Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rock Band - data premiery i cena znane!

33 postów w tym temacie

xbit, może to ta liczba :P Patrząc jednak na dodatki to myślę że będzie warta swej ceny :) (jeśli gra będzie dobra :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 11:47, Aedd napisał:

Ale ta cena... I dlatego wole PC :-)

Wiekszość gier kosztuje około 100-130 zł.

Pozdrawiam!


LUDZIE!

Przecież tam jest zestaw girata i perkusja nie?!
To się nie dziwić czemu tak drogo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie moge się zdecydować co kupić: GH III czy Rock Band.. GH ma zajebisty soundtrack, a Rock Band po prostu wymiata możliwościami (perkusja, dwie gitary, mikrofon).. A, mam takie pytanie: czy w GH II będzie można grać gitarką z Rock Band? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałbym sobie w taką grę na PC. Nawet, gdybym musiał wydać na nią 450 zł. Niestety konwersji na kompa raczej nie będzie :(. Pozostaje więc czekać na Guitar Hero III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 11:53, SKIL napisał:

> Ale ta cena... I dlatego wole PC :-)
>
> Wiekszość gier kosztuje około 100-130 zł.
>
> Pozdrawiam!

LUDZIE!

Przecież tam jest zestaw girata i perkusja nie?!
To się nie dziwić czemu tak drogo!!!


No dobrze tu masz racje. A wiesz może coś o wersji na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 11:57, pendejo napisał:

ciekawi mnie fakt przewodu w xklocku zaskakujące może sony sypnęło kasą


Zwykle to Microsoft sypie kasą na lewo i na prawo :P

Co do Rock Band: trochę droga ta zabawka, jakbym miał wybierac, to raczej kupiłbym Guitar Hero III (w końcu nie zawsze znajdą się kumple chętni do gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, uspokójcie się.. Dobrze, że nie ma jeszcze gitary basowej w zestawie, bo to już by była masakra.

BTW:
Gitara elektryczna dla początkujących (powiedzmy: Washburn WI14)- 450zł
Piecyk- Koło 400 zł
Efekt gitarowy- 100-115 zł
Bas dla początkujących- z 400 zł
Piecyk basowy- 400 zł
Perkusja dla początkujących- 700zł
Pałeczki :P- 30 zł
Doliczcie sobie jakiś dobry pokój, mikrofon, ew. całą pracę, żeby to wszystko ustawić, jak należy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie uwagi - po pierwsze, a propos komentarzy "i dlatego wolę PC" - no OK, spoko, tylko akurat w tym wypadku jest to nie do końca trafione. Cena - fakt, spora, ale pamiętajcie, że mowa tu o zestawie gra + 3 niestandardowe kontrolery (gitara, mikrofon, perkusja) i porównajcie sobie cenę tej całości z cenami gier, do których dodawany jest *jeden* niestandardowy kontroler - nietrudno zauważyć, że mogło być dużo gorzej.

Zaś co do odwiecznego argumentu "a nie lepiej grać na prawdziwej gitarze" - odpowiem krótko, bo już parę razy tłumaczyłem tu na forum ideę Guitar Hero i podobnych gier, a jakoś nadal trudno niektórym zrozumieć, że:

1) Nie każdy ma ochotę uczyć się grać na gitarze
2) Nie każdy ma predyspozycje
3) Nie każdy ma czas
i w końcu 4) Niezależnie od tego jak długo by trenował, nie każdy zostanie gwiazdą rocka.

Oczywiście, że gra daje tylko namiastkę prawdziwej gitary i namiastkę prawdziwego występowania na scenie, ale za to szybko, bezproblemowo i od razu ze słyszalnymi efektami. Możliwość przy odrobinie wyobraźni *poczucia się* jakby umiało się grać na gitarze. I na tym cały trick polega.

Ale zapewne niezależnie od tego ile razy to napiszę, znajdą się tacy, którzy stwierdzą, że prawdziwa gitara to lepszy pomysł. Cóż, spróbujcie zaprosić kilku znajomych na imprezę i zaproponować im wspólne granie na prawdziwych gitarach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam od siebie, że kontrolery są na prawdę wysokiej jakości. Pomijając gitarkę gibson style..
Sama perkusja robi wrażenie. Cena mile mnie zaskoczyła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezuz ale cena :o.... ale ja rozumiem przecież tam jest gitara, mikrofon, perkusja tyle tego ale wole konsole zawsze są jakieś fajne gry niestandardowe kontrolery [Wii rulez] jak ja bym miał na PSP to by byo ekstra ale kasy brak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować