Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prace nad The Asian Dynasties zakończone

35 postów w tym temacie

wielk, xbit71 - to po co odpowiadacie, skoro nie macie nic do powiedzenia? Posty sobie nabijacie?

A co do tematu - ukończyłem kampanie singlowe AoE III i gra mi się bardzo podobała - może sam motyw przewodni nie jest zbyt oryginalny (delikatnie mówiąc), ale wszystko jest zgrabnie ze sobą połączone. Asian Dynasties zapowiada się świetnie, zwłaszcza ostrzę sobie zęby na kampanię japońską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dawno zbieram się do kupna AoE III , ale chyba poczekam jeszcze parę miesięcy , kiedy CDP wyda AoE III wraz z dwoma dodatakami z starszym i The Asian Dynasties. Ale i tak dla mnie druga część była najlepsza.

xbit71 - Myślałem żę znudziło ci się , pisanie komentarzy ,a widzę ciągle pierwszy jesteś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawkę mam, pierwszy dodatek też mam, a teraz czas na drugi. Tylko mam problem... Będę grać w Wiedźmina:D Może azjatów kupię troszkę później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prawdziwy fan AoE nie patrzy na cenę...tylko kupuje grę. ja jak każdy inny kupie sobie AoE:TAD z tego wzdlędy by miec całą serie tych gier jak i z tego powodu iż zapowiada sie bardzo ciekawie. jestem też ciekaw czy będą w grze indianie z 1szego add-ona czy tez nie. co to cudów to ten pomysl a raczej jego reaktywacja podoba mi sie. grafika tez ok. jednym minusem-chyba każdy sie zwe mna zgodzi-jest za maly limit populacji...ale co tu zrobic..to co idealne najczesciej jest do niczego...ale i tak bedzie dobrze....pozdrawial fanów i antyfanów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Age of Empires III jest jedną z najlepszych strategii w jakie grałem. Co prawda pierwszy dodatek był dosyć przeciętny, ale miejmy nadzieję, że nowy będzie o niebo lepszy. A nawet jeśli nie to i tak kupię :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, coś mi tu nie pasuje. Piszecie, że dodatek zadebiutuje w Polsce w listopadzie, a w sklepie gram.pl planowana wysyłka jest przewidziana dopiero na 6 grudnia. Tak więc kiedy dokładnie pojawi się Asian Dynasties??

A co do samego dodatku, to na pewno go kupię. Podstawkę przeszedłem, potem wielokrotnie grałem w scenariusze ale ciagle mi mało ;) 3 kampanie azjatycie, 3 nowe nacje i nowe jednostki to bardzo dużo jak na dodatek, tak więc cena wydaje się jak najbardziej w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@HONS -> w sklepie gram.pl planowana wysyłka jest na 8 listopada ;)

A tak poza tym, to znaczy, że chyba niedługo powinno pokazać się demo. Szkoda że w Polsce dodatek wychodzi 2 tygodnie później niż na świecie, ale to mała różnica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 15:27, Ufo2 napisał:

@HONS -> w sklepie gram.pl planowana wysyłka jest na 8 listopada ;)


Hmm, chyba jednak zmienili na 6 grudnia :( Oby to był błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 15:27, Ufo2 napisał:

@HONS -> w sklepie gram.pl planowana wysyłka jest na 8 listopada ;)

Na 8. listopada? Albo jestem ślepy, albo padłem/padłeś ofiarą oszustwa. xD
Ja mam napisane, że:
pre-order, planowana wysyłka: 6 grudnia 2007. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No własnie. Sprawdzałem pare dni temu i było 6 grudnia, sprawdzałem też dzisiaj po przeczytaniu tej informacji, i nadal jest 6 grudnia. Tak więc myśl o szybkiej grze w Asian Dynasties można włozyć między bajki :( Szkoda tylko, że CDP coś naskrobał. Bo albo proces lokalizacji gry jest taki długi, albo informacja o wydaniu gry "już w listopadzie" jest pomyłką. No chyba, że jak sugeruje Ufo2 błąd jest w sklepie gram.pl.

Tak czy siak proszę kogoś z CDP o wyjaśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować