Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - betatest

232 postów w tym temacie

Hakken

Wielkimi krokami nadchodzi z dawna oczekiwany polski cRPG Wiedźmin. Już raptem kilka tygodni dzieli nas od premiery tego tytułu opartego na prozie Andrzeja Sapkowskiego. Zanim jednak zagramy i ocenimy jak udała się ta ambitna rodzima produkcja, przekażemy wam pierwsze wrażenia z betatestu tej gry.

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmin - betatest" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taak... premiera się zbliża to trzeba trochę graczom posmarować...

Takie publikowanie "beta journala" na stronie spokrewnionej z producentem i wydawcą gry mija się dla mnie z celem.
Jak zaznaczyłem na wstępie, tekst ten jest tylko "smarowidłem", a jak to wszystko ma się na prawdę, zobaczymy po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobieo tych wszystkich wspaniałościach w, które narazie i tak nie zagram. Nie sprostam wymaganiom sprzętowym. Ale gierke juz mam dawno zamówioną :) Wiec przez pierwszy miesiąc będe mogł tylko na nią popatrzeć, ale później.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie kupowałem jeszcze u was i newiem czy mogę zapłacić angielską kartą i czy dojdzie mi to do GB?
bo mnie niema w polsce, no chyba ze sobie ściągne z netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 17:07, mrokness napisał:

nie kupowałem jeszcze u was i newiem czy mogę zapłacić angielską kartą i czy dojdzie mi to
do GB?

Z tego co wiem, gram.pl nie wysyła paczek za granicę. Ale zawsze możesz kupić wersję angielską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no.... Tekst przeczytałem, teraz czekam na beta-test w CDA (najbliższy numer), a potem na reckę (prawdopodobnie następny). Aha, giera (niestety tylko EP) i części do upgradu już zamówione :) (właśnie dlatego musiałem zrezygnować z EK).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to wolałbym open betę albo demo (przed premierą demo oczywiście) niż takie opisy. Gram.pl jest powiązane z CDP w wiadomy sposób [;)] więc nie dziwcie się, że nie ma ani słowa o wadach. A jeśli naprawdę nie można ich znaleźć, to przyspieszcie premierę. :P ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekaaam. Ale zepsuliście mi przyjemność czytania książki akurat zaczynałem czytać ostatni tom i zastanawiałem się jaki będzie koniec :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, nie, no nie przeczytam.
Poczekam na text w CDA choć i tego nie powinienem robić jeżeli chcę jeszcze spokojnie spać do premiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 17:11, Adham napisał:

Szczerze mówiąc, to wolałbym open betę albo demo (przed premierą demo oczywiście)


tyle tylko jest problem - stworzenie demo opozniloby premiere o okolo 3 tygodnie. Wiedzmin jest bardza skomplikowaną grą ;). A demo ukaze sie napewno kilka tyogni po premierze, wiec pewnie gdzies w 2 polowie listopada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście. Trochę podejrzane jest umieszczanie beta testu Wiedźmina na gram, ale cóż... Z tego textu nie dowiedziałem się praktycznie nic nowego. Czekam na nowe CDA, tam też znaleść ma się beta test. tam będę mieć pewność że text nie jest "stronniczy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować