aby obserwować  
upiordliwy

Wasza Przeglądarka

572 postów w tym temacie

Szlomber to ile ty masz ramu w kompie?

Co do IE 7 to ci co go używają to najczęściej ci którzy nie widzieli innych przeglądarek bądź zagorzali zwolennicy Microsoft. Jeszcze inni to ci którym pojawiały się błędy w innych przeglądarkach ale to najprawdopodobniej błąd przy instalacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z FF3, chociaż strasznie chciałbym wrócić do FF2 (istnieje możliwość?). Szybciej działa, ogólnie dużo przyjemniej mi się z niej korzystało.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 16:14, bartek_kawa napisał:

Korzystam z FF3, chociaż strasznie chciałbym wrócić do FF2 (istnieje możliwość?). Szybciej
działa, ogólnie dużo przyjemniej mi się z niej korzystało.

Pozdrawiam



Nie do końca to rozumiem ale jest taka możliwość jeśli masz instalke do FF2 albo ściągnij ją z jakiś starych stron Bądź jeszcze nie zaktualizowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 16:14, bartek_kawa napisał:

(istnieje możliwość?)


Odinstalować wszelkie tałatajstwo związane z FF3 i zainstalować FF2. Nie warto instalować Liska 2, podczas gry już zainstalowany jest Lisek 3, ponieważ wychodzi z tego Lisek 2,5, czyli coś, czego nie chcesz doznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuję nazwy przeglądarki pewnej - interface''em była taka sympatyczna pani, wszystko było bardzo udaną animacją, pani się pytała, czego szukasz, tłem było jakby studio wiadomości telewizyjnych. Nie przyśniło mi się to ;) tylko za nic nie mogę teraz tego znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 13:08, Bartuc napisał:

Witam.

Poszukuję nazwy przeglądarki pewnej - interface''em była taka sympatyczna pani, wszystko
było bardzo udaną animacją, pani się pytała, czego szukasz, tłem było jakby studio wiadomości
telewizyjnych. Nie przyśniło mi się to ;) tylko za nic nie mogę teraz tego znaleźć...

Wiesz... To mogła być KAŻDA przeglądarka tylko, że ze zmienionym skinem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 13:32, W.S.A.D napisał:

/.../


Nie ma to jak niefortunne pomieszanie pojęć ;) oczywiście chodziło mi o wyszukiwarkę ;) Dobrze, że mnie olśniło - czytałem o tym na gramie wcześniej, dla zainteresowanych, jeśli ktoś przeoczył:
http://www.msdewey.com/
http://www.gram.pl/news_8QrhGe5_Atrakcyjna_wyszukiwarka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 12:37, mikim napisał:

Firefox od wersji 1. cośtam aż do dzisiaj do wersji 3 ;).


Firefox jest najlepszą przeglądarką internetową. Ja też go używam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować