Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prace nad The Asian Dynasties zakończone

35 postów w tym temacie

Ejj no bez takich 8 listopada to i tak dużo po premierze, a tu nagle 6 grudnia... Chyba wam się w głowach poprzewracało. Jak tu utrzymać się na poziomie z innymi graczami jak mam czekać 1,5 miecha żeby dostać tą grę. Czy cdp nie może brać sie za tłumaczenie zdeczka wcześniej, a nie jak gra już wyjdzie na zachodzie. Albo po prostu udostępnijcie angielska wersję do kupienia w waszym sklepie. Bardzo chętnie skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo kiedy wyjdzie multipak AoE III??? Tzn. podstawka i dwa dodatki. Wtedy raczej na pewno bym kupił. Jakoś mam sentyment do AoE II i chętnie kupiłbym AoE III (w demo grałem i mi się spodobało)...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 19:16, Doktor14 napisał:

A wiadomo kiedy wyjdzie multipak AoE III??? Tzn. podstawka i dwa dodatki. Wtedy raczej na pewno
bym kupił. Jakoś mam sentyment do AoE II i chętnie kupiłbym AoE III (w demo grałem i mi się
spodobało)...

Pozdrawiam...


Też poczekam jak gra wyjdzie w Złotej Kolekcji wtedy na pewno kupie bo narazie kasy brak , tyle ciekawych gier wychodzi trzeba z rozplanować zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja czekam na RTSa w świecie średniowiecznego Królestwa Polskiego. wojny z Krzyżakami, Tatarami gdzie broniliśmy w Europie chrześcijaństwa, wojna ze Szwecją, wieloletnie wewnętrzne przepychanki o tron Polski.. może CDP RED wziełoby sie po Wiedźminie do pracy nad taką gierką, wiem gdybam ale historia naszego państwa nadaje sie znakomicie na temat gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Ameryce Age już wyszedł (no a my jeszcze poczekamy) i widok screenow z gier, gdzie widać te nowe świetne mapy np Silk Road, gdzie faktorie się nie buduje, lecz zdobywa jak skarby czy Himalaje, nowe jednostki budynki w akcji nowe tryby gry tylko jeszcze bardziej zaostrzają apetyt na tę grę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować