Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - betatest

232 postów w tym temacie

Po pierwsze - nie musisz grać przy rodzicach - po drugie, chyba nie są do tego stopnia przewrażliwieni (znaczy, zależy ile masz lat, jak 11 - 12 to się nie dziwie). W razie czego możesz użyć słuchawek. To raz, dwa - ukończyć pałnoletność. Ciekawy zwrot, nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 21:49, Rafalsky_90 napisał:

A ja mam pytanie innej natury. Jezeli ma to być POLSKA WERSJA to kto bedzie udzielał głosu
postacią ??


Głosów postaciom użyczali bardzo doświadczeni aktorzy głosowi. Skorzystaliśmy ze studia odpowiedzialnego między innymi za dubbing Shreka i trzeba powiedzieć, że polska wersja Wiedźmina co najmniej dorównuje jakością dubbingowi tego filmu :)

A głosu Geraltowi użyczył aktor Teatru Współczesnego Jacek Rozenek.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Jacek_Rozenek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 09:26, Jock napisał:

[quote]Co za buc pisał ta recenzje? Ja czytam 7 tom ale jestem tak w polowie a tu widze juz
zakonczenie porazka jak mozna cos takiego napisac wspolczuje tym co jeszcze nie zdazyli zaczac
bo mi to juz tam wiadomo ostatni tom to mi tak nie przeszkadza ale bez sensu ze cos takiego
ten ktos napisal lol nie mozna bylo tego ujac tak: wydarzenia zaczynamy..no własnie ale tu
mi nic pisac nie wolno bo wszystko jest owiane tajemnica ? ehh[/quote]
[quote]Będąc w 7. tomie chyba jasne jest to, że Geralt zginie.[/quote]

Hahaha! Rzeczywiście w 7 tomie powinieneś już wiedzieć o śmierci Geralta, bo z tego co pamiętam
zabili go w tomie piątym.


Nikt nigdy nie mógłby napisać czegokolwiek na temat Wiedźmina (ogólnie), jeśli musiałby czekać, aż wszyscy ewentualni czytelnicy zakończą lekturę sagi. Naprawdę lepiej na przyszłość zastanów się, zanim zaczniesz przydzielać innym epitety. Robiąc to w taki sposób, wystawiasz wizytówkę wyłącznie sobie.

20071020141246

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 12:38, Bezimek napisał:

.....Internet to źródło zła wszelkiego a anonimowość tylko potęguje jego stopień –tu mała
dygresja – anonimowość w necie jest mitem, swego czasu podczas praktyk zawodowych a potem
stażu miałem do czynienia z komórką zajmującą się przestępczością internetową i stwierdzam
z całą stanowczością, że na podstawie danych które wysyłam lub otrzymujemy do/z netu można
namierzyć każdego. Każdego ! Reasumując nie powtarzaj a raczej nie rozsiewaj nieprawdziwych
informacji bo to nie uchodzi ...


Nie uchodzi to przedstawianie takich argumentów. Rozumiem że każdy użytkownik sieci jak mu ktoś nawrzuca i matkę obrazi, spokojnie biegnie do Twojej " komórki zajmującą się przestępczością internetową" - a tami raz dwa podadzą mu adresik gdzie ma pojechać i komu w papę dać. Tak?
Internet jest anonimowy, bo 99% użytkowników nie ma środków/możliwości/wiedzy aby inni użytkownicy sieci przestali być anonimowi w razie potrzeby. Sporo ludzi w necie pozwala sobie na zwracanie się do innych w sposób na który nigdy by się nie odważyli, stojąc twarzą w twarz z rozmówcą. A dla czego? Bo wiedzą że im to ujdzie na sucho - czują się anonimowi i w 99% mają rację. I to chyba miał Lucas na myśli.
Następnym razem proponuję przemyśleć najpierw co się pisze, zamiast wyjeżdżać człowiekowi z "... nie powtarzaj a raczej nie rozsiewaj nieprawdziwych informacji bo to nie uchodzi ...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem wiedźmina, ale czy mój komp go pociągnie??? AMD Athlon X2 Dual-Core 3800+, 2,01Ghz, grafa: ATU ASUS X550 512MB DDR, 1,5GB ramu DDR2 667Mhz. Pociągnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować