Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - betatest

232 postów w tym temacie

Szanowny Mroku o znawco wielki przewspaniały czyli do jakiego "gatunku" gier należy Hitman i Prince of Persia że je do jednego worka wrzucasz?hmmm o wielki.Też naczytałeś się jedynych słusznych recenzji wrzucających tę grę do odpowiedniego worka?O przewspaniały oświeć mnie ciemnego.A tak wogóle to odpowiada się pełnym zdaniem do szkoły marsz a nie przed internetem czas tracić.LOL.Aby coś udowodnić należy podać jakieś uzasadnienie swojego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie niepokoi te 120 h gry. Biorac pod uwage polskie mozliwosci finansowe, wydaje mi sie to watpliwe zeby CDP Red
bylo stac na gre ktora nasyceniem "gadanina" z NPCtami przypomina np KotORa i trwa 4 razy dluzej... Obawiam sie wiec czy z tych 120 h gry wiekszej czesci nie przyjdzie graczom tracic na przedzieranie sie przez hordy potworw po to aby zdobyc artefakt X albo dostarczyc przesylke z punktu A do punktu B...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 14:55, archeus napisał:

Szanowny Mroku o znawco wielki przewspaniały czyli do jakiego "gatunku" gier należy Hitman
i Prince of Persia że je do jednego worka wrzucasz?

Nie ja tylko twórcy gry.
Hitman - planowanie i wykonywanie zabójstw oraz ucieczka z miejsca akcji
Prince of Persia - akrobacje, dużo wspinania i poniekąd walka.

Dnia 30.09.2007 o 14:55, archeus napisał:

hmmm o wielki.Też naczytałeś się jedynych
słusznych recenzji wrzucających tę grę do odpowiedniego worka?O przewspaniały oświeć mnie ciemnego.A
tak wogóle to odpowiada się pełnym zdaniem

A tu nie mam pojęcia o co ci chodzi, gdzie ty masz tam niepełne zdanie polonisto ty mój?

Dnia 30.09.2007 o 14:55, archeus napisał:

do szkoły marsz a nie przed internetem czas tracić.LOL.

N/c
>Aby

Dnia 30.09.2007 o 14:55, archeus napisał:

coś udowodnić należy podać jakieś uzasadnienie swojego zdania.

Aaaa to oto chodziło, proszę bardzo:
http://ps3.ign.com/objects/772/772025.html - gatunek: akcja
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=7922 - gra akcji - TPP
http://www.xbox.com/en-US/games/a/assassinscreed/ - akcja
Więcej szukać mi się nie chce.

Nie odpisuj, nie będę dyskutował więcej na ten temat, bo ie o Assasins Creed jest ten wątek.

I na podsumowanie twoich wypocin:

20070930150900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm Mnie ciekawi jedno, Jak tu zdecydowana większość juz oceniła grę, jako dobra, słabą, super etc. A nawet w nią nie grali! Jedynie widzieli chwilę gameplaya:) Ale już ocenili grę.. Ciekawe..
Cóż ja zanim ocenię grę czy dobra czy zła dopiero jak będę ją miał w domku i zagram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie odpiszę bo jako forumowicz mam takie prawo chyba że naruszę regulamin i administrator nie dopuści wypowiedzi.Z twojego pisania nadal nic nie wynika .Z linków nie skorzystam bo jak widać dostęp do netu mam.A co do "stylu" to mnie się płaci za nauczanie a teraz nie pracuję (stąd wniosek nie będę Cię pouczał bo i po co?) proszę sie zgłosić do swojego "polonisty"(bardziej nauczyciela ale ...mniejsza).Ostatnia uwaga nadal Twój styl jest" żenua" .Masz tutaj status przewodniczącego hmmmm.Nie zawsze dużo znaczy dobrze.Milion LOLI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh.

Dnia 30.09.2007 o 15:20, archeus napisał:

Z twojego pisania nadal nic nie wynika .

Pozwolisz, że zacytuję twoją wypowiedź:
Aby coś udowodnić należy podać jakieś uzasadnienie swojego zdania.

Dnia 30.09.2007 o 15:20, archeus napisał:

widać dostęp do netu mam.A co do "stylu" to mnie się płaci za nauczanie a teraz nie pracuję
(stąd wniosek nie będę Cię pouczał bo i po co?) proszę sie zgłosić do swojego "polonisty"(bardziej
Ostatnia uwaga nadal Twój styl jest" żenua" .


Jak wyżej:
Aby coś udowodnić należy podać jakieś uzasadnienie swojego zdania.

Dnia 30.09.2007 o 15:20, archeus napisał:

Masz tutaj status
przewodniczącego hmmmm.Nie zawsze dużo znaczy dobrze.Milion LOLI.

Prawdę mówiąc nie rozumiem o co ci chodzi. O to, że zakwestionowałem twoją znajomość gier (Assasins Creed - rpg)? Że podkreśliłem to "lulem"? Wytykasz mi żenujący styl wypowiedzi, fakt orłem z polskiego nie byłem, ale wytykanie komuś braków w wykształceniu nie jest dobrym argumentem w dyskusji.

To tyle ode mnie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 15:00, Voidlord napisał:

Mnie niepokoi te 120 h gry. Biorac pod uwage polskie mozliwosci finansowe, wydaje mi sie to
watpliwe zeby CDP Red
bylo stac na gre ktora nasyceniem "gadanina" z NPCtami przypomina np KotORa i trwa 4 razy dluzej...
Obawiam sie wiec czy z tych 120 h gry wiekszej czesci nie przyjdzie graczom tracic na przedzieranie
sie przez hordy potworw po to aby zdobyc artefakt X albo dostarczyc przesylke z punktu A do
punktu B...


Widze ze gry cRPG i RPG ci nie przypadaja do gustu a one wlasnie na tym polegaja,rozmawiasz z NPC powie ci zadanie i wykonujesz, zabij dana ilosc potworow,wyciagni informacje, zanies z Punktu A do B a potem wroc i do punktu C i odbierz nagrode.A gdy np. ci sie nudzilo mogles oderwac sie od questow i pozwiedzac miasta,pozabijac dla satysfakcji potwory.Wiedzminie zapewne tego nie zabraknie.Zobacz chocby na serie Gothic jaki sukces ona odniosla a przeciez tam wlasnie tak jest na tej zasadzie,chociaz wiadomo Fabula tez wazna bo kazdy sie wczul w role Bezimienego,ale wrocmy do Wiedzmin.Bez watpienia:ciekawa napewno Fabula,questy nas nie omina wiec napewno jesli tego typu gier nie lubisz to nie wiem czy cos tam dla siebie znajdziesz,w tej grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nic innego nie slysze, tylko ze demo ma byc po premierze. Hmm, przydaloby sie jakies potwierdzenie od Redow w tej kwestii, no chyba, ze jest juz wiadome co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 15:51, Poliz napisał:

A ja nic innego nie slysze, tylko ze demo ma byc po premierze. Hmm, przydaloby sie jakies potwierdzenie
od Redow w tej kwestii, no chyba, ze jest juz wiadome co i jak.


Potwierdzam.Czy jest mozliwosc aby ktos z CDP krotkim postem na tym forum potwierdzil lub zaprzeczyl?

Wtedy chociaz jedna kwestia odnosnie spekulacji na temat Wiedzmina bylaby pewna w 100%.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 14:32, archeus napisał:

Cóż osobiście czekam na Assasin Creed ,który jest zapowiadany jako przełomowy RPG
podobno całkowicie nieliniowy(hmmm cóż X3 też jest nieliniowy......i piekelnie nudny).


hahahaahahha gdzie Ty takie rewelacje wyczytales ??? Assain Creed ma byc tak jak mowi Mroku21 Skradanka (a''la Hitman) podczas ktorej bedziemy zabijac po cichu (lub nie) + Zrecznosciowego TPP a''la Prince of Persia - bezsensowne skakanie po scianach i murkach... oczywiscie "przelomowa grafika" i inne tego typu brednie...

elementow RPG zapewne nie uswiadczymy zadnych, a jak juz to Skill A albo Skill B - to bedzie gra akcji, na szybkie wciskanie klawiszy a nie cRPG z prawdziwego zdarzenia :)

Dnia 30.09.2007 o 14:32, archeus napisał:

zrobienie gry na podstawie kiczowatej prozy Sapkowskiego jest dosyć ryzykowne i niestety po
obejrzeniu gameplaya ja nie czuję się zachęcony.


Czy kiczowatej ? Najwyzszych lotow to ona nie jest, czytalem duzo lepsza i ciekawsza fantastyke - ot sapek mi nie przypasowal szczegolnie. Ale pare elementow jest niezlych, ksiazka dobra na gre jak kazda inna tego gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>Widze ze gry cRPG i RPG ci nie przypadaja do gustu a one wlasnie na tym polegaja,rozmawiasz z NPC powie ci zadanie i wykonujesz, zabij dana ilosc potworow,wyciagni informacje, zanies z Punktu A do B a potem wroc i do punktu C i odbierz nagrode.A gdy np. ci sie nudzilo mogles oderwac sie od questow i pozwiedzac miasta,pozabijac dla satysfakcji potwory.Wiedzminie zapewne tego nie zabraknie.Zobacz chocby na serie Gothic jaki sukces ona odniosla a przeciez tam wlasnie tak jest na tej zasadzie,chociaz wiadomo Fabula tez wazna bo kazdy sie wczul w role Bezimienego,ale wrocmy do Wiedzmin.Bez watpienia:ciekawa napewno Fabula,questy nas nie omina wiec napewno jesli tego typu gier nie lubisz to nie wiem czy cos tam dla siebie znajdziesz,w tej grze...<<<

Najwyrazniej sie nie zrozumielismy. Ja jak najbardziej lubie gry cRPG, ale lubie tylko wtyedy gdy jest balans pomiedzy czescia "fabularna" i "bojowa", czyli mowiac wprost - mw tyle samo czasu spedzam na zwyczjnej rzezi wrogow, co na gadaniu z npctami w bardziej finezyjnych celach. Logiczne ze prosciej i taniej jest stworzyc poziom (obszar) na ktorym prowadzi sie same walki, niz zajmujacy tyle samo czasu poziom (obszar) na ktorym glownie wchodzi sie w bardziej wysublimowane interkacje z ozywionym otoczeniem (zakladajac ze gra ma nowoczesna oprawe audiowizualna, a nie jak np w BG, czyli rzut izometryczny z oddali i goly tekst). Zatem skoro Wiedzmin ma trwac imponujace 120 h, i wygladac na "ful wypas" 3d, to mowiac w skrocie, obawiam sie zeby wiekszosc gry nie byla zwyczajnym "hack&slash" sztucznie rozdymajacym czas ukonczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 17:53, Jastrząb6 napisał:

Bardzo dobrze ze wprowadzone sa te akty bo z doswiadczenia obliviona i gothica 3 wiem ze otwarty
duzy swiat rowna sie strata calego klimatu :]:]

Właśnie duży i otwarty świat często buduje klimat(o ile uda się go dobrze wykorzystać). Często w Oblivionie łaziłęm sobie od tak bez calu aby odkryć przypadkiem jakiś loch, spotakć kogoś. W TDU(to ni rpg ale też ma spory teren) też lubie sobie pojeździć bez calu od tak dla przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 17:58, Warrior Within napisał:

Często
w Oblivionie łaziłęm sobie od tak bez calu aby odkryć przypadkiem jakiś loch, spotakć kogoś.
W TDU(to ni rpg ale też ma spory teren) też lubie sobie pojeździć bez calu od tak dla przyjemności.


A dla mnie łażenie bez celu jest nudne.. Tak bardzo że właśnie w TDU było nudno, bo ile można jeździć od tak sobie?! Zabawa na 15 minut potem tylko przeskakiwałem z wyścigu do wyścigu:P Obek? Cóż gra która mnie nie wciągnęła, a powtarzalnością zniechęciła:)
Osobiście akty bardziej mi odpowiadają, zmuszają do jakiegoś konkretniejszego działania.. BO co mi po "lofraniu" po świecie tak bez celu?:) lubię mieć jakiś cel po to gram w grę:P Jesli coś odkryć to już tak, ale chodzenie od tak sobie, już wole iść do parku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łatwej jest stworzyć otwarty świat i zaproponować graczowi łażenie po nim bez celu, niż stworzyć sensowną, wciągającą fabułę.a to jest przecież solą erpegów (czyli gier fabularnych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja, nauczony porażką jaką jest Gothic 3, poczekam chyba do premiery i oblookam recenzje. Nie chce znowu wpakować kasy w błoto, ale z zapowiedzi wynika, ze gra jednak będzie warta świeczka. Ale coż, wolę nie mieć niemiłych niespodzianek.

A ciebie Archeus proszę z całego serca, daj już spokój, bo wychodzisz na idiotę przed wszystkimi. Przeczysz sam sobie i nie potrafisz przyznać się do błędu. Mroku21 w pełni uzasadnił swoją wypowiedź, ale ty albo nie myślisz albo nie możesz pogodzić sie z porażką. Wszystko jest jasne: AS to nie RPG i tyle, nie wiem co ty jeszcze chcesz z tematu wycisnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po co napisaliście, że Geralt ginie w ostatnim tomie?! Może nie wszyscy chcą się tego dowiedzieć przed przeczytaniem, czyli również ja... Obecnie jestem przy trzecim tomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 20:49, Zbyszlaw napisał:

I po co napisaliście, że Geralt ginie w ostatnim tomie?! Może nie wszyscy chcą się tego dowiedzieć
przed przeczytaniem, czyli również ja... Obecnie jestem przy trzecim tomie...


Geralt nie ginie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować