Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - betatest

232 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2007 o 17:13, Lucas the Great napisał:

> Powiedział że "mogą", a nie że wszystkie takie są. I z tym się zgadzam, chociaż nigdy
pod tym
> względem tekstów nie rozpatrywałem. Wasze prawo, by produkt reklamować, a jeśli nie musicie

> się do stronniczości posuwać - chwała.
Nie rozumiesz wszystkiego. Nie jesteśmy pracownikami CDP. Nie jesteśmy nawet pracownikami gram.pl
- redakcja gram.pl to grupa profesjonalistów-najemników pod moim skromnym dowództwem. Większość
z nas albo jest literatami, albo zawodowymi publicystami, albo pasjonatami gier przy okazji
wykonywania codziennej pracy (na przykład prawniczej). Nie bez powodu na gram.pl nie mamy
błękitnego kolorku...

Mówię że mielibyście prawo, bo na stronie wydawcy każdy na to przymknie oko. Nie mówię, że od razu macie stałe kontakty by koperta (TM).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 16:34, nOBODY000 napisał:

> A ja nic innego nie slysze, tylko ze demo ma byc po premierze. Hmm, przydaloby sie jakies
potwierdzenie
> od Redow w tej kwestii, no chyba, ze jest juz wiadome co i jak.

Potwierdzam.Czy jest mozliwosc aby ktos z CDP krotkim postem na tym forum potwierdzil lub zaprzeczyl?

Wtedy chociaz jedna kwestia odnosnie spekulacji na temat Wiedzmina bylaby pewna w 100%.

Pozdrawiam


Najmocniej przepraszam ze ponawiam prosbe ale w tej kwestii sprawa jest na tyle istotna ze odpowiedz CDP bylaby mile widziana przez wielu oczekujacych na premiere Wiedzmina .

Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 20:16, nOBODY000 napisał:

> > A ja nic innego nie slysze, tylko ze demo ma byc po premierze. Hmm, przydaloby sie
jakies
> potwierdzenie
> > od Redow w tej kwestii, no chyba, ze jest juz wiadome co i jak.
>
> Potwierdzam.Czy jest mozliwosc aby ktos z CDP krotkim postem na tym forum potwierdzil
lub zaprzeczyl?
>
> Wtedy chociaz jedna kwestia odnosnie spekulacji na temat Wiedzmina bylaby pewna w 100%.

>
> Pozdrawiam
>

Najmocniej przepraszam ze ponawiam prosbe ale w tej kwestii sprawa jest na tyle istotna ze
odpowiedz CDP bylaby mile widziana przez wielu oczekujacych na premiere Wiedzmina .

Z gory dziekuje



Na sto procent nie wiadomo, ale jak był czat z twórcami Wieśka mówili, że będzie po premierze, więc trzeba im wierzyć na słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 20:21, fish13 napisał:

> > > A ja nic innego nie slysze, tylko ze demo ma byc po premierze. Hmm, przydaloby
sie
> jakies
> > potwierdzenie
> > > od Redow w tej kwestii, no chyba, ze jest juz wiadome co i jak.
> >
> > Potwierdzam.Czy jest mozliwosc aby ktos z CDP krotkim postem na tym forum potwierdzil

> lub zaprzeczyl?
> >
> > Wtedy chociaz jedna kwestia odnosnie spekulacji na temat Wiedzmina bylaby pewna w
100%.
>
> >
> > Pozdrawiam
> >
>
> Najmocniej przepraszam ze ponawiam prosbe ale w tej kwestii sprawa jest na tyle istotna
ze
> odpowiedz CDP bylaby mile widziana przez wielu oczekujacych na premiere Wiedzmina .
>
> Z gory dziekuje


Na sto procent nie wiadomo, ale jak był czat z twórcami Wieśka mówili, że będzie po premierze,
więc trzeba im wierzyć na słowo.


Nie wiem jakie jest Wasze odczucie ale dla mnie producent ktory publikuje demo gry dopiero po premierze jest przekonany ze im mniej osob zagra w demo przed wydaniem gry tym wiecej kopii gry sprzedamy?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanwiałeś się kiedyś jak trudno jest zrobić jekieś sensowne demo do RPG.
Zastanawiam się czy BG, Torment czy nawet KotOR miał wogóle jakieś demo czy to po czy też przed premierą gry. Jakoś sobie takowego faktu nie przypominam. Więc chyba tak nie myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cdprojekt głównie skupił się na wersji pełnej i tak powinno być, może w między czasie wydadzą demko, ale jest to bardzo mało prawdopodbne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 22:01, ih-tis napisał:

Zastanwiałeś się kiedyś jak trudno jest zrobić jekieś sensowne demo do RPG.
Zastanawiam się czy BG, Torment czy nawet KotOR miał wogóle jakieś demo czy to po czy też przed
premierą gry. Jakoś sobie takowego faktu nie przypominam. Więc chyba tak nie myślą.

cóż .. Gothic 1 miał swoje demo, Fallout także
jednak się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 12:44, Lucas the Great napisał:

> Drodzy Panie i Panowie. Na wstępie musimy sobie coś wyjaśnić- gram.pl jest oficjalną stroną

> CDP i z złożenia mogą się na niej pojawiać artykuły, które chwalą gry wydawane lub tworzone

> przez CDP. Nie oczekujcie rzeczowej krytyki lub pragmatycznej analizy produktów CDP to
tu ich
> nie znajdziecie.
ROTFL. Chylę czoła przed kimś, kto wie aż tyle o naszej pracy.
Przekop recenzje czy inne betatesty autorstwa naszej redakcji i wróć przeprosić za oskarżenie
o stronniczość. Poważnie.
Takie stwierdzenia to potwarz i zniesławienie, typowe dla naszych czasów, politycy nas nauczyli
ciskać błotem, bo zawsze się coś może przylepić. Jednakże branie wzoru z polskich polityków
to hańba, a nie usprawiedliwienie.


Szczerze panie niby Redakcja to chyba wy powinniście przeprosić za niewywiązywanie się ze służbowych obowiązków patrz ostatni trailer Witchera za który dostaliście na forum baty a o którym nie napisaliście że jest tylko 3 dni później nagle piszecie HALO JEST TRAILER to wszystko = działanie na szkodę CDP za co powinniście zostać wylani na bruk za robienie bardachy.

Masz nas wszystkich człowieku za kretynów łykających to co napiszesz jak pelikany? Potwarz? Warto przeprosić? To Ty przeproś za robienie ludzi w wała i jeszcze masz pretensje i się ciskacz że Bezimek napisał Oczywistą Oczywistość. Kto ty jesteś Jarosław K. na mównicy? "My jesteśmy Tu w wortalu. Oni tam gdzie stoi paskudny Dystrybutor"

Ty robisz portal/wortal ?. CDP łaskawie pozwala ci trzymać w kupie społeczność GRAMowiczowską zróżnicowanym kontentem co jest lepszym pomysłem niż sucha strona WWW z ofertą dystrybutora.
Kiedyś w końcu ktoś w CDP powie basta i weźmie was w ryzy za szkodzącą pseudoautonomię bo już ten cały kramik za bardzo cyrk osobliwości przypomina.

Ale dobrze TY i REDAKCJA będziesz udawał, że to jest wortal i NIE JESTEŚCIE pracownikami CDP ( to takie okropne i obrzydliwe, że musisz o tym na każdym kroku przypominać) a MY będziemy udawać, że to nic a nic NIE jest strona WWW dystrybutora gier zwanego CDP i nie będziemy Ci pyskować, kiedy będziesz robił ten swój wortal na szkodę - patrz wyżej - pracodawcy. Okay pasuje układzik?

Literaci? Chyba pogrobowcy z Gamestara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 03:23, Robinsonek napisał:

a na koniec wisienka na podstronie kontaktów widnieje

CD Projekt Sp. z o. o., ul. Jagiellońska 74 budynek E, 03-301 Warszawa

Dziękuję za uwagę komentarz jest chyba zbędny.

Znam ten adres, bywam tam co jakiś czas. Myli Ci się Ekipa gram.pl (niebiescy na forum) z redakcją. Nas oceniaj tylko za publicystykę. Pliki, gramsajty, irc, community, sklep and so on - nie moja działka, tylko mojego zleceniodawcy (portalu gram.pl). Autorzy, których zebrałem, mają zapewnić odpowiednią ilość publicystyki dla czytelników. Tylko tyle i aż tyle.
Łatwo jest robić flejma anonimowo na forum. Człowiek czuje się lepszy, bo bez względu na to kim jest, może nawrzucać innym, chociażby dorosłym i doświadczonym ludziom. Cudowne uroki autokreacji w sieci... ręce opadają jak liście jesienią.
Acha, literat to ktoś taki, kto publikuje teksty literackie, jeśli nie złapałeś. Takowych mamy sporą przygarść w redakcji, choć tylko jeden z naprawdę dużym dorobkiem (czytaj: sporo wydanych książek) :)
A to, że kilu z naszych autorów (i ja) pracowaliśmy w GameStarze, nie jest niczym odkrywczym, zachowaliśmy specjalnie swoje ksywki. Mamy też publicystów z istniejących, działających pism, nie tylko dotyczących gier. Czy to takie dziwne? Tak pracują najemnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straszna lipa z tymi aktami... ograniczanie gracza w możliwosci przemieszczania sie jest ograniczeniem jego wirtualnej wolnosci. Oj cos mi sie wydaje że pomimo tego iż fabuła bedzie nieliniowa wielu graczy bedzie narzekac na to. 120h zabawy przez 5 aktów wychodzi 24 godziny w jednej lokacji... osobiście jestem pewien iż gracze chcący wpełni przejsc wiedzmina beda znudzeni już po jakiś 4... zależy od wielkosci lokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 14:08, Karlik00 napisał:

Straszna lipa z tymi aktami... ograniczanie gracza w możliwosci przemieszczania sie jest ograniczeniem
jego wirtualnej wolnosci. Oj cos mi sie wydaje że pomimo tego iż fabuła bedzie nieliniowa wielu
graczy bedzie narzekac na to. 120h zabawy przez 5 aktów wychodzi 24 godziny w jednej lokacji...
osobiście jestem pewien iż gracze chcący wpełni przejsc wiedzmina beda znudzeni już po jakiś
4... zależy od wielkosci lokacji.


demonizujesz. Przypomnij sobie ile czasu w Gothicu 1 w jednej lokacji trzeba było siedzieć. i jakoś się człowiek nie nudził :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wiedźmin będzie przełomem wśród gier RPG. Nie tylko sie ciesze z powodu że w końcu wychodzi dobre RPG, ale także z tego że to polskie dzieło. Chłopaki sie postarali! No to teraz trzeba czekać na premierę gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za buc pisał ta recenzje? Ja czytam 7 tom ale jestem tak w polowie a tu widze juz zakonczenie porazka jak mozna cos takiego napisac wspolczuje tym co jeszcze nie zdazyli zaczac bo mi to juz tam wiadomo ostatni tom to mi tak nie przeszkadza ale bez sensu ze cos takiego ten ktos napisal lol nie mozna bylo tego ujac tak: wydarzenia zaczynamy..no własnie ale tu mi nic pisac nie wolno bo wszystko jest owiane tajemnica ? ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będąc w 7. tomie chyba jasne jest to, że Geralt zginie. Więc po co te teksty w stylu ''Co za buc pisał ta recenzje?''. Zastanawiam się tylko, czy ci którzy piszą, że saga o wiedźminie to kicz to czy przeczytali jakąkolwiek książke A. Sapokowskiego o wiedźminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 06:42, Lucas the Great napisał:

> a na koniec wisienka na podstronie kontaktów widnieje
>
> CD Projekt Sp. z o. o., ul. Jagiellońska 74 budynek E, 03-301 Warszawa
>
> Dziękuję za uwagę komentarz jest chyba zbędny.
Znam ten adres, bywam tam co jakiś czas. Myli Ci się Ekipa gram.pl (niebiescy na forum) z redakcją.
Nas oceniaj tylko za publicystykę.


NIE bo to to jest strona dystrybutora a nie wortal i NIE redakcja jesteś jedyną osobą nie rozumiejącą tej prostej konotacji. I wybacz ale dla mnie wasza publicystyka stuffu CDProjektowego będzie zawsze nacechowana zapaszkiem autoreklamy a opisując cudze będziecie dla mnie poszukującymi listek figowy. Czy ci się to podoba czy nie. I to nie jest dziennikarstwo proszę pana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować