Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - betatest

232 postów w tym temacie

mam zamówioną tą gre i nie moge sie jej doczekac,, możeby małe demko sie przydało?? ;) żeby tylko gra była tego warta, bo jak okaże sie gniotem (boże błagam żeby tak nie było) to awiode sie naprawde mocno!!
Trzymajmy kciuki i wytrzymajmy do premiery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 17:10, brantej napisał:

Słaby tekst ( dużo błędów i jakiś mocno ogólnikowy)


a gdzie ty widzisz bledy? Ja jakos zadnych nie zauwazylem. Tekst jest ogolnikowy bo taki ma byc - przedstawia jedynie zarys rozgrywki i opisanie kilku interesujacych aspektow (system walki, uzywanie znakow, poczatek fabuly i pojawie sie wiedzmina "z powrotem w krainie zywych")

pozdrawiam - gogowitczak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytać czy nie czytać.

Jeśli przeczytam dostanę kręćka i nie wiem co zrobię.

Jeśli nie przeczytam może nie zrobię czegoś głupiego.

A co mi tam czytam w końcu EK zamówione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 17:14, gogowitczak napisał:

tyle tylko jest problem - stworzenie demo opozniloby premiere o okolo 3 tygodnie. Wiedzmin
jest bardza skomplikowaną grą ;). A demo ukaze sie napewno kilka tyogni po premierze, wiec
pewnie gdzies w 2 polowie listopada ;)


No tak, po premierze... Czyli jeśli się gra okaże słaba, to już nie będzie szansy, żeby anulować zamówienie. ;]
Ja nie zamawiałem (komp, który to udźwignie będzie gdzieś na wiosnę), ale jeśli już to wolałbym poczekać i najpierw sprawdzić jak to wygląda. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-> Garett
Ale nikt nam za niego nie zapłacił... Nasza autorka grała w grę jak każdy inny dziennikarz, który miał dostęp do bety, więc nie ma powodu by coś takiego pisać.
A co do ewentualnej stronniczości to i tak żadnego niedowiarka nie przekonam, więc nie będę sobie języka po próżnicy strzępić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

betatest i tylko achy i ochy... gram.pl zaczyna sie pograzac, propaganda wiedzminska siega zenitu - wszystko super, hiper, mega wypasione, a taki ja chcialby o wadach poczytac, text tez slaby strasznie bo nie ma w nim nic o czym nie mowiono. pozostaje czekac na video recenzje na gametrailers.com bo jak takiej jakosci texty ma nam o wiedzminie servowac gram.pl to szkoda czasu na czytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 17:20, Hakken napisał:

-> Garett
Ale nikt nam za niego nie zapłacił... Nasza autorka grała w grę jak każdy inny dziennikarz,
który miał dostęp do bety, więc nie ma powodu by coś takiego pisać.
A co do ewentualnej stronniczości to i tak żadnego niedowiarka nie przekonam, więc nie będę
sobie języka po próżnicy strzępić.

Tja, a jak w CDA za bardzo posłodza to się kolejne głosy posypią że w łapę wzięli^^ skąd my to znamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie :/ :[ dzięki autorowi za spoiler w pierwszym akapicie tekstu.... w zasadzie już nie mam po co czytać całej sagi bo widze żet do tego zmierzała.... a tak w ogóle to jak wyżej całego tekstu nieczytałem ale to chyba wam wyjdzie na minus niż na plus-- gram.pl- strona prducenta, wystawia betatest tejże gry. to jest tak jabym zrobił sobie sanki (no co na nic innego nie mogłem wpaść XD) a mój naj naj naj lepszy kumpel wszystkim mówił jakie są fajne, i wogóle ze ma napęd na 4 płozy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wierze, że jedyne minusy gry to zamknięty świat w ramach rozdziału. Zwłaszcza, że gameplay`e pokazywały gąszcz bzdetów które odrzucają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to ten scren z Triss na trzeciej stronie jest błędny przecież ona mówiła że nigdy nie założy wydekoltowanej sukni tu cytuje ,,Ale ja już nigdy nie założę wydekoltowanej sukni, Geralt" to było w ,,Krew Elfów" podczas pobytu Triss w Kaer Morhen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować